Miminko 7 měsíců odmítá jíst zoubky??

693
3.8.13 14:43

miminko 7 měsíců odmítá jíst zoubky??

Ahoj maminky, malé bude za týden 7 měsíců a odmítá mi jíst. Nejdřív UM a dneska teda hrůza…v šest vypila 200 sunaru, v 11 nechtěla nic ani UM, ani kaši rýžovou, ani přesnídávku a oběd pár lžiček…pití celkem ujde…napadli mě zoubky…nemáte zkušenoati…děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31104
3.8.13 14:52

Zoubky, vedro nebo kombinace. Případně nemoc, nebo jiný diskomfort.

Soustřeď se hlavně na tekutiny, jídlo není až tak strašné. Nevím jak ostatní děti, ale můj jí jak kdy. Vždy tedy celkem jedlík. Ale jeden den mám pocit, že sežer i mě a pak třeba má 2 dny, kdy tomu zas tak nedá.

Můj malý jí třeba méně, když je po vývovjovém skoku, nemá prostě čas, musí to furt zkoušet. To ale poznám, je v pohodě, jen mi u jídla neposedí nebo to plive nebo s ním blbne.

Když je to od zubů nebo z vedra tak sice jí, ale je to jak když nejí a pak přestane otvírat.

Nicméně pár dní s méně jídlem bych neviděla problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
693
3.8.13 15:00

@Myrha no pije mi jen ty ovocný štávy s vodou čaj vůbec…je zvyklá jíst pětkrát za den no uvidíme, teplotku nemá a je jen trošku spavější a protivnější…pokud to bude trvat jedině k doktorce, hubená není má z čeho brát…ven v tich vedrech nechodíme jsme doma v chládku…papala hezky…pak otevře, vezme, pak nic pusa zavřená nebo začne dělat kraviny,,,a jakoby pusinku scucává tvářičky do sebe…a jinak děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
3.8.13 15:01

Já taky nejím zuby :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
15419
3.8.13 15:02
@verulicek píše:
Já taky nejím zuby :lol: :lol: :lol:
:mrgreen: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31104
3.8.13 15:24

@sjuzn1 tak u malého se projevují zuby přesně takhle - je protivnější a spavější (což je paradox a většina holek by mi to asi záviděla). Ale když dělá ty kraviny, tak jsem mu a) nekápla do noty, b) nemá hlad, c) potřebuje si vyzkoušet nové nápady a na jídlo nemá čas.

1. nejčastěji. No a po 2 dnech najednou jí dvojnásobně.

Zkuz jí udělat vývar (pro svůj pocit, že něco snědla), klidně do flašk - když pije ovocné šťávy, třeba jí tohle příjde vhod.

Jinak můj má teď taky období, že nechce vodu ani čaj - tedav případě, že ta voda není z vany nebo z mého hrnku.
Takže taky dávám ovocný džus hooodně ředěný a nebo teda nejvíc by pil pivo - po tom je jak ďas.

Já myslím, že to nic nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
693
3.8.13 15:29

@Myrha jsem tam zapoměla udělat pomlčku :D ale tak si to pochopila :-) no asi to tak bude páč mi spí už dvě hodiny a to nikdy u nás nebylo nejdelší doba spánku půl hodiny…no mě pije z toho učícího hrnku flašku odmítá a ted začla i brečet ze spánku tak třeba do rána něco vyleze…kéž by to bylo tim…jinak je zdravá tak si myslim, že to bude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31104
3.8.13 15:34

Povede se :)

No oni ty zuby mohou být třeba týden nebo i dýl, ale uvidíš. Máš doma calgel nebo mudisalgel. Zkus jí to, pokud bude brečet aplikovat, pokud uvidíš zlepšení, tak to teoriticky ty zuby byly.

Tak jí dej polévku normálně ze lžičky, pokud zvládá nebo do toho učícího hrnečku klidně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
3.8.13 15:39

To budou zoubky. Mam skoro sedmi mesicni dcerku a jak byl na ceste prvni zoubek tak toho naspala vic nez obvykle. S jidlem teda celkem dobry, jen asi 2× nesnedla moc obed a nebo sla spinkat bez vecere. Ted uz se zoubek prorezal a je to v pohode :palec: Myslim si, ze ale ta vedra tomu taky prispivaji. Akorat jeste dodam nebo mimo tema. Prorezal se ji dolni rezak a uz se vedle klube druhy, tak to bych pochopila. Ale ma natekle dasne nahore a vypada to, ze jako dalsi jsou na rade spicaky :nevim: Nemelo to take u nektere z vas vase ditko? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
693
3.8.13 16:23

JJ děkuju…snad to bude zoubkama před tím jedla jak fík že nevěděla kdy má dost…ale jakmile jí strčim lžičku do pusy je řev…jinak si hraje a směje se..:-) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.13 16:29

Naše dítko taky jak kdy..tento týden mi dával docela zabrat, jedl mi na střídačku. V pondělí děs a hrůza byla jsem ráda, jak jsem do něj dostala svačinu a oběd aspoň trochu, i když u toho oběda jsem musela doplnit UM. V úterý dobrý, středa opět děs a čtvrtek, pátek i dneska v poho..Nevím, zoubky nás už jednou trápily, ale ještě nejsou prořezané, ale to neměl problém, pravda, že v té době jedl ještě jen UM.Je sice protivný, ale spavý moc není, zvlášt přes den. V noci je k zulíbání, pokud nejsou vedra..Ale ta vedra k tomu taky napomáhají, že asi nechce no..Může to být opravdu kombinace všeho.. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
693
3.8.13 16:58

@Tučňáčci nooo jenže flašku mi nevezme vůbec jenom ráno…pak už nee…řešila jsem to včera že jsem jí do sunaru dala inst. rýžovou kaši včera to snědla dneska ano rána noo dásně nateklý nemá…nezdá se mi…třeba si to zítra rozmyslí a nabaští se…:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31104
3.8.13 18:04

@ajabara teoreticky můžou růst jakékoli zuby, já mimochodem viděla bouličky poprvé na špičácích. Dělala jsems i srandu, že bude drákula. Teď má venku 6 zubů, bouličky na špičácích jsou furt a ony nikde.
Takže bouličky ještě neznamená (aspoň u nás) ukamžité vykouknutí zubu. Naopak dole třeba bouličky u jedniček neměl. Za to má už aspoň 3 týdny u trojek a taky nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama