Každodenní bolest bříška u miminka

15.4.20 11:22

Miminko bolest briska kazdy den

Ahoj Maminky, chcu se vas zeptat jestli je normalni že miminko boli brisko každý den, jkoze stylem že prořve třeba i půl dne.
Malemu je 7mesicu. Davame prirmy a kojim. Davam mu pit i hodne vody ale proste neexistuje den kdy by ho nebolelo brisko, nekroutil by se, nevriskal. A place proste dokud neusne unavou. Coz mu kolikrat rozhodi celou rutinu a pak je jeste protivnejsi. Doktorka rika ze je to normalni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1093
15.4.20 11:26

U takhle velkeho mimca jsem to nezazila.zkus zavolat doktorce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.20 11:28

@Kaci89 dětska mi řekla že to je normalni. On mel problemy i kdyz byl mensi ale ted mi to prijde jeste horsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12793
15.4.20 11:42

V tomhle veku to uz obvykle nebyva :think: Urcite je to bricho? Mozna by se mel nekdo podivat po refluxu (klidne tichem, to deti nezvraceji), nebo po jine pricine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.20 11:46

@beruska9 krouti se, prdi a snazi se kakat coz mu moc nejde. Tak predpokladam ze to ma z toho. Chtela bych ho vzit i k jinemu lekari ale nwjradej bych az zkonci karantena. Davam mu espumisan a biogaia probiotika ale mam pocit ze uz mu to moc neulevuje. Taky se snazim aby trosku vic pil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
19.4.20 21:44

Naše malá to měla podobně. Nejdřív koliky a po zavedení příkrmů ji bolelo bříško a “tlačila”nahlas, s pláčem. Důležité je nedávat moc jídlo, co staví (mrkev, místo ní dávám dýni, dobrá je švestková šťáva (třeba Hipp), olej/máslo do příkrmů, rýžová kaše taky dost staví…). A čekám, že z toho vyroste:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat