Reklama

Miminko 7,5 měsíce - může se v noci budit hlady?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

usmevava_mami
Povídálka 34 příspěvků 10.09.18 14:11
Miminko 7,5 měsíce - může se v noci budit hlady?

Zdravím vás maminky,
prosím, poradíte? :)

Mám syna, 7,5 měsíce, zdravé, spokojené, i když trošičku drobnější, ale prospivajici miminko.
Je na UM, snídani má ovoce s jogurtem, oběd masozel. příkrm, jinak mlíčko. Spinká ve svém pokoji, usíná krásně kolem půl 8.

Jenže! Pravidelně mezi 3:30 a 4:30 se budí. Neplace, jen tak mrci a vypadá, že je vyspany. Když mu ale nachystám cca 150 ml mlicka, vypije ho do dna a během minuty spí, minimálně do 6:45.
Myslíte, že může mít dítě v tomto věku hlad? Že se opravdu budí hlady? Máte někdo podobnou zkušenost?

Děkuji vám všem :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1635 příspěvků 10.09.18 14:13

Jistě že může mít hlad…

Russet
Extra třída :D 10305 příspěvků 10.09.18 14:14
@usmevava_mami píše:
Zdravím vás maminky,
prosím, poradíte? :)

Mám syna, 7,5 měsíce, zdravé, spokojené, i když trošičku drobnější, ale prospivajici miminko.
Je na UM, snídani má ovoce s jogurtem, oběd masozel. příkrm, jinak mlíčko. Spinká ve svém pokoji, usíná krásně kolem půl 8.

Jenže! Pravidelně mezi 3:30 a 4:30 se budí. Neplace, jen tak mrci a vypadá, že je vyspany. Když mu ale nachystám cca 150 ml mlicka, vypije ho do dna a během minuty spí, minimálně do 6:45.
Myslíte, že může mít dítě v tomto věku hlad? Že se opravdu budí hlady? Máte někdo podobnou zkušenost?

Děkuji vám všem :)

A je problém mu dát mléko? Syn se mi budil taky. Nespal celou noc :nevim:

vertunka
Závislačka 4572 příspěvků 10.09.18 14:16

No jasný. Mám stejně starý dítě a budí se mi dokonce dvakrát na mlíko.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 10.09.18 14:20

Můj kojený se v tomhle věku budil každou hodinu :lol: ,ale u nich to hlady nebývá. Spíš se chtějí uklidňovat. Dneska v deseti měsících se budí k ránu 4-6,neřeším,jestli je to hlad nebo žízeň. Nakojím a ještě spinká dál.

Baruunečka
Stálice 73 příspěvků 10.09.18 14:28

Moje se v 10m budi hlady 2× za noc. Nejdřív vypije 270 ml a podruhé tak 190ml,takze u nas je to hlady. Pres den tomu jidlu moc nedá,ale v noci by zborila revem barak… :roll:

usmevava_mami
Povídálka 34 příspěvků 10.09.18 14:48

Nene, problém dát mu mlíko rozhodně nemám. Vstát a jít za ním mi problém nedělá, líná nejsem :)

Jen jsem spíš chtěla vědět, jestli tady nějaké maminky nemají spíše zkušenost typu „Ne, v tomhle věku už děti zvládají spát v kuse celou noc, hlady se nebudí, problém je někde jinde. Nedávej mu mlíko, bude se pak budit jen ze zvyku, že dostane napít.“

Pouze toto mě zajímalo :)

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 10.09.18 14:49

Bud ráda,ze se budí jen jednou :mrgreen:

vertunka
Závislačka 4572 příspěvků 10.09.18 14:51
@Baruunečka píše:
Moje se v 10m budi hlady 2× za noc. Nejdřív vypije 270 ml a podruhé tak 190ml,takze u nas je to hlady. Pres den tomu jidlu moc nedá,ale v noci by zborila revem barak… :roll:

To samý naše malá. Přes den tomu jídlu moc nedá, ale v noci se vzbudí a okamžitá siréna. Ale šílená.

Celina
Závislačka 2882 příspěvků 10.09.18 15:02

@usmevava_mami syn v tomhle věku jedl (nebyl na mléku) a spal celou noc. Možná je mu prostě mléko málo, už je dost velký :nevim:

KristynaTita
Kecalka 425 příspěvků 10.09.18 15:05

@usmevava_mami muze mit zizen. nebo se budi ze zvyku, ze si rad da mleko.
muj syn zacal spat celou noc po odstavení…

welovefashion
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 95 inzerátů 10.09.18 16:06

V necelych 8 mesicich podle me uplne normalni… Vzdyt spi 8 hodin v kuse, to je dobry vykon… Mozna poridit nocni mliko, zasyti dele, nebo davat vecer kasi

AnnieLennox
Kecalka 122 příspěvků 10.09.18 17:34

@vertunka jj u nás taky totéž :roll:

AnnieLennox
Kecalka 122 příspěvků 10.09.18 17:34

@Baruunečka jj u nás taky totéž :roll:

usmevava_mami
Povídálka 34 příspěvků 10.09.18 19:21

@welovefashion noční mlíko neznám, co to je? :) Kaší jsme zkoušeli několik druhů, vůbec je nechce, takže tu cesta nepovede :( Ale díky za tip ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama