Miminko 6 měsíců si pořád prohlíží ručičky a nežvatlá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Studie
Povídálka 37 příspěvků 27.04.18 08:00
Miminko 6 měsíců si pořád prohlíží ručičky a nežvatlá

Dobrý den, jdu si pro radu. Dcerka si v 6 měsících hodně prohlíží ručky. Různě si je natáčí, pohybuje prsty. Dělá to i při kojení. Také nežvatlá, jen mručí nebo výská. Je to normální? Děkuji za odpovědi.

Reklama

Reakce:

katyna1984
Kecalka 358 příspěvků 27.04.18 08:09

Ano, je.

Netopirek
Kelišová 7226 příspěvků 1 inzerát 27.04.18 08:11

Ano. Je.

ka2ka
Extra třída :D 11529 příspěvků 27.04.18 08:34

Ano je

vjerunqa
Závislačka 2672 příspěvků 27.04.18 08:42

@Studie Ano, je.

TopSecret
Kecalka 327 příspěvků 27.04.18 08:52
@Studie píše:
Dobrý den, jdu si pro radu. Dcerka si v 6 měsících hodně prohlíží ručky. Různě si je natáčí, pohybuje prsty. Dělá to i při kojení. Také nežvatlá, jen mručí nebo výská. Je to normální? Děkuji za odpovědi.

Ano, je.

dedrichov
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 27.04.18 08:52

Jéé, kdy ty doby jsou. Děti byly u této činnosti tak roztomile zaujaté

BaMaK
Závislačka 2679 příspěvků 4 inzeráty 27.04.18 08:54

Je to normalni. Uzivej si klidu, az mluvit zacne budes mit hlavu jak balon :mrgreen:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 27.04.18 08:55

Podle mě ano je

Korculalala
Kecalka 399 příspěvků 27.04.18 09:14

@Studie dcera se dokáže zaseknout do ručiček i ve skoro dvou letech????

Janli
Závislačka 3852 příspěvků 6 inzerátů 27.04.18 11:19

Klid, je to normální. Náš neurolog z toho měl dokonce radost, jak se to dítko krásně vyvíjí. :D

Studie
Povídálka 37 příspěvků 28.04.18 19:51

@Janli myslela jsem, ze ručičky si prohlíží jen ve 4 měsících. Přišlo mi, ze v půl roce si prohlížet ručičky je nějak pozdě.

Studie
Povídálka 37 příspěvků 28.04.18 19:52

Moc dekuji za všechny příspěvky! Uklidnila jsem se. Je to druhé ditko a je úplně jiné než moje první.

teeer
Povídálka 16 příspěvků 28.04.18 21:58

Taky se mi zda úplně OK. Někdy na ty děti moc chvatame a ony jsou přitom uplne v pohodě, jen mají své tempo ;)

Janli
Závislačka 3852 příspěvků 6 inzerátů 28.04.18 22:35
@Studie píše:
@Janli myslela jsem, ze ručičky si prohlíží jen ve 4 měsících. Přišlo mi, ze v půl roce si prohlížet ručičky je nějak pozdě.

Kdepak, měla by jsi vidět jak si moje osmiměsíční holčička s ručičkama vyhraje :mrgreen:. Jen koukat na ni je požitek! A to je pro nedonošenost pod dohledem neurologa takže mám správný vývoj lékařsky potvrzený… :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Instagrame, díky! Novinka zvaná Toblerone tunel dělá radost celému světu

Instagram je skvělá věc. Nejenže se zde můžete podívat na krásné fotografie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama