5měsíční miminko má najednou častější stolici

Anonymní
5.6.20 19:57

Miminko 5m má najednou častější stolici

Dcerka má 5 měsíců. Stolici mívá tak 1 denně nebo spíše 1 za 2 dny. Teď ale pár dní kadí 4-5× denně. Vypadá to normálně, jen je to trochu řidší a je toho trochu míň.
Je to normální? Nebo to může být projev např. nějaké alergie?
Děkuji za názory a zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.6.20 20:00

Ještě jsem zapomněla zmínit, že ta stolice trochu jinak zapáchá než dřív.
Myslela jsem, že by to mohly být zuby, prý bývá někdy u toho průjem, ale dívala jsem se a v puse nic neobvyklého nevidím.

• Nahlásit
  • Citovat
16880
5.6.20 20:02

A nezaclas davat prikrmy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.20 20:03

@Kriss Tina Ne, je plně kojená.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.6.20 20:04

@Kriss Tina A myslela jsem, že příkrmy se mají začít dávat až v 6 měsících, když mimčo prospívá a je plně kojené…?

• Nahlásit
  • Citovat
16880
5.6.20 20:09
@Anonymní píše:
@Kriss Tina A myslela jsem, že příkrmy se mají začít dávat až v 6 měsících, když mimčo prospívá a je plně kojené…?

Nemusí, ja davala plně kojenemu od 4 a pul mesice, kdyz zacal mit o jidlo zajem. Jinak to klidně můžou být ty zuby, nejake priznaky jsou většinou nez se zub prorizne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.20 20:11

@Kriss Tina Díky, to mě trochu uklidnilo. Ale nemá ani zarudlou dáseň ani nic jiného nepozoruju.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.6.20 20:13

@Kriss Tina A ještě se zeptám, jak jsi prosím poznala, že má ve 4,5m zájem o jídlo?

• Nahlásit
  • Citovat
16880
5.6.20 20:23
@Anonymní píše:
@Kriss Tina A ještě se zeptám, jak jsi prosím poznala, že má ve 4,5m zájem o jídlo?

Ze mi ho bral, kdyz si nekdo vzal neco k jidlu, tak maly zacal jecet a sapat se po tom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4977
5.6.20 20:32

To budou zuby na 99% jsem si jistá. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.20 20:34

@Kriss Tina Aha, tak to je dost jednoznačné, to by mi došlo taky :-))) Tohle dcerka nedělá.
@Stevia Díky. Snad ano. Jen mě trochu překvapil ten jiný zápach, tak už jsem myslela na alergii na mléčnou bílkovinu.

• Nahlásit
  • Citovat
2568
5.6.20 21:03
@Anonymní píše:
@Kriss Tina Aha, tak to je dost jednoznačné, to by mi došlo taky :-))) Tohle dcerka nedělá.
@Stevia Díky. Snad ano. Jen mě trochu překvapil ten jiný zápach, tak už jsem myslela na alergii na mléčnou bílkovinu.

Takhle se alergie neprojevuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6390
5.6.20 21:14

Dcera to mela taky a uz ji to zustalo :mrgreen: ta casta stolice myslim…
Jinak tipuju zuby, to je stolice ridsi a kyselejsi, nekdy se ditko i oprudi. Ale kdyby se ti to nezdalo, klidne se optej pediatra, udela treba vyter z konecniku a zjisti, zda je vse ok :)

Co se tyce kojeni, ja bych klidne do 6m jen kojila, dcera prospivala krasne, ale v 5,5m jsem zacala s prikrmy kvuli kvasince. Pokud pribira, klidne jen koj :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.6.20 08:14

@Kukacka123 Tak uvidíme. Kadila dokonce i v noci, což je u ní dost neobvyklé a ráno hned další stolice.
Jak to myslíš, s příkrmy kvůli kvasince? Omlouvám se, ale nechápu :-( Jako kvasinky na prsu?

• Nahlásit
  • Citovat
6390
6.6.20 11:21
@Anonymní píše:
@Kukacka123 Tak uvidíme. Kadila dokonce i v noci, což je u ní dost neobvyklé a ráno hned další stolice.
Jak to myslíš, s příkrmy kvůli kvasince? Omlouvám se, ale nechápu :-( Jako kvasinky na prsu?

Mala mela premnozenou kvasinku ve streve a z toho ekzem. A v pohode, ja to do te doby taky neznala :) Mrkni sem: https://verazikova.cz/…-kvasinku-2/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama