Miminko nechce jíst ani pít.. co s tim?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.5.22 13:32

Miminko nechce jíst ani pít.. co s tim?

Ahoj maminky, mam takový problém mam mimčo staré 8 měsíců ale krom mléka prostě nic nechce.. K obědu si vezme trochu rozmixované zeleninky a masa, ale to je celý..
Zkoušela jsem ovoce, přesnídávky, dětské křupky, sušenky, kaše, vodu, ochucené čaje, dětské ovocné šťávičky ale nic z toho jí prostě nechutná a nebo to nechce🙈
Je převážně tedy furt jen na mléku a přitom miminka v okolí co jsou stejně stará nebo i mladší toho jí daleko víc😔
Nevím co stím jsem bezradná😩

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
319
17.5.22 13:46

Pokud prospívá, tak bych to nehrotila. Mladší dcerka byla to samé, chtěla jen mlíčko, jídlu moc nedala, postupně se to zlepšuje (bude mít dva roky). Nyní stále preferuje mléko, zeleninu, ovoce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
17.5.22 14:04

Syn byl do 10mesicu jen kojeny, občas vzal na milost vodu nebo křupku. Doktorka to neřešila, prý prospívá, mám mu nabízet a až bude jeho čas, řekne si. A řekl :D :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16042
18.5.22 08:47

Hlavně nenutit, nebo se mu to zprotiví. Já měla obě holky kojené, něco pojedly, ale plná dávka to nebyla, vždycky jsem pak dokojila. Ono to příjde, neboj. Akorát při těch vedrech bych tedy víc kojila, pokud nechce nic jiného pít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat