Miminko nechce být v kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fiškuska
Povídálka 12 příspěvků 24.10.18 12:57
Miminko nechce být v kočárku

Zdravím maminky,
mám tříměsíčního chlapečka a už od narození se mu nelíbí v kočárku. Půjčila jsem si od kamarádky Manducu, ale ani v té se mu moc nelíbí. Nemáte nějaký tip, jak ho přesvědčit, že kočárek je fajn? :) mám pocit, že jsem jediná s tímto „problémem“, všude potkávám maminky se spícími miminky v kočárku…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineKristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8776 příspěvků 24.10.18 12:59

@Fiškuska nijak, hold období - a jinak Manduca není vhodná pro 3m prcka, proto se mu tam nelíbí ;)

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 24.10.18 13:00

Už vidí, tak bych mu možná zkusila odkryt korbicku? Náš moc v kocarku nespi, ale teda kouká hodně už od malička, hrozně ho baví pozorovat stromy a většinou jak na ne kouká, tak pak vytuhne… má 4M

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2286 příspěvků 24.10.18 13:01

Moje mladší dítě vzalo na milost až sporťák. V hlubokém kočárku taky nechtěl být.

Zkusila bych varianty: je mu moc horko, je mu tam zima, je to tvrdé a moc to drncá, má tam málo prostoru…

A když nic nepomůže, tak snad jen čekat až to přejde.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5948 příspěvků 24.10.18 13:03

Zkus odkrýt výhled, dát mu tam nějaké hracky na zabavení. Jaký máš kočárek, vidí na tebe? Jinak vydržet, ono nic jiného nezbývá pokud nechceš venku miminko nosit v ruce :nevim:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 24.10.18 13:03

Má tam nějaké hračky? Pokud ne, zkusila bych mu je tam dát.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 1 inzerát 24.10.18 13:09

@Kristyna.Vechto­va manduca je vhodna i pro novorozence,jedina podminka je,ze ma aspon 3,5 kg ;)

Echt Kelišová 8776 příspěvků 24.10.18 13:16

@Twixinka rozhodně není pokud to není zcela nový typ, novorozenecká vložka se nedoporučuje v ní se nedá dítě správně napolohovat a bez ní nemá dítě látku od kolínka ke kolínku - pokud se látka v sedu nestáhne tkaničkou či šátkem. Klasická Manduca je reálně použitelná, tak jak je vyrobena, od cca 4 měsíců do roka max roka a půl pokud je dítě menšího vzrůstu, pak lze použít rozšiřovače, ale většinou už bývá kratší zádová opěrka.

Markii2
Stálice 68 příspěvků 7 inzerátů 24.10.18 13:16

Malá mi taky v kočaru šileně řvala… Nakonec vzala na milost aspon vajíčko, takže jsem vozila v nem a pak ve sportaku uz to bylo OK… Ale neni to dite co v kocaru vydrzi nejak extra dlouho…

Jinak v manduce mi taky brecela… Na radu známe jsem tehdy vyzkoušela kibi a najednou jsem mela vysmate mimco :srdce: … Ono to kibi neni takove tuhe, tak treba sedne i vam ????

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 1 inzerát 24.10.18 13:21

@Kristyna.Vechto­va a proc to tedy pisou primo na strankach vyrobce? :roll:

stinga
Závislačka 4389 příspěvků 3 inzeráty 24.10.18 13:28
@Twixinka píše:
@Kristyna.Vechto­va a proc to tedy pisou primo na strankach vyrobce? :roll:

na stránkách výrobce toho nakecaj :D my jsme třeba měli vibrační lehátko, taky tam bylo napsáno, že je od narození, malá byla spíš obřík a ve 2,5 m se tam naprosto ztrácela a nešlo to použít, použitelné bylo až od 4 měsíců a to už vážila přes 7 kg

Echt Kelišová 8776 příspěvků 24.10.18 13:30

@Twixinka sám výrobce už začal vyrábět nový druh tuším XT kde lze látku v sedu stáhnout a novorozeneckou vložku už nepoužívají :) podívej se na výrobky od BabyBjörn či Chicco to jsou pouze visítka a taky má výrobce na stránkách jak je to ergonomické nosítko s různými atesty apod. Čerpám z reálných zkušeností a hlavně z názorů a zkušeností adminek ze skupiny Nosíme děti, účastním se srazů a testování šátků a nosítek. Sama nosím už 23m a za tu dobu jsem toho vyzkoušela opravdu hodně, takže si dovolím říct svůj názor a zkušenost :)

rubeola
Stálice 69 příspěvků 24.10.18 13:37

@Fiškuska Měli jsme to samé. Nosila jsem v šátku a v nosítku. Manduca je podle mě na něho ještě velká a vložka do ní se nedoporučuje. Vyzkoušejte šátek. Dcera kočár přijala v 9 měsících a to sporťák. Bylo to ze dne na den. Vyzkoušela jsem tři kočárky, různé hodiny a vždycky řev. Musela k tomu dojít sama. U druhého bych se hodila do klidu a nosila.

alilauter
Kecalka 260 příspěvků 24.10.18 13:38

U nas to samé, manduca taky ne ale šátek. Je tam víc tělo na tělo a to chtěl. Do 6 měsíce, pak jsem zkusila sportak a zvolna si zvykl.

Uživatel je onlinescentini
Závislačka 3455 příspěvků 24.10.18 13:56

Ja myslim, ze to chce satek, je daleko pro male mimi lepsi nez nositko.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >