Miminko 7,5 měsíce - může se v noci budit hlady?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
usmevava_mami
Povídálka 40 příspěvků 1 inzerát 10.09.18 14:11
Miminko 7,5 měsíce - může se v noci budit hlady?

Zdravím vás maminky,
prosím, poradíte? :)

Mám syna, 7,5 měsíce, zdravé, spokojené, i když trošičku drobnější, ale prospivajici miminko.
Je na UM, snídani má ovoce s jogurtem, oběd masozel. příkrm, jinak mlíčko. Spinká ve svém pokoji, usíná krásně kolem půl 8.

Jenže! Pravidelně mezi 3:30 a 4:30 se budí. Neplace, jen tak mrci a vypadá, že je vyspany. Když mu ale nachystám cca 150 ml mlicka, vypije ho do dna a během minuty spí, minimálně do 6:45.
Myslíte, že může mít dítě v tomto věku hlad? Že se opravdu budí hlady? Máte někdo podobnou zkušenost?

Děkuji vám všem :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1791 příspěvků 10.09.18 14:13

Jistě že může mít hlad…

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13921 příspěvků 10.09.18 14:14
@usmevava_mami píše:
Zdravím vás maminky,
prosím, poradíte? :)

Mám syna, 7,5 měsíce, zdravé, spokojené, i když trošičku drobnější, ale prospivajici miminko.
Je na UM, snídani má ovoce s jogurtem, oběd masozel. příkrm, jinak mlíčko. Spinká ve svém pokoji, usíná krásně kolem půl 8.

Jenže! Pravidelně mezi 3:30 a 4:30 se budí. Neplace, jen tak mrci a vypadá, že je vyspany. Když mu ale nachystám cca 150 ml mlicka, vypije ho do dna a během minuty spí, minimálně do 6:45.
Myslíte, že může mít dítě v tomto věku hlad? Že se opravdu budí hlady? Máte někdo podobnou zkušenost?

Děkuji vám všem :)

A je problém mu dát mléko? Syn se mi budil taky. Nespal celou noc :nevim:

vertunka
Závislačka 4817 příspěvků 10.09.18 14:16

No jasný. Mám stejně starý dítě a budí se mi dokonce dvakrát na mlíko.

Aduš8
Závislačka 3374 příspěvků 10.09.18 14:20

Můj kojený se v tomhle věku budil každou hodinu :lol: ,ale u nich to hlady nebývá. Spíš se chtějí uklidňovat. Dneska v deseti měsících se budí k ránu 4-6,neřeším,jestli je to hlad nebo žízeň. Nakojím a ještě spinká dál.

Baruunečka
Kecalka 150 příspěvků 10.09.18 14:28

Moje se v 10m budi hlady 2× za noc. Nejdřív vypije 270 ml a podruhé tak 190ml,takze u nas je to hlady. Pres den tomu jidlu moc nedá,ale v noci by zborila revem barak… :roll:

usmevava_mami
Povídálka 40 příspěvků 1 inzerát 10.09.18 14:48

Nene, problém dát mu mlíko rozhodně nemám. Vstát a jít za ním mi problém nedělá, líná nejsem :)

Jen jsem spíš chtěla vědět, jestli tady nějaké maminky nemají spíše zkušenost typu „Ne, v tomhle věku už děti zvládají spát v kuse celou noc, hlady se nebudí, problém je někde jinde. Nedávej mu mlíko, bude se pak budit jen ze zvyku, že dostane napít.“

Pouze toto mě zajímalo :)

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 1 inzerát 10.09.18 14:49

Bud ráda,ze se budí jen jednou :mrgreen:

vertunka
Závislačka 4817 příspěvků 10.09.18 14:51
@Baruunečka píše:
Moje se v 10m budi hlady 2× za noc. Nejdřív vypije 270 ml a podruhé tak 190ml,takze u nas je to hlady. Pres den tomu jidlu moc nedá,ale v noci by zborila revem barak… :roll:

To samý naše malá. Přes den tomu jídlu moc nedá, ale v noci se vzbudí a okamžitá siréna. Ale šílená.

Celina
Závislačka 4184 příspěvků 10.09.18 15:02

@usmevava_mami syn v tomhle věku jedl (nebyl na mléku) a spal celou noc. Možná je mu prostě mléko málo, už je dost velký :nevim:

KristynaTita
Kecalka 463 příspěvků 10.09.18 15:05

@usmevava_mami muze mit zizen. nebo se budi ze zvyku, ze si rad da mleko.
muj syn zacal spat celou noc po odstavení…

welovefashion
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 92 inzerátů 10.09.18 16:06

V necelych 8 mesicich podle me uplne normalni… Vzdyt spi 8 hodin v kuse, to je dobry vykon… Mozna poridit nocni mliko, zasyti dele, nebo davat vecer kasi

AnnieLennox
Kecalka 136 příspěvků 10.09.18 17:34

@vertunka jj u nás taky totéž :roll:

AnnieLennox
Kecalka 136 příspěvků 10.09.18 17:34

@Baruunečka jj u nás taky totéž :roll:

usmevava_mami
Povídálka 40 příspěvků 1 inzerát 10.09.18 19:21

@welovefashion noční mlíko neznám, co to je? :) Kaší jsme zkoušeli několik druhů, vůbec je nechce, takže tu cesta nepovede :( Ale díky za tip ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Šojdrová je pro smích: Kvůli čachrům se sirotky ji přirovnali k Saxaně

Uplynulo půl roku od doby, kdy lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Předražené boty Gucci: Kdo z našich celebrit by skočil po ošuntělých teniskách?

Nedlouho po skandálním rasistickém svetru módní dům Gucci představil nové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >