Miminko má šestou nemoc, může jít starší do školky?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
82489
14.1.22 09:37
@Cuddy píše:
@Janča6 Takze kdyby u sourozence propukly neštovice s inkubační dobou až tři týdny, tak další děti necháš celé tři týdny doma? A jen ze školky, nebo i školy a placených kroužku?

Asi tak, ja se v případě nestovic ptala doktorky a rezolutně odeslala druhe ditko do skolky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19274
14.1.22 09:40
@Cuddy píše:
@Janča6 Takze kdyby u sourozence propukly neštovice s inkubační dobou až tři týdny, tak další děti necháš celé tři týdny doma? A jen ze školky, nebo i školy a placených kroužku?

Tak kdyby jedno dítě dostalo neštovice a ostatní je neměli. Tak budou doma všichni už jen proto, aby je chytili. Výjimku bych udělala jen u školního dítěte a to až po konzultaci s učitelkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72604
14.1.22 09:48

Ja bych byla rada, kdyby nestovice ve skolce byly a malej je chytil. Kdo z nich ma strach, muze dite naockovat :nevim: starsi dite, pokud je zdrave, do kolektivu chodi, i kdyz je mladsi nemocny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20909
14.1.22 10:44

@Netopirek po konzultaci s učitelkou, tedy opet, opravdu bys nechala školní dítě doma cca 5 týdnů? 3 týdny běžná inkubační doba a cca 2 týdny neštovice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19274
14.1.22 13:36
@Cuddy píše:
@Netopirek po konzultaci s učitelkou, tedy opet, opravdu bys nechala školní dítě doma cca 5 týdnů? 3 týdny běžná inkubační doba a cca 2 týdny neštovice?

Pokud by mi bylo doporučeno nechat dítě doma.
Dřív by mě to možná nenapadlo. Ale díky tomu, jak je teď často doma díky covidu. My pět týdnů nepřijde nic hrozného. A teda moje děti mohly už po týdnu do kolektivu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat