Miminko a domácí zvířata

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14
20.6.22 18:06

Miminko a domácí zvířata

Zdravím, chtěla jsem se zeptat jak jste zvládali domácí zvířátka a novorozence..bydlíme s přítelem v bytě a mame dva pejsky a 3 kočky miminko jsme vůbec neplánovali a najednou jsem otěhotněla…mame NO a oříška středního plemene z útulku oříšek je ještě stěně a NO je dospěla moc si nesednou a mám každého zvlášť bojím se toho že toho na mě bude moc a nebudu to zvládat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28663
20.6.22 18:11

Tak jste na to dva a máte asi dostatečně velký byt když je vás tam tolik :nevim: mít dva psy a tři kočky v bytě mi přijde dost i bez dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1617
20.6.22 18:13

8o :roll: :roll: tak asi prvně jsi všeobecně měla řešit to, že psi mají velký problém.
A ano, může se stát, že to nebudeš zvládat, psi začnou žárlit a může se stát něco špatného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
20.6.22 18:14

@pikola zvířata teď zvládám v pořádku máme 90m2 jen se bojím toho až budeme mít mimi že toho na mě bude moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28663
20.6.22 18:16
@Vaflicka01 píše:
@pikola zvířata teď zvládám v pořádku máme 90m2 jen se bojím toho až budeme mít mimi že toho na mě bude moc.

No bude, ale ještě s tebou bydlí ten co s ním to dítě čekáš :nevim: tak to bude muset přebrat za tebe, teď minimálně by jsi neměla čistit kočkám záchody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
20.6.22 18:17

@Malineka učím je aby zvládli spolu být chodíme na cvičák a převážně se o ně starám já…snažili jsme se o miminko a gyn mi řekla že neotehotnim a pořídili jsme si zvířátka a z ničeho nic jsem otěhotněla a přijde mi to jako zázrak a určitě bych si to nechtěla nechat vzít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5710
20.6.22 18:18
@Vaflicka01 píše:
@pikola zvířata teď zvládám v pořádku máme 90m2 jen se bojím toho až budeme mít mimi že toho na mě bude moc.

Muže byt, uvidíš :nevim: já jsem rada, ze žádné zvíře nemáme, pouze když se mi zasteskne, Vystrčim ven misku se zradlem a prijdou nějaké kočky a to mi stačí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
20.6.22 18:20

@pikola přes den stejně s nimi budu já odpoledne přijde přítel z práce unavenej a na nic se nezmůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
847
20.6.22 18:21

Máme 6 koček, německého ovčáka, syn 2 roky a druhé na cestě, ale máme dům se zahradou, takže odpadá akutní venčení.
Náročný to je, když se všichni začnou motat pod nohama, mám chuť si dát na holeně ostnatý dráty :mrgreen: ale zase od Jara do podzimu to tak nějak všechno vyhodim ven ( kočky jsou zabezpečený) a je klid. V bytě to bude poměrně náročnější strany venčení, ale zase… když to dáš, tak ráno vezmeš psi a dítě, vypadneš ven, najdeš si nějakou klidnou zónu, kde můžeš psi pustit ( jestli jsou poslušní), odpoledne to samé. Budeš muset víc uklízet a víc hlídat aby nedocházelo ke konfliktům, bude to výzva, ale není nereálná. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
990
20.6.22 18:21

Ja zasnu, kolika holkam gynekolog rekne, ze nikdy neotehotni a bum… Za mensi ci delsi chvili jsou tehotne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24872
20.6.22 18:22
@Vaflicka01 píše:
Zdravím, chtěla jsem se zeptat jak jste zvládali domácí zvířátka a novorozence..bydlíme s přítelem v bytě a mame dva pejsky a 3 kočky miminko jsme vůbec neplánovali a najednou jsem otěhotněla…mame NO a oříška středního plemene z útulku oříšek je ještě stěně a NO je dospěla moc si nesednou a mám každého zvlášť bojím se toho že toho na mě bude moc a nebudu to zvládat :nevim:

oříšek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
20.6.22 18:23

@Scara v baráku by to bylo o ničem jiném to bych to ani moc nemusela řešit ale v bytě když se ti dva nesnesou a musím je vencit po jednom a zavírat za sebou hned dveře aby nesly k sobě je hruza akort s miminkem to bude děs je uhlídat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
20.6.22 18:26

@Dendiss s přítelem jsme si proto nedávali pozor a vše bylo v pořádku po 2 letech mi najednou bylo špatně a nedostala jsem měsíčky a nemohla jsem tomu uvěřit udělala jsem si 4 testy a až mi to potvrdil gynekolog tak jsem tomu uvěřila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
847
20.6.22 18:26

@Vaflicka01 no, ale to je ovšem problém, který musíš řešit. Jsou kastrovaní? Kdo koho nesnese nebo je to vzájemné? Psi chování se často s příchodem mimina změní, ale jestli je tam problém teď, může po porodu nastat ještě větší. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28663
20.6.22 18:27
@Vaflicka01 píše:
@pikola přes den stejně s nimi budu já odpoledne přijde přítel z práce unavenej a na nic se nezmůže

No to bude ale muset se vzchopit, když bude mít dítě :roll: nejen kvůli zvířatům, ale i ty a dítě. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat