Miminko na UM odmítá pít čaj i vodu. Bojím se zácpy

2.3.20 09:43

Miminko na UM odmítá pít caj i vodu. Bojím se zácpy

Můj měsíční syn je už pouze na UM a nechce mi pot caj ano vodu, je to vždycky hrozny řev a vse vyplivne. Dávám normlane z flašky jako mléko. Zkoušela jaem ale i stříkačkou a nic. Prostě nechce. Poradíte někdo jak toho do nej alespoň trošku dostat? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1148
2.3.20 09:46

@Marketka.Hod nic mu nedávej, v UM je vody dost. Jiné tekutiny než mléko nabízej až s příkrmy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1038

Nedostávat. UM je náhrada za mateřské mléko a jako taková stačí na žízeň i hlad. Měsíčnímu dítěti do těla čaj ani voda nepatří. To si počkej na příkrmy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8096

A k čemu tu vodu potřebuje v měsíci života? Kde jsi na takovou hovadiny přišla? Když bude mít zácpu, tak proto, že mu mléko nesedne, ale určitě ne z nedostatku tekutin. Leda bys do něj to mléko sypala suché. Dceři je 8 měsíců, je na UM od narození a ne vypije víc jak 50 ml vody denně. Mléko dostává jen 2× denně, zbytek je na příkrmech. A láká i třikrát denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.20 09:48
@Aduš8 píše:
A k čemu tu vodu potřebuje v měsíci života? Kde jsi na takovou hovadiny přišla? Když bude mít zácpu, tak proto, že mu mléko nesedne, ale určitě ne z nedostatku tekutin. Leda bys do něj to mléko sypala suché. Dceři je 8 měsíců, je na UM od narození a ne vypije víc jak 50 ml vody denně. Mléko dostává jen 2× denně, zbytek je na příkrmech. A láká i třikrát denně.

No hovadina to asi nebude, když to rika kazdy doktor, ze um mléko je hustší nez mateřské a potřebuji tak redit stravu, bud odvarem z feniklu nebo vodou, jinak hrozí zacpa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.20 09:49
@Marketka.Hod píše:
No hovadina to asi nebude, když to rika kazdy doktor, ze um mléko je hustší nez mateřské a potřebuji tak redit stravu, bud odvarem z feniklu nebo vodou, jinak hrozí zacpa

A nas syn je opravdu velký jedlik, hodně vypije a tak jsem to chtěla zkusit, aby neměl potíže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8096
2.3.20 09:50

@Marketka.Hod to je zajímavé, že jsem o tom ještě neslyšela. :lol: UM přece ředíš vodou :mavam: :zed: je hustší, proto se musí dělat tříhodinová pauza, aby to miminko stihlo strávit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14212
2.3.20 09:51

@Marketka.Hod já už se z toho snad zvencnu :zed: chudáci miminka, včera tu jedna taková psala, že cpe čaj do mimina stříkačkou, dnes další :cert:
kde na ty čaje všechny chodíte? :zed: miminko žádný čaj nepotřebuje, miminko potřebuje mléko!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.20 09:51
@Aduš8 píše:
@Marketka.Hod to je zajímavé, že jsem o tom ještě neslyšela. :lol: UM přece ředíš vodou :mavam: :zed: je hustší, proto se musí dělat tříhodinová pauza, aby to miminko stihlo strávit. [/citacemy dáváme tak po 2 hod, dyl mi nevydrží a řve hlady. Proc se tedy dělají cajiky pro děti od1. Tydne, když jim do těla nepatří?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14212
2.3.20 09:52
@Marketka.Hod píše:
No hovadina to asi nebude, když to rika kazdy doktor, ze um mléko je hustší nez mateřské a potřebuji tak redit stravu, bud odvarem z feniklu nebo vodou, jinak hrozí zacpa
:roll: a ten každý doktor má kolik let? 80 nebo víc? co je to za bláboly :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.20 09:53
@stinga píše:
@Marketka.Hod já už se z toho snad zvencnu :zed: chudáci miminka, včera tu jedna taková psala, že cpe čaj do mimina stříkačkou, dnes další :cert:
kde na ty čaje všechny chodíte? :zed: miminko žádný čaj nepotřebuje, miminko potřebuje mléko!!!

Takovy chytty5tu mam rada, jen jsem se zeptala. Bože

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8096

@Marketka.Hod protože feniklový se používá jako prevence proti nadýmání, ve velkém množství ho naopak může způsobovat. Vaše doktorka bude asi starší ročník, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@stinga píše: :roll: a ten každý doktor má kolik let? 80 nebo víc? co je to za bláboly :nevim:

Je tam Doktor i doktorka a oba mi řekli, ze proste musím ho na to naučit :? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.20 09:54
@Aduš8 píše:
@Marketka.Hod protože feniklový se používá jako prevence proti nadýmání, ve velkém množství ho naopak může způsobovat. Vaše doktorka bude asi starší ročník, že?

Oba jsou mladí práve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8096
2.3.20 09:54

@stinga lékaři vystudovaní ještě za těžké totality…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama