Miminko má rádo víc pravou stranu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Wendea71
Závislačka 2740 příspěvků 12.09.19 16:58
Miminko ma rado víc pravou stranu

Ahojky všem od narození mi miminko samo střídá hlavičku na levou nebo pravou stranu.Je ji 11týdnu a teď pár dní spí ráda na pravé straně, ale když je vzhůru tak hlavičkou kouká všude. Měla jste to tak některá a hlavička miminka byla v pohodě? :oops: děkuji za odpovědi

Reakce:
marrynka
Stálice 94 příspěvků 12.09.19 17:02

Náš malej má radši levou stranu a taky se to ukázalo na hlavičce, kterou má mírně po levé straně zploštělou.
Dávej ho na druhou stranu a dej mu tam i nějaké hračky nebo cokoliv aby měl nutkání se otočit na tu druhou stranu

boruvkay
Kelišová 5798 příspěvků 12.09.19 20:39

Naše malá měla ráda levou stranu, asi proto že tam mohla koukat do prostoru, musela jsem ji po každém kojení měnit strany, a dávala jsem ji do válečků, pak tam vydržela…doktorka ji pořád kontrolovala hlavičku a nakonec usoudila, že jsme to snad zvládli, ale občas jsme kvůli tomu otáčeli i postýlku.

Wendea71
Závislačka 2740 příspěvků 12.09.19 21:30

@boruvkay a do kdy je to akutní a doktorka řekne dobrý zvládly jste to a co jsou ty valecky?

boruvkay
Kelišová 5798 příspěvků 13.09.19 10:25

@Wendea71 to je taková pomůcka, do ktéré dáváš miminko spát na bok a ono se nepřetočí. dám sem foto. Prodává se to jako „polohovací válečky pro miminko“ nám to tedy opravdu pomohlo, Malá se v tom sama neotočila, tak že musela ležet, tak jak jsme ji položili. Tak myslím, že to doktorka sledovala tak do roka…pak řekla, že už je to dobrý, ale přesně už si to nepamatuju.

Wendea71
Závislačka 2740 příspěvků 13.09.19 11:55

@boruvkay juuu tak děkuji za info…Tak jsem byla u dr. a jesse v pořádku…i koukala na všechny strany, takže jsem plasankaaaa :mrgreen: :zed:

boruvkay
Kelišová 5798 příspěvků 13.09.19 13:51

@Wendea71 nejsi, já měla sice dítě pozdě…ale nikdo v rodině mimino před tím neměl, ani žádná kamarádka, tak že jsem byla ze všeho strašně vykulená… :lol: Taky mě docela doktorka dostala, když se jí nezdála hlavička, že je na ní vidět, že preferuje jednu stranu, no já tam nic neviděla a svědomitě jsem malou po každém krmení dávala na druhý bok…

Wendea71
Závislačka 2740 příspěvků 13.09.19 19:50

@boruvkay jasný a moc díky za informace. A těmi dětmi to je pořád něco ze? :mrgreen:

boruvkay
Kelišová 5798 příspěvků 13.09.19 22:35

@Wendea71 to je, jak otěhotníš tak to začíná…a po porodu to taky není lepší, začne strach, aby se mu něco nestalo… :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama