Miminko a hudba z těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DangerousIzzi
Povídálka 41 příspěvků 8 inzerátů 10.12.18 20:02
Miminko a hudba z těhotenství

Ahoj, mam možná hloupý dotaz, ale v těhotenství jsem dost často poslouchala nějakou hudbu a hlavně oblíbené písničky od jednoho interpreta. Malá mi teď plakala a když začala hrát jedna z nich tak najednou přestala a usnula, což se mi ještě nestalo. Myslíte, že to má nějakou spojitost nebo to byla náhoda?

Reakce:
mroe
Extra třída :D 14879 příspěvků 10.12.18 20:04

Nahoda.

Jeanny21
Kecalka 169 příspěvků 10.12.18 20:09

Nevím, jak je to teda s hudbou, ale já to tak mám u pneumatik. Miluji vůni nových pneumatik a máma v těhotenství dělala v pneuservisu :lol: to stejné jedna známá, zbožňuje vůni sklepa, ze stejného důvodu :nevim:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9268 příspěvků 10.12.18 20:18

Je prokázané že děti hudbu slyší a vnímají, stejně jako se nosí např „rolnička“ (bola nebo jak) a dítě je na to tiché cinkání zvyklé, tak to může fungovat i s hudbou. Někdo prý i pouští např hracího medvídka nebo hračku aby si na ní dítě zvyklí a uklidnilo ho to i až bude na světě. Syn má taky radši můj „hudební vkus“ než manželovy oblíbené písničky :)

Kristýna 526
Povídálka 38 příspěvků 10.12.18 20:19

Já odpovím ano měla jsem oblíbené písničky i sem tam si je broukala nahlas a syn ty písničky miluje taky uklidní se nebo usne :andel: miminka v bříšku na konci těhotenství vnímají zvuky hlasů a hudby :mrgreen:

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 3037 příspěvků 10.12.18 20:43

No nevím, já jsem synovi do bříška pouštěla hracího hrošíka a kdykoliv jsem ho po porodu zapnula, rozbrečel se. Nejraději má maminčino zpívání :oops:

DangerousIzzi
Povídálka 41 příspěvků 8 inzerátů 10.12.18 21:20

Ona právě když má hlad tak plakat nepřestane a už vůbec neusne dokud se nenaji, tak to bylo zvláštní. (netrápím ji hladem, ale byli jsme na cestě domu v autě :).)

kacakaca
Závislačka 2644 příspěvků 11.12.18 06:36

Moje dcera kvuli tomu miminku do briska zpivala jednu ukolebavku, aby ji miminko znalo, az se narodi. Pak u ni taky prestavala knikat, ale tezko rict, jestli by nezabrala i jina.

Petul&Charlie
Ukecaná baba ;) 1484 příspěvků 11.12.18 07:30

Náhoda to není. Četla jsem o tom a synovi do břicha pouštěla klidné symfonie, které normálně neposlouchám. Když jsem mu ty stejné pustila po porodu, vždy se uklidnil a poslouchal a usnul. Tuto vzpomínku děti ale časem zapomenou a později to nefunguje.

sheran
Nováček 6 příspěvků 11.12.18 12:02

Máme to podobně u půlročního kluka. V těhotenství jsem byla 2× na Čase růží. Spolehlivě pak malého uklidní a uspí písničky z tohoto muzikálu. Už od začátku uspává Kája :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >