Miminko nebo menstruace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
20.11.21 19:15

Miminko nebo menstruace

Dobrý večer mám takový dotaz hned na začátku říkám, že chci počkat do pondělí s testem jen chci slyšet vaše názory nebo tak byla bych za to vděčná. takže, abych začala s přítelem jsme měli sex 31.10. pozor jsme si dali ( Nepoužívám antikoncepci a ochranu jsme neměli ) Menstruaci dostávám každý měsíc stejně 15 teho- 16 teho Dnes už je 20 tého a menstruace stále nic musím říct, že prsa mne bolí po stranách a občas píchne v podbřišku na levé straně a pořád mne pálí žáha 😅 chci počkat do pondělí a zkusit test, co myslíte?? ( Blbé komentáře nepotřebuju, děkuju )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
681
20.11.21 19:18

@Anonymnka99
Dávat si pozor není ochrana, takže ano, těhotná být můžeš. Udělej si test, nikdo ti nic jiného neporadí, teda pokud nemá vesteckou kouli. :pankac:
Na testu už by to mělo být viditelné, tak je zbytečné čekat do pondělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1172
20.11.21 19:19

Je to prostě 50 na 50 :) jak těhotenství, tak PMS se vyznačuje podobnými, v některém případě naprosto stejnými příznaky. My jsme se tedy snažili a každý. mesic jsem měla příznaky, kupodivu ten měsíc kdy jsem příznaky neměla jsem byla těhotná. A každá ti tu napíše svůj příběh, který skončí tak nebo tak. Takže sis vlastně odpověděla sama a musíš vyčkat do pondělí na test. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23495
20.11.21 19:28

Milionkrát a pořád dokola - udělej si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
20.11.21 19:32

A co chceš aby ti holky poradily? Když jsi to nedostala nechápu, proč by jsi s testem měla čekat 🤦 tady ti to nikdo z čajových lístků neřekne. Sice nechceš blbé odpovědi ale přemýšlím, co se dá na tohle jinak odpovědět :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.21 19:36

@Rejže.kl chci jen slyšet nějaké názory dítě ještě nemám, proto se ptám, musím čekat do pondělí, abych koupila test, zítra ho nikde nekoupím, neumím vydržet, tak se ptám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
20.11.21 19:41

@Anonymnka99 tak jestli to dostáváš patnáctého, tak jsi si ho mohla koupit celý týden, ne? :nevim: no každopádně musíš vydržet… :D tady ti přece nikdo neřekne jestli jsi nebo nejsi těhotná. Já dítě taky nemám ale vím, že než test mi nikdo užitečného nic neřekne 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.21 19:48

@Rejže.kl To máte pravdu, že na to byl týden, jenže je blbý, že já na to vůbec nemyslela až dnes jsem si řekla, že je to divné 😅
Děkuju i za takovou odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
20.11.21 20:11

Pálení žáhy jako příznak těhogenství mí přijde velmi brzký. Žáha pálí až když je miminko velké a tlačí na vnitřní orgány. Tvé příznaky jsem měla každý měsíc 4 roky. A nikdy z toho nebylo nic. Jeden měsíc jsem se nepozorovala, nic neřešila a příznaky nepozorovala a byla jsem těhotná. Hoď se do klidu, bude to PMS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22522
20.11.21 20:17
@Anonymnka99 píše:
@Rejže.kl chci jen slyšet nějaké názory dítě ještě nemám, proto se ptám, musím čekat do pondělí, abych koupila test, zítra ho nikde nekoupím, neumím vydržet, tak se ptám

Názory na co? Jestli můžeš být těhotná, když máš nechráněný sex? :lol: zkus se zamyslet, jestli máš čím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
20.11.21 20:21

Povie ti až test. Nebola si napríklad na covid vakcine? Tá vie rozhodit cyklus kľudne aj o celý týždeň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.21 20:26

@nikive dobře, děkuju vám za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
20.11.21 20:32
@Anonymnka99 píše:
@Rejže.kl To máte pravdu, že na to byl týden, jenže je blbý, že já na to vůbec nemyslela až dnes jsem si řekla, že je to divné 😅
Děkuju i za takovou odpověď

No.. blbý spíš je nepoužívat ochranu, spoléhat na včasné vytáhnutí a pak se ptát, jestli můžeš být těhotná :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11993
20.11.21 20:34

Udělej si test. Jedno takový dám si pozor se mi zrovna narodilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.11.21 04:42

Ahojly chci se zeptat jestli někdo náhodou nebral norethisteron zentiva na oddálení menstruace? Já ho vždycky brala 3 dny před menstruaci.. Jenže teď přišla dřív mám jen špinění vzala jsem jsi hned jeden prášek. Kdy by měla menstruace ustát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat