Miminko má hlad, ale nechce jíst

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
108
8.1.22 19:42
@bertoldina píše:
Tak jestli se nevrátila…Ty pokusy o napiti a náhle odmítnutí mi tak připadají. Ona nemusí být dlouho vidět.

Jejda to snad ne :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15178
8.1.22 19:53
@Sarus21 píše:
Jejda to snad ne :(

Já vím…Je to opruz. Zkusila bych dva dny mazat genciankou a jestli už nedavate laktobacily, tak je zas začít dávat. A jestli ma na zadečku krupicku, tak Imazol krempastu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 22:25

@Sarus21 něco podobného máme teď taky.. Sice syn je kojen, snažím se kojit.. Ale teď poslední tento týden je děs.. Sotva se napije a hned kouká kolem a brouka si.. Prso už nechce.. Takhle se to opakuje několikrát za den, říkám si, že musí mít hlad, dám flašku.. Tu nechce.. Pak je večer jdu uspavat děti, uspavam 2r a teď syna.. Kojím v leze.. Boj, nechce.. Vzteka se, ale hledá.. Strká si pěst do pusinky, tak zkouším různě, jestli si prso nevezme.. Nevezme.. Tak ho snažím uspat.. Někdy se zadari, že usne.. Tak se hned vedle něj lehnu a jak vidím, že se budí.. Snažím se mu dát k pusince prso.. Co láhev.. A chytne se.. Zkus to, třeba ten polospanek pomůže aby se najedl, taky mi přijde, že přes den ji hrozně málo, ale vypadá spokojeně.. Brouka si, směje se, usne.. Občas se Teda napije mlicka.. Pak se odrhne.. Kouká na mě, usměje a povídá.. 🙄 😄 :smiling_face_with3_hearts:. Hold nám nic jiného nezbývá, než to zkoušet a vydržet to.. Držím palce, ať se to u vás zlepší 🙏

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat