Miminko na Alfaré jen preventivně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2428 příspěvků 05.10.14 17:48
Miminko na Alfaré jen preventivně?

Mám 17-ti denního chlapečka a od porodnice jsme bohužel na UM. Nejprve dostával Nutrilon HA kvůli alergické anamnéze (starší syn měl silnou ABKM) a pak jsem mu jednou objevila ve stolici nitky krve, tak nám pediatrička napsala právě mléko Alfaré. Malej měl ale na prdelce trhlinku, takže to bylo nejspíš z toho, protože pak se to už neopakovalo, jen jednou. Prý ale pro jistotu, že to může být počínající alergie. Na Alfaré je 3. den a zhoršilo se mu kakání, má tužší stolici a hodně tlačí. Chci se zeptat, jestli bylo něčí miminko na Alfaré taky spíš preventivně a jak prospívalo, zda mu mlíko chutnalo a jestli ho po něm netrápilo bříško. Zkrátka vaše zkušenosti s tímhle mlíkem.

Děkuji!

Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34548 příspěvků 05.10.14 20:40

@Nikolacek nitky krve zamichaner
ve stolici nebyvaji z konecniku, z konecniku to byva jedna kapka. Ja mela kluky na neocate, s alfare nemam zkusenost. NC ale take dost stavil, davala jsem lactulosu. bricho po tom rozhodne nebolelo, podle meho imunologa ani nemuze.

Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2428 příspěvků 05.10.14 21:31

@Pudloslava Diky za odpoved, a od kdy jste Neocate pili? Dostavali jste ho na predpis?

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34548 příspěvků 05.10.14 21:40

@Nikolacek jojo, na predpis. kluci netolerovali mliko jeden do dvou let, jeden do 1,5 roku. NC ale odmitali zhruba od roka tekutej, v kasi jsme to nejak dotahli, ale @Nikolacek nechutnalo jim to.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >