Miminko dnes furt pláče, může to být z horka?

320
30.7.21 15:51

Miminko dnes furt pláče, může to být z horka?

Ahoj holky mám doma tříměsíční holčičku a dnes je od rána taková uplakaná..jednou se směje, za chvíli z ničeho nic začne plakat..teď jsem s ní přišla domů z venku protože dost plakala..tak jsem ji nakojila a teď spinká vedle mě na posteli..může to být tím horkem že je dnes taková? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3791
30.7.21 15:57

Může to být úplně čímkoliv. Můžou se začít klubat zuby, může to být vedro, může to být únava, cokoliv. Prostě nemá svůj den - jen má narozdíl od nás jediný způsob jak to řešit, což je pláč. Neřeš, takových dní bude ještě spousta :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1497
30.7.21 16:48

Je to miminko… Může ji bolet bříško, hlava, může ji tlačit bobek, může mít hlad, může ji být horko… Na vše miminko reaguje pláčem. Ležte s ní v posteli, když je spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16127
30.7.21 16:58

Jak píšou holky, muze to byt čímkoliv. Ale moje pohodové dítě melo prvni leto zachvaty zuřivosti z vedra. Celá po tatínkovi 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3791
30.7.21 17:11
@Ba-stet píše:
Jak píšou holky, muze to byt čímkoliv. Ale moje pohodové dítě melo prvni leto zachvaty zuřivosti z vedra. Celá po tatínkovi 8)

Já jsem letos poprvé pochopila, proč je manžel každoročně celý léto nabručenej - termín porodu na konci srpna mě naučil vedra taky nenávidět :mrgreen: A kolikrát bych i zuřivě řvala jak mimino, kdyby mi z toho nebylo ještě větší vedro :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat