Miminko je vzhůru každou hodinu v noci

23
26.9.20 19:05

Miminko je vzhůru kazdou hodinu v noci

Ahoj holky. Máme 5ti měsíčního chlapečka. Hroznej hyperaktivec. Už leze, sám sedi a sám si teď začal stoupat. Nicméně skoro nespi. Přes den celkem tak 2,5 hodky a v noci teror. Bude se co hodinku, když se zadari tak co dvě hodinky. Nekojim od 6ti týdnu, takže jsme plné na UM a tenhle nespanek má až teď 14 dni. A nebude se hladem - ji 2× v noci, ale vzbudí se revem, dam mu dudlík, nebo cucnout čaje a tak půl hodky kouka a zase usne. Nevíte někdo co s tím? Už to prestavam dávat 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.9.20 19:10

A nezacali rust zuby? Nase dite se kolem pul roka v noci vzbudilo a treba tri hodiny se v postylce otacelo. Uspat neslo, pri vstavani brecelo, proste chtelo byt v posteli. Trvalo to asi dva mesice, pak zase jen buzeni na kojeni a mezitim nastesti spanek.

• Citovat
  • Nahlásit
803
26.9.20 19:40

Mám pětiměsíční a to stejné. Podle mě jak se učí spoustu nového, tak to v noci zpracovávají a prostě se budí. Mě jediné co trochu pomáhá, je mít ji v posteli, když spí u mě, spí trošku déle :nevim: a přes den si chodím lehnout s ní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
26.9.20 20:02

A vis jiste ze to neni hladem? Ja mam dvojcata na UM od ctvrteho mesice a za noc mi kazdy vypil cca 4 flasky sunaru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
929
26.9.20 20:20

@sluno22 No je fakt ze já třeba jsem sice kojila, ale na noc jsem dávala synovi kaši, asi tak od te doby, jak se už muže, takže taky od toho cca 4-teho měsíce se myslim prodávají? :think: tak třeba by to pomohlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1780
26.9.20 20:20

Mám 5ti měsíční a taky se začala teď budit. Spi hezky půl noci, pak kolem 12-2 vypije flašku a od té doby je furt vzhůru. Stačí dát dudel, ale za chvíli se zase probudí. Už nezabere pořádně. Podle mě je to prostě období. Nic ji neboli, to by brečela. Prostě asi zpracovává informace ze dne nebo nevím :think: :* :* je se :? modlím, aby to zase rychle přešlo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
26.9.20 21:07

@Semtex kaši dávám pravé už týden na noc a vůbec žádná změna 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
26.9.20 21:08

@mamina89 tak u nás to stejný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2093
26.9.20 23:04
@Em11 píše:
Ahoj holky. Máme 5ti měsíčního chlapečka. Hroznej hyperaktivec. Už leze, sám sedi a sám si teď začal stoupat. Nicméně skoro nespi. Přes den celkem tak 2,5 hodky a v noci teror. Bude se co hodinku, když se zadari tak co dvě hodinky. Nekojim od 6ti týdnu, takže jsme plné na UM a tenhle nespanek má až teď 14 dni. A nebude se hladem - ji 2× v noci, ale vzbudí se revem, dam mu dudlík, nebo cucnout čaje a tak půl hodky kouka a zase usne. Nevíte někdo co s tím? Už to prestavam dávat 8o

stoupá si v pěti měsících? Pěkná pohádka :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8089
26.9.20 23:10

@Em11 Já jsem kojila, ale děti mi normálně v noci pily, tj. se plnohodnotně najedly. V 5 měsících je to podle mě normální.
Takže třeba kdybys mu dala najíst, tak bude další vzbuzení až za déle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
26.9.20 23:51

Ja jsem davala a davam kasi a stejne se mi v noci budi. A ne ze by byly vzhuru nejak dlouho. To ne, jen si vypijou sunar a spi dal. A za 2 ci 3 hodiny to je znova. Prvni dite mi taky nespalo celou noc az kdyz bylo vetsi. Cca od 3 let. Ale to uz sem mu jem nachystala mliko do postele a samo si ho tam naslo a samo vypilo. Bez me asistence :) takze bych skusila nedat caj ale UM. A uvidite hned jestli to bude chtit a nebo to vypije jak nic a bude spat dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
27.9.20 08:04

@Berry77 chceš snad fotku?? Toho jak stojí v kocare?? Nebo jak leze po byte?? Nebo jak sám v kocare sedi??? Nějak té to snad trápí? Nebo jak???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
27.9.20 08:05
@sluno22 píše:
Ja jsem davala a davam kasi a stejne se mi v noci budi. A ne ze by byly vzhuru nejak dlouho. To ne, jen si vypijou sunar a spi dal. A za 2 ci 3 hodiny to je znova. Prvni dite mi taky nespalo celou noc az kdyz bylo vetsi. Cca od 3 let. Ale to uz sem mu jem nachystala mliko do postele a samo si ho tam naslo a samo vypilo. Bez me asistence :) takze bych skusila nedat caj ale UM. A uvidite hned jestli to bude chtit a nebo to vypije jak nic a bude spat dal.

Já pravé UM dávám tak dvakrát - ale když se po UM vzbudí za hodku hned s revem, tak dam jen cucnout čaje pravé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2093
27.9.20 09:18
@Em11 píše:
@Berry77 chceš snad fotku?? Toho jak stojí v kocare?? Nebo jak leze po byte?? Nebo jak sám v kocare sedi??? Nějak té to snad trápí? Nebo jak???

Nemusíš se rozčilovat, jenom ti nevěřím, že pětiměsíční dítě stojí, to je vše :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
27.9.20 10:19
@Berry77 píše:
Nemusíš se rozčilovat, jenom ti nevěřím, že pětiměsíční dítě stojí, to je vše :mavam:

Tohle mě vážně nerozcili :D spis nerozumím tomu, proč se nás tím pozastavujes :lol: zaprve nechapu proč bych si vymyslela a za druhy nevím proč by to nemohl dělat 🤷‍♀️ Není jedinej když se podíváš dl jinejch diskuzi 🤷‍♀️ Ale především to není napln tématu, tak nevím proč se vyjadrujes k něčemu :palec:, na co se nikdo neptal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama