Miminko ma málo bílých krvinek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sluníčkoi
Kecalka 196 příspěvků 1 inzerát 15.10.18 17:41
Miminko ma málo bílých krvinek

Ahoj holky máme doma sedmi měsíční miminko a dnes melo třetí den teploty srazime to nurofenem a vždy to zabralo jen krátce myslela jsem si ze mu rostou zuby ma jich už osm. Ale dnes ráno i trochu soplil tak jsem navštívila paní doktorku ta mu vzala krev a moc a zjistila že je nachlazeny a asi ho trápí ty zuby a ještě ze ma málo bílých krvinek což mě překvapilo protože ho ještě pořád na půl kojim. Vycitam si ze jsem se špatně stravovala i když se snažím jist stále zeleninu i ovoce. Nekouřim ani alkohol nepiji nevíte čím to může být a jestli za to můžu. Paní doktorka mi dala tabulky a po vybrani máme přijít znovu na krev už teď se bojím. Dost mě to vydesil. Měl někdo to samé děkuji.

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 15.10.18 17:44

Kolik mělo teplotu? Nemůže to být šestá nemoc? Nechápu proč tak malému dítěti hned brát krev..

sluníčkoi
Kecalka 196 příspěvků 1 inzerát 15.10.18 18:04

Taky mě to překvapilo nenapadlo mě že mu vezme krev. Šestou nemoc by snad poznala. Říkala že ji přijde strašně bilej tak proto. Dobře že mu ji vzala jinak by nepřišla na to ze ma málo bílých krvinek.

Příspěvek upraven 15.10.18 v 18:05

blumen
Hvězda diskuse 41944 příspěvků 15.10.18 18:05
@pikola píše:
Kolik mělo teplotu? Nemůže to být šestá nemoc? Nechápu proč tak malému dítěti hned brát krev..

Taky nechapu.

@sluníčkoi jinak proc si vse hned vycitat. Je nemocny, meni se pocty krvinek. Na odber bezte kontrolni, az bude zcela zdravy. Jinak kojeni neni vse, ale to vis, nektere veci proste neovlivnis.

A co vam dala? Tabulky na vybrani? Nechapu co myslis.

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 15.10.18 18:07

6 nemoc se hned nepozná, jsou to 3 dny horečky a pak se dítě osype. Většinou se pozná až s pupínkama.

blumen
Hvězda diskuse 41944 příspěvků 15.10.18 18:07
@sluníčkoi píše:
Taky mě to překvapilo nenapadlo mě že mu vezme krev. Šestou nemoc by snad poznala. Říkala že ji přijde strašně bilej tak proto. Dobře že mu ji vzala jinak by nepřišla na to ze ma málo bílých krvinek.Příspěvek upraven 15.10.18 v 18:05

Moje dcera je pri nemoci taky bila, prechodne ji poklesnou cervene krvinky a zelezo, i desticky, bile krvnky nevim. Ale po odezneni nemoci se vse vrati do normalu.

sluníčkoi
Kecalka 196 příspěvků 1 inzerát 15.10.18 18:08

Dala nam Pyridoxin Leciva.

sluníčkoi
Kecalka 196 příspěvků 1 inzerát 15.10.18 18:11

Nevím proč si všechno vycitam už jsem taková. Děti jsou mé zlatíčka

Demi
Závislačka 4064 příspěvků 15.10.18 18:54
@sluníčkoi píše:
Nevím proč si všechno vycitam už jsem taková. Děti jsou mé zlatíčka

Kojením počet bílých krvinek neovlivníš. Samozřejmě prospívá to imunitě a má pár dalších velkých výhod. Ale tu krev maličkému budou určitě chtít kontrolovat, aby se vyloučil jiný problém.

Smothi
Stálice 57 příspěvků 15.10.18 18:54

Ahoj, nic si nevyčítej :hug: . Syn měl málo bílých krvinek po očkování, taky jsme to zjistili náhodou. Byl nedonošený a měl málo červených krvinek, tak dlouhodobě užíval železo a při kontrolních odběrech se zjistilo, že se mu vždy po očkování (po Prevenaru) snížil počet bílých krvinek a trvalo asi rok než se to spravilo. Konzultovala jsem to i s hematologem, který říkal, že u takhle malých dětí se rychle vyvíjí imunitní sytém a není to vůbec směrodatné. Držím palce, ať je syn v pořádku :kytka:

sluníčkoi
Kecalka 196 příspěvků 1 inzerát 15.10.18 18:58

Na očkování byl je to zkoro měsíc mel dvě vakcíny na jednou. Synfrolix a hexu.

sluníčkoi
Kecalka 196 příspěvků 1 inzerát 15.10.18 18:59

Moc děkuji za za podporu

Demi
Závislačka 4064 příspěvků 15.10.18 19:30
@sluníčkoi píše:
Na očkování byl je to zkoro měsíc mel dvě vakcíny na jednou. Synfrolix a hexu.

Možná to může být i tím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >