Miminko bez otce -přiznání otcovství

Anonymní
19.9.19 20:02

Miminko bez otce -přiznání otcovství

Ahoj holky, když přítel zjistil že jsem těhotná odešel ode mě, zjistila jsem to bohužel pozdě a těch pár měsíců do porodu se snažím zjistit jak to je s přiznánim otcovstvi jestli to stačí u soudu? Nemužu ho dokopat aby se mnou jel na matriku a tam to odkejval má prý moc práce :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16505
19.9.19 20:04

Myslím že po porodu, dát k soudu, a nezapoměn že máš nárok na alimenty i na sebe do dvou let dítěte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.9.19 20:14
@ka2ka píše:
Myslím že po porodu, dát k soudu, a nezapoměn že máš nárok na alimenty i na sebe do dvou let dítěte
  • příspěvěk na základní výbavu, kočárek, postýlka atp. Tedy tak to ještě před 3lety bylo. Jinak zápis do RL v případě, že nechce dobrovolně tak soud, pravděpodobně testy otcovství - na klinice vám všem třem odeberou sliny, následně zápis do RL. Je to zdlouhavé, tuším že kolek u soudu platit jako matka samoživitelka bys nemusela ale pokud budeš mít právníka tak si ho hradíš sama, protistrana ani v případě ‘výhry’ ti nemá povinnost uhradit náklady. Držím palce :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9785
19.9.19 20:30

@Eveline132 kolek neplatí, a právníka nepotřebuje, dítě zastupuje příslušný OSPOD, pokud chlap trvá na testech otcovství a je otec, tak platí soudu ty testy - je to 13900,–-
náklady žalované a žalující strany se neproplácejí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
19.9.19 21:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky, když přítel zjistil že jsem těhotná odešel ode mě, zjistila jsem to bohužel pozdě a těch pár měsíců do porodu se snažím zjistit jak to je s přiznánim otcovstvi jestli to stačí u soudu? Nemužu ho dokopat aby se mnou jel na matriku a tam to odkejval má prý moc práce :zed: :zed:

nechapu jak toto muze chlapudelat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9785
21.9.19 16:05

@B4RC3LON4 některý úplně klidně :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30862
21.9.19 16:59
@B4RC3LON4 píše:
nechapu jak toto muze chlapudelat

jí zase nechápu, jak si někdo může s takovým týpkem vůbec udělat dítě ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.9.19 20:57

@Burj Chalifa Uplně normálně, pro mě to byl po víc jak třech letech omyl nebylo plánované, je přes ochranu tak že dobrovolně to asi nebylo :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama