Miminko pláče u usínání a vzteká se

Anonymní
8.8.20 21:15

Miminko my pláče u sání a vzteká se.

Dobrý den mamky,
nwm jestli je to problém nebo je to normální tak se chci radši zeptat, mám měsíčního chlapečka :) plně kojim jen na začátku párkrát dostal UM protože mě nechtěl sat a neteklo mě mlíčko, za posledních 14 dní přibrali skoro 1kg :D což podle paní doktorky je dost, ale jednou to prej nevadí, ale máme dny kdy se nám docela daří spinkat přes den a krmit po těch 2-3 hodinách, ale pak sou často dny jako třeba dnes kdy od rána od 6 nám pláče, u prsa se vzteká nebo kroutí a usíná, když mu vyndám cecek zase se probudí a začne plakat a tak někdy aby se pořádně najedl s ním strávím u kojení třeba hodinu a půl, (ale ne celou dobu, že bych kojila ale prostě přestane sát, vzteká se, tahá mi cecek, pláče atd) když pláče snažíme se mazlit, nebo hajdat, když to řeknu blbe přítel ho nechat chvíli vybrecet nebo dat do postýlky ae nic nepomáhá furt hledá cecek a uklidni se až se přisaje. Pak se někdy podaří že usne ale za hodinku je to zas třeba, takže pořádně ani nespí.. ale takhle to máme skoro celý den, zkoušela sem různé polohy na kojení, střídat prsa a prostě nic.. v noci od těch 21 do těch 6 nám jde vše krásné spinká 3h průměrně napije se a jde zase spinkat, ale přes ten den je to občas peklo.. já vím že miminka dost pláčou, ale paní doktorka říkala že bych mu po tom co přibral měla udělat režim a davat mu po těch 2-3h, ale takhle to vůbec nejde.. tak se chci zeptat jestli je to normální nebo copak by to mohlo být.. nomrlane čůrá furt, kaká taky docela často, na bolení bříška trpime tak trošku ale prdime krasne a skoro po každém jídle se podaří odrihnout a prospívá, takže budu ráda za jakékoliv rady nebo informace :) :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
253
8.8.20 21:21

A zkoušeli jste dudlík, třeba nemá ani hlad a prso používá na uklidnění místo dudlíku, jinak by mi to potom sedělo na málo mléka ale když píšeš že přibívá, kaká, čůrá atd. tak nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.8.20 21:25

@Kaktusanda jj to taky chvíli cuca, ale pak ho vyplivne… Občas se podařilo že i dudliku začal usínat, ale nikdy neusnul tvrdé a jak mu vypadl nebo ho vyplivl zase plakal a chtěl prso a sat.. občas usne s tím celkem v puse asi ho to uklidnuje, ale pak bohužel se tak urputně snaží přisat, že mu to nejde a vzteká se ještě víc snad :/

• Citovat
  • Nahlásit
2174
8.8.20 21:31

Nase mala se vzteka u kojeni, kdyz si potrebuje prdnout :lol: To samy, tvari se, ze ma hlad, ale pritom chce prdet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
8.8.20 21:37

Ještě mě napadlo nemá rýmu? Jak ti teče mléko a máš ho pořád hodně? Mě se tohle stalo s malou 2× za celou dobu kojení, poprvé měla právě rýmu a jak mi řekla doktorka neměla sílu sát tak moc mléka najednou tak jsem jí kojila častěji. Po druhé se mi to stalo když už jsem přicházela o mléko, měla jsem ho hodně ale málo husté prostě se z toho nenajedla, vztekala se a krputila právě proto že ikdyž pila a pila, tak pořád byla hladová, to byl taky konec kojení a museli jsme přejít na umělé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18302
8.8.20 23:14

Zrejme je to rustovy spurt, tady si o tom neco precti
:hug: ;) jen vydrzet
http://www.kojeni.cz/…stovy-spurt/

Pak by sis mela precist jeste neco o bojkotu
https://m.maminka.cz/…odstavi-samy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18302
8.8.20 23:18

Hlavne zadne vyplakavaci a vyrvavaci metody 8o :,( vzdyt je to bezbranne miminko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7609
8.8.20 23:34
@Anonymní píše:
Dobrý den mamky,
nwm jestli je to problém nebo je to normální tak se chci radši zeptat, mám měsíčního chlapečka :) plně kojim jen na začátku párkrát dostal UM protože mě nechtěl sat a neteklo mě mlíčko, za posledních 14 dní přibrali skoro 1kg :D což podle paní doktorky je dost, ale jednou to prej nevadí, ale máme dny kdy se nám docela daří spinkat přes den a krmit po těch 2-3 hodinách, ale pak sou často dny jako třeba dnes kdy od rána od 6 nám pláče, u prsa se vzteká nebo kroutí a usíná, když mu vyndám cecek zase se probudí a začne plakat a tak někdy aby se pořádně najedl s ním strávím u kojení třeba hodinu a půl, (ale ne celou dobu, že bych kojila ale prostě přestane sát, vzteká se, tahá mi cecek, pláče atd) když pláče snažíme se mazlit, nebo hajdat, když to řeknu blbe přítel ho nechat chvíli vybrecet nebo dat do postýlky ae nic nepomáhá furt hledá cecek a uklidni se až se přisaje. Pak se někdy podaří že usne ale za hodinku je to zas třeba, takže pořádně ani nespí.. ale takhle to máme skoro celý den, zkoušela sem různé polohy na kojení, střídat prsa a prostě nic.. v noci od těch 21 do těch 6 nám jde vše krásné spinká 3h průměrně napije se a jde zase spinkat, ale přes ten den je to občas peklo.. já vím že miminka dost pláčou, ale paní doktorka říkala že bych mu po tom co přibral měla udělat režim a davat mu po těch 2-3h, ale takhle to vůbec nejde.. tak se chci zeptat jestli je to normální nebo copak by to mohlo být.. nomrlane čůrá furt, kaká taky docela často, na bolení bříška trpime tak trošku ale prdime krasne a skoro po každém jídle se podaří odrihnout a prospívá, takže budu ráda za jakékoliv rady nebo informace :) :roll:

Prosím tě, pediatři vědí o kojení velké houno, hlavně se tím neřiď. Řekla bych, že je to normální, resp. každé dítě je jiné. Koji na požádání, ono se to srovná.
Pro klid duše si můžeš zavolat laktační poradkyni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 04:17

@Kaktusanda jinak no šušínky v nose teď docela má ale čistíme ho, nebo se snažíme ale to Nosátko ještě nemáme… A s tím mlékem to mě nenapadlo no dost ho mám ale jestli není málo huste nwm ale vážně to kojení trvá dlouho no a papa často.. děkuji jikak ;)

• Citovat
  • Nahlásit
18302
9.8.20 08:22
@Anonymní píše:
@Kaktusanda jinak no šušínky v nose teď docela má ale čistíme ho, nebo se snažíme ale to Nosátko ještě nemáme… A s tím mlékem to mě nenapadlo no dost ho mám ale jestli není málo huste nwm ale vážně to kojení trvá dlouho no a papa často.. děkuji jikak ;)

Kojit muzes klidně 40min, malo huste neni, to jsou bludy. Muzes ale pomoci pri kojeni masirovanim prsu, aby mu to snadneji teklo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
9.8.20 08:55

@Káťa19 vycházím pouze z toho co mi řekla dr. a laktační poradkyně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7609
9.8.20 12:20
@Kaktusanda píše:
@Káťa19 vycházím pouze z toho co mi řekla dr. a laktační poradkyně

Málo husté mléko je nesmysl.
A pokud člověk kojí, tak o mléko nepřichází, protože se tvoří podle poptávky. Klidně do pěti let dítěte ;-).
Pediatři kojení nerozumí a některé laktační rychlokvašky bohužel taky ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
9.8.20 12:31

@Lucie_Sx jen jsem chtěla pomoct a sdělit svoje zkušenosti, tak pardon když píšu nesmysly tak se radši nebudu vyjadřovat, kojte si třeba do 5 let, mě je to fuk :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18302
9.8.20 13:20
@Lucie_Sx píše:
Málo husté mléko je nesmysl.
A pokud člověk kojí, tak o mléko nepřichází, protože se tvoří podle poptávky. Klidně do pěti let dítěte ;-).
Pediatři kojení nerozumí a některé laktační rychlokvašky bohužel taky ne.

Presne tak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7609
9.8.20 15:09
@Kaktusanda píše:
@Lucie_Sx jen jsem chtěla pomoct a sdělit svoje zkušenosti, tak pardon když píšu nesmysly tak se radši nebudu vyjadřovat, kojte si třeba do 5 let, mě je to fuk :mavam:

Tak si to neber tak osobně, ne?
Já to psala kvůli zakladatelce, aby se tím hlavně neřídila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama