Miminko - celou noc hrozný neklid

499
25.1.21 11:29

Miminko- celou noc hrozný neklid

Ahoj maminky, nemáte některá zkušenost a případnou radu, co dělat?
Cca tři týdny se sebou mé tříměsíční miminko celou noc hrozně hází, ze strany na stranu. Pocitala jsem to, a do minuty jen hlavou hodí ze strany na stranu 50× 8o vydává u toho takové srdceryvne zvuky, ale vypadá, ze spi, misty se ale samozřejmě budí. Přestává jen na kojeni (kojím já, nedávám UM)a po chvilce opět spustí. Jsme všichni nevyspani, ale hlavně mě trápí to, že malicky nemá vůbec kvalitni spanek. Zkoušela jsem pouštět bílý šum, na noc ho mám u sebe, uspavam v místnosti, kde je ticho, ale nic nepomaha. Nemáte některá s tímto zkušenost? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
925
25.1.21 11:37

Moje mimi mělo podobný problém, přešlo až když jsem vyřadila úplně kravské mléko a mléčné výrobky. Teď má 4,5 m a ťuk ťuk, změnilo se na usměvavého andílka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
499
25.1.21 13:34

@Capelucia teda opravdu :(? No já dávám jen do kávy..po jak dlouhé době od vysazeni se projevil ucinek, prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
925
25.1.21 14:57

@padandy eliminační dieta se dělá 2 týdny (ale nesmí se ani máslo, jogurty a pod., nic mléčné), ale u nás bylo rozdíl vidět hodně rychle. Kluk ségry se s ABKM a bříškem trápil celkem dloho než na to přišla, tak to bylo první, co jsem zkusila taky. Za zkoušku nic nedáš :nevim:. Taky později, když jsem omylem snědla něco, kde bylo v skladu nèco mléčné - třeba v sušence, nebo tak, tak se taky dělal ekzem, i když jenom trochu ve formě suché kůže. Kožní problémy můžou být taky projeven potravinové alergie. Ale může to být u vás i něco jiného :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat