Miminko a manželský sex

Anonymní
4.3.21 15:51

Miminko a manželský sex

S manželem jsme 5 let a máme měsíční miminko. Manžel má velmi dobrou práci, teď kvůli covidu už rok pracuje z domova, nepředře se a bez problémů nás uživí. Já měla před mateřskou taky celjem dobrou práci, do roka se tam chci vrátit.

Je nám 35+ a dítě jsme si oba přáli. Ani před otěhotněním nebyla frekvence sexu bůhvíco, ale tak 1-2× týdně jsme to zvládli a myslím, že to oba bavilo. V těhotenství nic, nejdřív manžel nechtěl kvůli mimču a po pár měsících sex pro nás oba přestal být téma, ačkoli jsem žádné problémy neměla. Za 2 týdny mi končí šestinedělí a nic nenasvědčuje tomu, že bychom se k sexu měli vrátit. Uvažovala jsem, že si teď nechám napsat antikoncepci, ale pak jsem si řekla, že jsou to asi vyhozené peníze.

Manžel toto téma nijak neotvírá a mně to taky zásadně nechybí. Jinak společný čas trávíme, koukáme na filmy, chodíme ven… mám počítat s tím, že už zůstaneme bez sexu, nebo se to časem vrátí do dřívějšího „normálu“?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15013
4.3.21 15:53

A zkoušela si sexem začít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 15:56
@Netopirek píše:
A zkoušela si sexem začít?

Jako těhotná jsem si nepřipadala bůhvíjak atraktivní, takže ne. Teď jsem ještě v šestinedělí. Popravdě po tak dlouhé době už mi to připadá divný s tím začít.

• Citovat
  • Nahlásit
15013
4.3.21 15:57
@Anonymní píše:
Jako těhotná jsem si nepřipadala bůhvíjak atraktivní, takže ne. Teď jsem ještě v šestinedělí. Popravdě po tak dlouhé době už mi to připadá divný s tím začít.

Jenže on na to nejspíš čeká. Možná i v těhotenství čekal. On sám od sebe nezačne. Je možné, že čeká na znamení, že už může

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 16:02
@Netopirek píše:
Jenže on na to nejspíš čeká. Možná i v těhotenství čekal. On sám od sebe nezačne. Je možné, že čeká na znamení, že už může

To by byla ta lepší varianta, spíš mi přijde, že je rád, že má splněno a má klid. Nemám sílu to s ním otevírat, mám po porodu co dělat sama se sebou, ačkoli synek je moc hodný. Navíc pořád vypadám hrozně, na břiše mi visí kůže (zkouším pomalu cvičit a chodíme hodně na procházky), u kadeřníka jsem nebyla půl roku.

• Citovat
  • Nahlásit
7424
4.3.21 16:03

Já myslím, že to chce trochu čas, po prvním porodu jsem na styk neměla odvahu 3 měsíce. Dlouhé hojení tomu moc nepomáhalo. Až se na to budeš cítit, tak zkus něco začít. Nemusí přece jít hned o pohlavní styk, ale třeba nějaké to mazlení a hlazení by manžel určitě ocenil. :D S oboustranným zájmem se snadno vrací k intimnostem. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15013
4.3.21 16:05
@Anonymní píše:
To by byla ta lepší varianta, spíš mi přijde, že je rád, že má splněno a má klid. Nemám sílu to s ním otevírat, mám po porodu co dělat sama se sebou, ačkoli synek je moc hodný. Navíc pořád vypadám hrozně, na břiše mi visí kůže (zkouším pomalu cvičit a chodíme hodně na procházky), u kadeřníka jsem nebyla půl roku.

Pokud tu konverzaci s ním nezačneš, tak se nic nedozvíš. Nebo pokud po něm večer nevyjedeš. A čím delší pauza, tím hůř se pak začíná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25928
4.3.21 16:09

Tak ještě má dva týdny, proč už takhle přemýšlet, když je to jeste daleko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20176
4.3.21 16:10
@Anonymní píše:
To by byla ta lepší varianta, spíš mi přijde, že je rád, že má splněno a má klid. Nemám sílu to s ním otevírat, mám po porodu co dělat sama se sebou, ačkoli synek je moc hodný. Navíc pořád vypadám hrozně, na břiše mi visí kůže (zkouším pomalu cvičit a chodíme hodně na procházky), u kadeřníka jsem nebyla půl roku.

Tvoje tělo nikdy nebude 100% to není důvod ke zrušení intimnosti v manželství. 8o Abys nebyla samozivitelka, než půjde dítě do jesli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 16:11

Malému je čerstvě pět měsíců. Sex jsme zkoušeli jednou, ale než jsem si stihla sundat kalhoty, tak byl malý vzhůru. Taky jsem uvažovala nad antikoncepcí, ale pro mě by to byly jen vyhozené peníze. :nevim:
Jestli máš chuť, tak zkus manžela ponouknout. Příteli stačí cokoliv. Pokud ne, dělej mrtvého brouka a vůbec to nenadhazuj. To teď dělám já, jsem unavená.

• Citovat
  • Nahlásit
4372
4.3.21 16:20

Nejsou to zbytečně vyhozené peníze, ale zbytečně brané hormony. Až dojde na sex, použijte kondom, když se vám vrátí apetit, tak přemýšlej případně o hormonální antikoncepci. Brát to preventivně je nesmysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 16:21
@Anonymní píše:
Malému je čerstvě pět měsíců. Sex jsme zkoušeli jednou, ale než jsem si stihla sundat kalhoty, tak byl malý vzhůru. Taky jsem uvažovala nad antikoncepcí, ale pro mě by to byly jen vyhozené peníze. :nevim:
Jestli máš chuť, tak zkus manžela ponouknout. Příteli stačí cokoliv. Pokud ne, dělej mrtvého brouka a vůbec to nenadhazuj. To teď dělám já, jsem unavená.

To mám doma asi jinej druh chlapa, manželovi rozhodně nestačí „cokoliv“, vlastně ani nevím, co na něj platí, buď se mu chce nebo ne. Navíc syn spí s námi v posteli, byl to jeho nápad, aby tam spal (je fakt, že se asi všichni víc vyspíme), načež se po 10 dnech odstěhoval do obýváku, protože jinak nezvládá přes den pracovat. Takže ač bychom už brzy „mohli“, podmínky jsou čím dál horší.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 16:22
@Čičorečka píše:
Nejsou to zbytečně vyhozené peníze, ale zbytečně brané hormony. Až dojde na sex, použijte kondom, když se vám vrátí apetit, tak přemýšlej případně o hormonální antikoncepci. Brát to preventivně je nesmysl.

Myslela jsem třeba tělísko, ne hormony.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 16:26
@Anonymní píše:
To mám doma asi jinej druh chlapa, manželovi rozhodně nestačí „cokoliv“, vlastně ani nevím, co na něj platí, buď se mu chce nebo ne. Navíc syn spí s námi v posteli, byl to jeho nápad, aby tam spal (je fakt, že se asi všichni víc vyspíme), načež se po 10 dnech odstěhoval do obýváku, protože jinak nezvládá přes den pracovat. Takže ač bychom už brzy „mohli“, podmínky jsou čím dál horší.
@Anonymní píše:
To mám doma asi jinej druh chlapa, manželovi rozhodně nestačí „cokoliv“, vlastně ani nevím, co na něj platí, buď se mu chce nebo ne. Navíc syn spí s námi v posteli, byl to jeho nápad, aby tam spal (je fakt, že se asi všichni víc vyspíme), načež se po 10 dnech odstěhoval do obýváku, protože jinak nezvládá přes den pracovat. Takže ač bychom už brzy „mohli“, podmínky jsou čím dál horší.

Tak to tě nepotěším. My jsme spali oba v synové pokoji na manželské rozkládací posteli, kterou mám ještě že studií. Jednou šel spát zpátky do ložnice a už se nevrátil. V noci vstávám sama a to i když malý povídá a může tam být klidně on. Nemůžeš malého dát do postýlky u postele a jeho přitáhnout zpátky??

• Citovat
  • Nahlásit
8930
4.3.21 16:28

@Netopirek No nevím, když má chlap chuť na sex většinou si řekne sám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat