Miminko mi ožužlalo potištěnou cedulku

Netopýrka111
23.10.19 17:05

Miminko mi ožužlalo potištěnou cedulku

Holky, mam strach. Mininko - cca půl roku - mi ožižlalo takovou etiketu na hračce, která se má odstřihávat… ta etiketa je potištěná černou a modrou barvou, je z papíru…jako nevypadá to, že by toho extra moc snědla, spíš to jako rozžužlala a měla tu barvu na prstech a trochu na puse…hned jsem se jí podivala dovnitř ale nic tam neviděla. Mohla to ožužlávat tak 5 minut…mám strach že se já něco stane.co mi radíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3406
23.10.19 17:07

Uklidnit se a odstřihnout to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Netopýrka111
23.10.19 17:14

@Leviatan Já vždycky hned plasim, já to vim :,( Ale představa že se jí těla dostala nějaká závada tisk. barva mě děsí! Já tu hračku nechala ležet na druhý straně postýlky s tím, že ji pak odstrihnu, a ona se k ní nevím jak dostala! Ještě neleze tak nechápu jak se tam mohla dostat!

• Nahlásit
  • Citovat
9175
23.10.19 17:18
@VeraTe píše:
@Leviatan Já vždycky hned plasim, já to vim :,( Ale představa že se jí těla dostala nějaká závada tisk. barva mě děsí! Já tu hračku nechala ležet na druhý straně postýlky s tím, že ji pak odstrihnu, a ona se k ní nevím jak dostala! Ještě neleze tak nechápu jak se tam mohla dostat!

Zachovaj klid. Připrav se, že až bude větší a akčnější, tak do pusy nacpe i daleko horší věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13060
23.10.19 17:20

@VeraTe cedulka je v pohodě. Dítěti se určitě nic nestane. A ty začni trénovat relaxační techniky. Děti narvou do pusy absolutně všechno, u nás byla hitovka kolečka od kočárku (i igelitový potah se z nich syn naučil sundavat, aby se dostal k té „mňamce“ pod tím 8) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Netopýrka111
23.10.19 17:20

@ivašot. Tak to nevím jak pak dám :,( doufám že nepoletim kvůli každý blbne hned k doktorovi! tobě taky dítě něco takovyho snědlo? Snad ta barva není nějaká jedovatá :,(

• Nahlásit
  • Citovat
9175
23.10.19 17:24
@VeraTe píše:
@ivašot. Tak to nevím jak pak dám :,( doufám že nepoletim kvůli každý blbne hned k doktorovi! tobě taky dítě něco takovyho snědlo? Snad ta barva není nějaká jedovatá :,(

Určitě obě děti strčily do pusy někdy nějaký potištěný papír, Ale dcery mistrovský kousek byl, když sebrala na ulici vajgl a než jsem zasáhla, tak ho šupla do pusy :poblion:. Je jí už 16 a je naprosto zdravá :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
872
23.10.19 17:28

To mi připomnělo, jak mi dcera v roce -roce a půl rozkousala x knížek Shakespera a všechny rohy papírových krabic :D všechno to bylo tak ohlodany, že to vypadalo, že máme doma myši :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 17:30
@VeraTe píše:
Holky, mam strach. Mininko - cca půl roku - mi ožižlalo takovou etiketu na hračce, která se má odstřihávat… ta etiketa je potištěná černou a modrou barvou, je z papíru…jako nevypadá to, že by toho extra moc snědla, spíš to jako rozžužlala a měla tu barvu na prstech a trochu na puse…hned jsem se jí podivala dovnitř ale nic tam neviděla. Mohla to ožužlávat tak 5 minut…mám strach že se já něco stane.co mi radíte?

Moje deti ozvykavaly špinavé boty, papir, igelit, pisek, jo a nejvyzivnejsi je vajgl, to si nacpala holka do pusy v roce v Itálii na pláži :poblion:

Jako pomalu bych začala dávat prostředky na uklid a praní pod zámek nebo do výšky aspoň metr a půl ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48497
23.10.19 17:48

Rada? Projdi byt. Najdi do výšky metru od země (spíš metr a půl, včetně obsahu neuzamčených skříněk) všecko, co je OPRAVDU závadné (chemikálie, léky, baterie drobné předměty ke spolknutí, jedovaté kytky) a dej to do větší výšky (nebo pod zámek). Všecko, co tam zůstane, považuj za potenciálně sežratelné a počítej s tím, že následující minimálně měsíce, možná roky bude tvé dítě velmi intenzivně usilovat o to, aby si to ve zlomku sekundy, kdy ty se otočíš, do pusy nacpalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3406
23.10.19 17:53

@VeraTe Klid za pár měsíců už nebudeš tolik řešit. Syn 10 měsíců už papal granule pro kočky, písek, hlínu, listí, kde jakej bordel který vyhrabal bůhví kde… Hlavně nenechávat nikde malé předměty jako mince atd, a chemii jako léky a praci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 18:01

Az ti to sezere druhe dite, budes to podle mnozstvi povazovat za prikrm a pripadne vynechas veceri ;) s nadsazkou samozrejme.

Klid, nic se ji nestane. A jak zminili ostatni, je cas zacit vyklizet spodni skrinky/policky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
572
23.10.19 18:03

Ja jedla granule a písek. Ochutnávala jsem kridu ve škole, kourila klacky v lese. :roll: Klid matko :mrgreen: toho ještě sežere v zivote :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1813
23.10.19 18:04

V 5ti mes. vysypalo koulejici se dite kvetinac, ale pravdepodobne neochutnalo. V 8mi mes. jedly uz deti kaminky.Ono se to cloveku trochu posune, zjisti, ze prilisna hygiena je zbytecna :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5268
23.10.19 18:10

@VeraTe :D Mne syn snedl parkrat kus letaku. Do jeho soucasnych 2 let stihl horsi veci, nez letak… Kuni a zajeci ho..vno, plesnivou psi konzervu, vodu z vazy plne ne zcela cerstvych gerber, „neco“ co nasel na hristi na zemi (nepovedlo se mi identifikovat, co to bylo, ale vyplivnul to)… parkrat jsem volala na toxikologickou infolinku, to treba kdyz vyndal z WC takove ty osvezovaci kulicky a penila mu huba. Ja jsem hrozny plasan, mam naslapnuto na blazinec ze vseho, takze te chapu. Ale ver mi, ze visacku z hracky prezije naprosto bez ujmy. Bude hur :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama