Miminko mi v noci nemůže usnout

24.1.20 23:18

Miminko mi v noci nemůže usnout

Prosím o radu mám čtyř měsíční dceru na večer mi nechce spát vzteka jse pláče a to skoro každý večer odpoledne jse taky trochu vzteka ale u spim jí v pohodě ale jak míle padne 20 hodina jen řev :( :,( a vztekani pred 3 dněmi byla na očkování prevenal 13 a je to snad ještě horší dnes jsem sni musela ve 23 h ven aby mi usla v kočárku jsem už pomalu zoufala a nevím co stim ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

217
24.1.20 23:33

Zkusila sis malou vzít třeba do postele a uspat jí v posteli? Když usne tak přendat do postýlky. Vím že to není extra dobrá rada a hodně dětí si tak zvykne na postel (i moje dcera), ale pokud to pomůže aby miminko spalo, tak proč ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 23:37

@Jdani mala spí se mnou přes noc vždy když řvala jsem ji dala prso a aspoň jse uklidnila ale poslední doubou nechce a hrozně jse vzteka jak míle usne tak pak už třeba kolem druhé ráno když jde probere prso vezme a spí dál po tom očkování mi ale nespala celou noc a ani prso nechtěla a řvala
Nevím co stim dnes to už bylo extrém :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
24.1.20 23:40
@Ale_saš píše:
@Jdani mala spí se mnou přes noc vždy když řvala jsem ji dala prso a aspoň jse uklidnila ale poslední doubou nechce a hrozně jse vzteka jak míle usne tak pak už třeba kolem druhé ráno když jde probere prso vezme a spí dál po tom očkování mi ale nespala celou noc a ani prso nechtěla a řvala
Nevím co stim dnes to už bylo extrém :nevim:

A je to jenom od toho očkování? Nemůžou jí třeba růst zoubky nebo bolet bříško?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 23:42

@Jdani stim ze mi pláče takhle večer už 14 dní tak máme i gel na zoubky ale doktorka nám řekla že zuby nám ještě nerostou tak vážně nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5157
25.1.20 00:13

Asi to budou dva problémy.
Jeden je večerní řvaní, prostě můžeš mít víc dráždivé miminko.

A druhý je to očkování. Jestli brečela po očkování několik hodin v kuse, pak je to nežádoucí účinek, měl by se nahlásit doktorce a zvážit další dávka (nemusíš dát další).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
356
25.1.20 03:58
@Ale_saš píše:
Prosím o radu mám čtyř měsíční dceru na večer mi nechce spát vzteka jse pláče a to skoro každý večer odpoledne jse taky trochu vzteka ale u spim jí v pohodě ale jak míle padne 20 hodina jen řev :( :,( a vztekani pred 3 dněmi byla na očkování prevenal 13 a je to snad ještě horší dnes jsem sni musela ve 23 h ven aby mi usla v kočárku jsem už pomalu zoufala a nevím co stim ????

Jestli v kočárku bezproblémů usne, nelíbilo by se jí i doma uspávání třeba v hojdavaku nebo kolébce? U nás to zabralo, tak třeba i u vás, ale může to být i bříško, my než našli správné kapky, tak kvůli tomu taky malý vždycky vyváděl večer. Je to náročné, přijít těm prckum na kloub, no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 08:24

@Marlovee skousim ji uspavat všude kočárek kolébka autosedacka na rukou prostě nic někdy usne už unavou po několik hodin a někdy ji třeba někde stoho uspim ale po to co jse vyrve po tom očkování je to uspavani ještě horší :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 08:26

Nekdy ty deti zkratka potrebujou klid, to bys jeste mohla zkusit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 08:33

@matkabagristy já jsi myslím že klid má když má tu svoji náladu tak nic nezabírá nechápu někdy usne třeba v 19h a spí až do rána ale to je vážně tak jednou v týdnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5744
25.1.20 09:10

Začala bych homeo čípkem Viburcol, buď 2× denně, nebo jen na noc. Když je u nás dlouhodobá krizovka, šáhnu po něm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 09:22

@kve-tinka a co to jsou přesně za čipky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5744
25.1.20 09:56
@Ale_saš píše:
@kve-tinka a co to jsou přesně za čipky?

najdi si je na Googlu, jsou na všechny malé neduhy - růst zoubků, bolení bříška, špatné spaní, rýmička, já dávám i jako clonu před a po očkování…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 09:57

@kve-tinka dobře moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 22:46

@Ale_saš
Mám doma úplně to stejné. Ale očkováním to určitě nebude - byli jsme sice minulý týden, ale takto špatně mi usíná už asi tři týdny. Jsem z toho na palici. Nic nezabírá, prostě jen řve a řve. Kolikrát úplně ječí až mi zalihaji uši :roll: Zkouším zavinout, uhoupat, zpívat, fén, prso, prostě nic nezabere. Většinou mi usne taky až únavou. Nevím, co s tím. Jestli vám něco pomohlo, budu ráda za radu. Nad viburcolem už jsem taky přemýšlela. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama