Miminko je najednou jak vyměněné

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.5.22 13:02

miminko je najednou jak vyměněné

Potřebuji jen uklidnit. Mám 6 měsíčního chlapečka. V pátek jsme byli na rodinné oslavě, takže pro něj nové místo, lidi…spali jsme tam a v sobotu byli ještě u našich…Teď už jsme doma, ale malý od té soboty odmítá kojení, už dřív jsme řešili bojkot, ale teď už pil hezky a nyní zas křičí, jen vidí prso, když ho dám na deku jako normálně vůbec si nechce hrát, být na břiše, nic…jak od něj odejdu šíleně řve. Normálně chodil spát už jen 2-3× denně, teď je třeba hoďku vzhůru a už je zase unavenej a usne, ale jakmile ho dám do postýlky je v minutě vzhůru, takže spí jen u mě. Jsem už z toho na mrtvici a nechápu, co to má být… nemá teplotu, rýmu nebo tak…ale už včera v podstatě čekej den prokňoural, nic ho nebaví, jen se chce chovat a dneska to samé. Zub mi nepřijde, že by se nějaký klubal… nenapadá mě, proč je takový.. myslíte, že to může být z toho, že jsme nebyli doma, že tam bylo tolik nového? Dělaly vám to taky děti někdy? Díky :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4271
23.5.22 13:05

Je to normální, s oslavou to souviset může ale taky vůbec nemusí. Zuby, vývoj, separačka (ačkoliv nevím jestli se projevuje už tak brzy), období… Přejde to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
789
23.5.22 13:13

Možná ho na oslavě chovalo moc „cizích“ lidí a je z toho zmatenej, aby třeba nepřišel o maminku, tak chce být u tebe. Asi to brzy zapomene a přejde ho to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19919
23.5.22 13:50

Nesel tam z ruky do ruky…?

Bud s nim co nejvic a pockej, az se srovna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1278
23.5.22 21:08

A neni to růstový spurt.? Nebo jak se to píše? My meli v 6tt, v cca 3 mesicich a pak v 6 mesicich..
Zkus vydržet.. Prdolku to prejde. Chce byt u tebe ted.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat