Miminko mává na ultrazvuku?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.5.22 11:11

Miminko mává na ultrazvuku?

Zdravím ženy, mám dotaz.
Je možné, aby 2× po sobě na screeningu miminko zvedlo ručičku jako že mává? (Jedna fotka je 11+0 a další je 12+4)
Dr právě říkala že zrovna se usmívá a mává :D
A mě napadlo, nemůže mít něco s rukou, když mám 2 fotky z různého týdne a má ručičku nahoře?
Vím že je to hloupost, dr by určitě něco řekla, kdyby nebylo něco v pořádku.
Tak jen pro jistotu :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
236
23.5.22 11:17

Děti mají většinou ručičky vystrcene před sebou, mají tam víc místa. Nohy jsou častěji složené pod zadkem. Jestli nemá něco s rukou, ti teď nikdo neřekne, to se uvidí až bude větší a bude se víc hýbat ale fakt si to nemyslím. Prostě se mu tam ty ručky vznáší jako když ty lezis ve vodě, taky se ti ruce nadnasi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.22 11:19

@Nefesh asi máte pravdu, zrovna tohle mě nenapadlo :oops:
Také si nemyslím že by s ní něco měl, jen mi to přišlo zvláštní. Tak děkuji za informaci :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
3314
23.5.22 11:22

Nám taky pokazdy skoro mávala. Ruce ma v poradku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.22 11:26

@DandátkoP jee, tak to jste mě uklidnila. Já nevím, proč pořád tak plasim :zed: asi je vždy rád že nas vidí :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3314
23.5.22 11:30
@Anonymní píše:
@DandátkoP jee, tak to jste mě uklidnila. Já nevím, proč pořád tak plasim :zed: asi je vždy rád že nas vidí :lol:

Jooo mrkni na moji profilovku, tam zrovna mává. Haha ja taky vse hrotila, ale s mavanim ne, to jsem byla nadsena :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.22 11:36

@DandátkoP ano vidím, to je krásný :srdce: jako já jsem taky vždy byla nadšená, ale pak mi to vrtalo chvilku hlavou :nevim: :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
1705
23.5.22 12:38

U nás taky a vše v pořádku :D Mrkni na profil :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.22 13:07

@Anicka2888 jeee, tak ta je :srdce: skoro jak ta jedna moje :) no je to nádhera, děvčata už jsem naprosto klidná :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
1705
23.5.22 13:13

Bud fakt v klidu :srdce: Mas krasne fotecky :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
23.5.22 17:33

Náš malej taky vždycky mával, nebo šermoval rukama, vlastně doteď - dva dny před porodem a furt tam těma ručičkama něco šmrdlá, zřetelně to cítím. Jsem zvědavá, jestli bude takhle gestikuloval i až bude na světě. Holka si zase, co pamatuju, kolikrát na UZ cucala palec. A to jí vydrželo snad do pěti let :lol:
Neboj se o mrňouse, určitě bude všechno v pořádku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7245
24.5.22 09:30
@Anonymní píše:
@DandátkoP jee, tak to jste mě uklidnila. Já nevím, proč pořád tak plasim :zed: asi je vždy rád že nas vidí :lol:

Moje dítě se pro změnu na všech 3D tvari strašně nas.rane. Snad s tím nevyleze ven :lol: ještě je plno času na nějaké cílene a koordinované pohyby. Teď mu končetiny spis tak plují v prostoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3314
24.5.22 11:06

@hospodki hele, na 3D hodila tak zamracenej vyraz, ze jsme to pak ukoncili :lol:…nechci sem davat fotku svyho ditete, ale nemusim psat, jak vypadala po porodu :lol: uplne nejvic nasra*a, ze ji vytahli z bricha ven :lol:… jeste asi mesic mi lidi rikali, ze vypada nastvane :lol:… ted je to snad nejvic vysmaty dite, smeje se furt :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat