Miminko je příliš nízko + hubnutí ve 3. trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 09:40
Miminko je příliš nízko + hubnutí ve 3. trimestru

Ahoj, dnes mi muj doktor rekl, ze mam mimco hodne nizko, s tim samozrejme souvisi i tvrdnuti bricha a tlak. Jsem teprve ve 32 tt. Mate nekdo zkusebost, ze miminko bylo hodne nizko tak brzy? A znamenalo to neco? Jinak cipek drzi. A jeste me prekvapilo, ze jsem za posledni mesic 2 kg zhubla. :nevim: Pritom nezvracim, jim normalne porad strejne. Jsem mela strach kolik toho priberu, pritom v prvnim trimestru jsem dost zhubla (8kg), ted dalsi 2 kg a jsem vlastne s pribranim na puvodni vaze pred tehotenstvim. Mate nekdo zkusenost?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 09:43
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes mi muj doktor rekl, ze mam mimco hodne nizko, s tim samozrejme souvisi i tvrdnuti bricha a tlak. Jsem teprve ve 32 tt. Mate nekdo zkusebost, ze miminko bylo hodne nizko tak brzy? A znamenalo to neco? Jinak cipek drzi. A jeste me prekvapilo, ze jsem za posledni mesic 2 kg zhubla. :nevim: Pritom nezvracim, jim normalne porad strejne. Jsem mela strach kolik toho priberu, pritom v prvnim trimestru jsem dost zhubla (8kg), ted dalsi 2 kg a jsem vlastne s pribranim na puvodni vaze pred tehotenstvim. Mate nekdo zkusenost?
Říká se, že hubnutí muže znamenat porod…takže šetři se, odpočívej pokud nemusíš nikam v tom vedru, nechod…ale zase jsi 32tt miminko by to zvládlo :srdce: Držím palce a bud hlavně v klidu :)
Planetka85
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 28.06.19 10:26
@Anonymní píše:

Anonymni, miminko mam nizko take uz od 32tt - brisko mi ze dne na den huplo dolu, udelaly se mi strie po celem brise… Kazdy, koho potkam mi rika, ze budu brzy rodit… No, jsem momentalne 38+5tt a necekane se nedeje vubec nic a nic porodu nenasvedcuje… A to mam I cipek mekky, pry prichystany… Navic take hubnu, ale miminko vesele pribira nad tabulky, momentalni odhad je 3700g… Rada bych mu uz I ven pomohla, ale drzi se jak kliste…
Drzim pesti, at to u Tebe dopadne tak, jak chces :kytka:

Kajka9
Kelišová 5037 příspěvků 28.06.19 10:29
@Anonymní píše:

mě řekla dr že je malá strašně nízko ve 34tt a at už raději chodím na kontroly do porodnice a že pochybuje že malou donosím…
měsíc před porodem mi odešla zátka..
4týdny jsme byla otevřená na prst a týden na 2 a rodila jsem 39+2 po Hamiltonu

Váš příspěvek
Reklama