Miminko chce stále jíst, i když zvrací

22.11.19 17:59

Miminko chce stále jíst i když zvrací

Dobrý den prosím o radu nebo uklidnění nebo něco cokoliv už nemůžu
Moje 4 měsíční miminko denně zvrací ale jakože tak víc ale přesto si strká ruce do pusy a když mu dám prso pije a pije dokud se znovu nepoblinká a zase dokola. Když jdeme ven nebo někam jedeme usne a je klid ale když jsme doma a ven se nedá jít je to šílený celý den jenom brečí a chce jíst, pak zvrací a pak pláče a furt dokola. Začal nepravidelně kakat ale to prý kojene děti nemusí až 14 dní. Prdíky odchází normálně.. Já sem na prášky protože furt jenom zvrací a brečí.. U doktorky jsme byli vše ok. Malý přibírá jak má. Vážíme 7,30 aktuálně.
Děkuji předem za vše..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

32584
22.11.19 18:22

Reflux? Stenosa pyloru? Máte vyloučeno?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.19 18:24

@vodolejka ne doktorka mi na to jen řekla že je to normální a že uvidíme co dál. Jdeme tam příští Středu. Tak jí určitě vše řeknu snad nás neodbude :pray:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
312
22.11.19 18:32

Syn se taky strašně přepíjel a potom furt blinkal, ale zvracení to nebylo, spíš to z něho jenom teklo. Byla jsem z toho taky dlouho špatná, strašně jsem se bála, aby se tím mlíkem neudusil, hlavně v noci. Ale zase on kadil i desetkrát denně, prostě takový průtokáč, u kojení rovnou kadil. V půl roce měl deset kilo. Pediatři i mezi přáteli mě uklidňovali, že to je normální, že ty děti prostě těmi refluxi trpí, protože jícnový svěrač ještě nefunguje, tak jak má, a ty děti, které hodně pijí pak o to více blinkají. Začalo se to srovnávat až od půl roku, kdy jsme zavedli příkrmy. Je nutné ale odlišit pouze blinkání z přepití a zvracení kvůli nějaké funkční vadě. Chce to aspoň konzultovat v poradně s doktorkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.19 19:20

@Beata.xy máte pravdu že to z něj spíš teče. Než aby jako obloukem zvracel. Odříhnout si Odříhává krásně několikrát. Zkusila sem i rektální rourku a nic takže se holt poradím s doktorkou a při nejhorším zavedeme příkrmy dřív. Děkuji všem moc za radu :pray:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
312
22.11.19 19:38
@Slivonka píše:
@Beata.xy máte pravdu že to z něj spíš teče. Než aby jako obloukem zvracel. Odříhnout si Odříhává krásně několikrát. Zkusila sem i rektální rourku a nic takže se holt poradím s doktorkou a při nejhorším zavedeme příkrmy dřív. Děkuji všem moc za radu :pray:

Jo tak říhání u nás nefungovalo, kolikrát jsem s ním chodila i hodinu, aby si říhnul a nic. Někdy jsem měla ještě přes den tendence to zkusit, ale v noci jsem se na to vyprdla, když usnul u kojení, tak jsem ho nechala spát. Měl zvednuté spaní, aby měl hlavu výš, polohovala jsem jakoby mírně na bok, aby mu to teklo hezky z pusy a modlila se, aby se nic nestalo. Taky jsme moc nemohli dávat na bříško, to pak teklo úplně samo na obě strany, naučila jsem se nezapomenout těsně před kojením. S prděním problém naštěstí neměl, kadil o sto šest, on byl jinak spokojený, to blinkání mu vůbec nevadilo. Taky z toho přepíjení furt škytal, několikrát denně, ale to dělal i když byl ještě v břiše. Dnes jsou synovi čtyři roky a už je to jen vzpomínka, v únoru čekáme další mimčo, tak jsem si to teď pěkně oživila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
22.11.19 19:41

Přestalo to v 5 měsících. Teď v 7 měsících občas ublinkne po jídle když se při sezení předkloní. Nic na to není, jen jsem se zásobila hromadou slintáčků z H&M a aspoň jsem jí nemusela nonstop převlíkat jako první měsíc než mě napadlo je pořídit…pak už jsem vyměňovala jen je při poblinkání. Nejhorší byly noci. To jsem převlíkla i 15 overálků…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.19 21:49

@LuciMik94 takže vážně jen čekat :woman_shrugging: :pray: jo pyžama sem prevlekala taky tak 4× za noc. Dnes už máme 1 tak na 2 dny :joy: nás to nejvíc trápí přes den no :-/ tak holt vydržíme. Co by jsme pro ně neudělali :pray: :hearts:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
23.11.19 09:17

@Slivonka přesně tak. Jako netvrdím, že je to to samé, co bylo u nás, ale když podle doktorky je vše ok a podle toho co píšeš, je to totožné…malá se mi přepíjela do prasknutí. Kdo jí viděl svlečenou, tak říkal, že má bříško jako miminko z Bangladeše:grin:. Přejde to, jen je třeba vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama