Miminko je ve spánku neklidné

354
8.12.19 07:35

Miminko je ve spánku neklidné

Ahoj holky, přicházím k vám s dotazem. Naše holčička - 7 týdnů - občas zvládne spinkat krásně celou noc od 20ti až do 5ti do rána, ale poslední dobou má víc a víc neklidné spaní. Ve spánku různě chrčí, řehtá, tlačí, hlasitě oddechuje a občas si zapláče, to hlavně když jí vypadne dudlík, který jí musím dát zpět, jinak by se vzbudila. Také různě háže ručičkama a hlavou. Ona u toho normálně spinká a nevzbudí jí to, až se divím :D ale já mám kvůli tomu bezesné noci, pořád jí hlídám a cituji. Mělo to miminko některé z vás také? Zmizí to? Nevíte, čím by to mohlo být? Moc děkuji! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1227
8.12.19 07:53

Me se mala taky sebou mrska.. A tim se i budi.. Tak chodi spinkat zamotana v plince, jedine tak spinka v klidu.. :palec: Jinak nekdy taky heka, funi, a zveda nozicky ze spani..pak to zatroubi v plince a je klid :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
8.12.19 08:02
@marlenka216 píše:
Ahoj holky, přicházím k vám s dotazem. Naše holčička - 7 týdnů - občas zvládne spinkat krásně celou noc od 20ti až do 5ti do rána, ale poslední dobou má víc a víc neklidné spaní. Ve spánku různě chrčí, řehtá, tlačí, hlasitě oddechuje a občas si zapláče, to hlavně když jí vypadne dudlík, který jí musím dát zpět, jinak by se vzbudila. Také různě háže ručičkama a hlavou. Ona u toho normálně spinká a nevzbudí jí to, až se divím :D ale já mám kvůli tomu bezesné noci, pořád jí hlídám a cituji. Mělo to miminko některé z vás také? Zmizí to? Nevíte, čím by to mohlo být? Moc děkuji! :)

My sme to mali úplne rovnako, aj to, že on u toho spinkal a ja pozorovala čo sa deje, lebo u toho nešlo spať 😀. Myslím, že to bolo bruško, okolo 3 mesiaca to prestalo, ale je viac hladný a už sa budí na jedlo aj okolo 1-2, málo kedy vydrží do 3-4.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10598
8.12.19 08:22

Má to každé miminko, tedy ty trhavé pohyby. Proto je dobré je na noc zavinovat, protože je to pak nebudí. Kolem 4.-5.mesice to samo vymizí. S tím chroptěním, hekáním a tak podobně je to stejně, jen to nemají všichni. Syn spal do roka v klidu, začal potom, dcera vydávala takové zvuky asi tři měsíce po narození. Mě osobně uklidňuje monitor dechu. Zkrátka vím, že je pod kontrolou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.2.20 08:25

Zdravím 😊
Mám 2 měsíční holčičku korigo bude mít měsíc a pár dní.
Náš problém- večer většinou okolo 7 hodiny koupeme pak kojíme a jdeme spinkat malou uložím a spí třeba i 6 h někdy 4h někdy i 3h, ale spí krásně a nehnutě další kojení máme nějak kolem půlnoci - 1 ráno po tom opět uložím spinká ovšem po 3 kojení což je k ránu cca kolem 4h uložím usne a pak to začne spí najednou sebou háže, kope nohama, vydává různé zvuky pak zase usne a takhle pořád dokola usne a po pár minutách se začne jakoby budit…
Prdy nemá jelikož ji slyším Prdět i kakat normálně, se mnou v posteli taky nevyžaduje být už jsme zkoušeli… Trápí mě to proto, že je ráno taková nedospalá a já samozřejmě taky, kdyby to dospala přes den bylo by to fajn, ale to je náš další problém přestala nám chtít spát v postýlce přes den a ne jen tam kdekoliv jen když jdeme ven tak si zdrimne, ale někdy se ven nedostanu, nebo jen jednou denně dopoledne což je málo potřebuju aby spala i doma když je to potřeba respektive nepotřebuju to já, ale ona protože padá únavou ukládám ji až je unavená dřív ne, ale ona nic max usne a po chvíli to začne v podstatě to samé co v noci…
Jsem už nešťastná zkoušeli jsme vše zavinout to se ji nelíbí, šum ten pomohl jen někdy a stejně se probudila, mít ji v posteli to se také budila…
Je mi jí lito hlavně přes den je unavená strašně snažím se na to přijít jak můžu, ale už nic nezbývá…
Najde se tu někdo kdo se potýkal taky s tímto problémem a spravilo se to??? Díky moc ♥️♥️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
2.2.20 08:51
@marlenka216 píše:
Ahoj holky, přicházím k vám s dotazem. Naše holčička - 7 týdnů - občas zvládne spinkat krásně celou noc od 20ti až do 5ti do rána, ale poslední dobou má víc a víc neklidné spaní. Ve spánku různě chrčí, řehtá, tlačí, hlasitě oddechuje a občas si zapláče, to hlavně když jí vypadne dudlík, který jí musím dát zpět, jinak by se vzbudila. Také různě háže ručičkama a hlavou. Ona u toho normálně spinká a nevzbudí jí to, až se divím :D ale já mám kvůli tomu bezesné noci, pořád jí hlídám a cituji. Mělo to miminko některé z vás také? Zmizí to? Nevíte, čím by to mohlo být? Moc děkuji! :)

Dobrý den, měli jsme v noci podobný problém ne teda takhle zezačátku až okolo toho 4.-5.měsíce a pomohlo přes den šátek, nebo nosítko když sem potřebovala zůstat doma. A na noc zavinovačka a vážně na pevno uvázat (https://www.kafe.cz/…i-33879.html) vážně se nebojte zavinout pevněji :-) myslím že to pomůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1897
2.2.20 10:48

Kolrm te brzké ranní hodiny už ta miminka nemají tak tvrdý spanek, to tak prostě je. A ne každé dítě spi doma. Pokud ti však spi v kocarku, nezbývá, než vyrazit, jestli ji nechceš tak unavenou. Je to tvé jediné dítě? Proč nemůžeš každé dopoledne vyrazit? Ja mam dvojcata, skoro rok, které od začátku nikdy moc doma nespala a dodnes musím 2×denne s nimi jet ven, protože spi jedině v kočárku. Vymakala jsem si to ale tak, že dopoledne projedeme jednou park a dospavaji mi doma v ložnici (bydlime v panelaku) u otevreneho balkonu a odpoledne prostě hodinu s nimi jezdím. Nedá se jinak a jasně, ten spanek se ještě milionkrát změní, ale pokud doma nemas více dětí, tak se vyprdni na uklizeni a vaření a jděte aspoň vzdycky na hodinku ven, mimi prostě potřebuje spinkat. Nebo zkus to nositko, o tom já vždycky jen snila :) Ale s dvojcaty jsem to nejak nedala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.2.20 12:21

Chodíme dopoledne min na 2h odpoledne se snažím taky 😊, ale bylo by fajn kdyby uměla spát i doma ještě pár dní zpátky v tom žádný problém nebyl…spala doma ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.2.20 12:37

Tobě tedy děti dělají něco podobného v noci??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
2.2.20 17:55

@Laura812019 ne malej spí v noci dobře a celou noc od 20 do 8, občas chodí dyl, jediný co že se budí se strašným pláčem vždycky v noci ale jinak je v noci hodnej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat