Miminko na Nutrilonu jí hodně a často

2
6.9.20 19:07

Miminko na Nutrilonu jí hodně a často

Máme osmitydenniho chlapecka, který je od narozeni velky jedlík. První tri týdny byl plně kojen a i tak byl na porodní vaze dva dny od propuštění z porodnice a pribiral kolem 300g tydne. Ve čtvrtém tydnu jsme začali pomalu přecházet na UM (nestačilo mu prso, vztekal se, byl neustále hladový a trpěl na koliky). Teď v osmém tydnu mu davam okolo 120-150ml a často má zase hlad už po dvou hodinach. V noci se mi takto budi ve stejném časovém intervalu (a to davam výhradně 150ml), takže pokud krmim před spaním ve 20:00, ve 4:00 už pije třetí flašku. Na Nutrilon Comfort jsme přešli par dní zpátky kvůli zácpě a prdikum a mám pocit, ze ma po něm hlad častěji než predtim (na Aptamilu), ale samozrejme to muze byt náhoda a fakt, ze už je zase větší. Slysela jsem, ze se po Nutrilonu diky jeho složení více přibírá, tak mám trosku strach. Maly má už přes 6,5kg, nechci ho precpavat nebo mu způsobit bolest bříška, ale samozrejme chci vyhovět jeho potřebám. Co si o tom myslíte? Měla bych zkusit jiné UM, krmit možná častěji a méně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1606
6.9.20 19:43

U nás byl po nutrilonu taky hlad. Ale dcera vydržela jen tak hodinu. 2 hodiny mi přijdou celkem dobrý. Neřídím se tabulkou, ale potřebama dítěte. Chápu, že v noci je to na prd, ale takhle malý mimčo má nárok budit se častěji. Já teď krmim kendamilem a vydrží tak 2,5h. V noci vstáváme někdy 1× někdy 3×. Dcera 4 měsíce okolo 7kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama