Miminko má hlad, ale nechce jíst

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
70
8.1.22 08:30

Miminko má hlad, ale nechce jíst

Ahojky maminky, l
je to spíš jen takový povzdech.. Už mě to nebaví, unavuje mě to. Náš malej tříměsíční brouček má zase období kdy odmítá flašku (ano je na UM) i přesto, že má hlad. Je to pořád dokola, už má několikáté mléko, žádné mu nesedělo. Teď byl asi měsíc klid, kdy jedl celkem hezky, ale už to zase začíná. Má hlad, kručí mu v bříšku, tahá dudel a saje pěstičky. Flašku však odmítá, buď úplně ne 2× potáhne a začne řvát. Takže ho musím nějak uklidnit a rychle mu flašku vyměnit za dudlík, takhle ho obelstít, nebo ho krmim v polospánku. Jenže takhle to dál nejde. Sem vyčerpaná, jediný kdy se nají v klidu je v noci, to skočí po flašce, ale vlastně u toho taky napůl spí… Chci aby jedl rád a když má hlad, tak se prostě najedl… A nejhorší je, když se mu naruší režim, to pak nejí třeba půl dne… A větší savička ani jiná flaška nepomůže… Celkově je to teď nějaký na nic… I spaní. Jo a břicho ho nebolí, on to dělá jen s tou flaškou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4582
8.1.22 08:37

Hmm, to mi pripomina bojkot kojeni :think: 3.-4.mesic. vzdycky jsem si myslela, ze jsem prisla o mliko, taky odmitani, skandaly, odvraceni. Nejpravdepodobnejsi vysvetleni asi bude, ze uz zacal vnimat okolni svet a ten ho ruší. U kojeni se hleda mistecko, kde je klid, jina poloha, detatko se smeruje tak, aby co nejmene videlo a slyselo, zkousi se prikryvani plinkou, kojeni v loznici a tak. To potvrzujes vlastne tim, ze v noci papa dobre.

No, hele, je to vopruz, ale bude to lepsi :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
8.1.22 08:47

@FlorenceF Jenkins jojo vopruz to je. Já. Vím, že se zlepší, do puberty takhle vyvádět nebude :D, ale ty nervy, aby se najedl :D. Těším se na příkrmy, slibuji si od nich zlepšení situace. Zato příští týden jdeme na očkování tak to teprve budou nervy… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
8.1.22 08:47

Největší chyba je několikrát menit UM, zadelavas mu na problem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
8.1.22 08:53

@Nenitamduch no když po něm zvrací a má zácpu tak sem ho měla nechat trápit že.. Vždycky měl UM alespoň 14 dní, pak nastal dycky uvedený problém. Od. Prosince máme stejné mléko, po kterém nezvrací a má pravidelně plnou plinku. Měnit mu ho nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
8.1.22 08:53

@Nenitamduch a krom toho jsem změnu řešila vždy s doktorkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4129
8.1.22 09:09

Muze byt zdravotni problem. Znam deti, ktere se dlouho krmili ve spanku, to funguji lip ty reflexy. Nic moc s tim nenadelas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4582
8.1.22 11:33
@Sarus21 píše:
@FlorenceF Jenkins jojo vopruz to je. Já. Vím, že se zlepší, do puberty takhle vyvádět nebude :D, ale ty nervy, aby se najedl :D. Těším se na příkrmy, slibuji si od nich zlepšení situace. Zato příští týden jdeme na očkování tak to teprve budou nervy… :zed:

Držim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
8.1.22 14:50
@FlorenceF Jenkins píše:
Držim palce :kytka:

Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
8.1.22 14:51
@e008 píše:
Muze byt zdravotni problem. Znam deti, ktere se dlouho krmili ve spanku, to funguji lip ty reflexy. Nic moc s tim nenadelas.

Nenadělám no… Někdy se nají normálně a někdy je to boj… Jednou mi po flašce skočí po dvou hodinách od jídla a jindy ho přemlouvám :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
8.1.22 15:44

Intolerance laktozy? Co dáváš za UM?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14324
8.1.22 15:49

Nemá moucnivku? U nás podobne chování bylo tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
8.1.22 16:24
@Layana píše:
Intolerance laktozy? Co dáváš za UM?

To asi ne, to by měl průjmy a tak. Dostává Sunar AR a comfort.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
8.1.22 16:25
@bertoldina píše:
Nemá moucnivku? U nás podobne chování bylo tím.

Naštěstí už ne, ale bojovali sme s ní asi měsíc, teď už máme klid :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14324
8.1.22 18:53
@Sarus21 píše:
Naštěstí už ne, ale bojovali sme s ní asi měsíc, teď už máme klid :)

Tak jestli se nevrátila…Ty pokusy o napiti a náhle odmítnutí mi tak připadají. Ona nemusí být dlouho vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat