Miminko nechce pít když je unavené

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verunkaslivka
Stálice 58 příspěvků 09.11.14 20:46
miminko nechce pit kdyz je unavene

Dobry den, mam trimesicni holcicku, posledni dobou mame problem ze pokud je nevyspala za nic na svete nechce mlicko z prsu. Je lenosek a vypije jen z flasky. Zkusila jsem odsavat ale prijde mi ze ta odsavacka tolik mlicka nevytahne. Spise bych byla radsi kdyby bumbala primo z prsu a ne z flasky. Nechci aby mi usinala nenapapana. Mate nekdo podobnou zkusenost ci radu? Mooooc dekuji za kazdou radu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Janik101
Neúnavná pisatelka 16742 příspěvků 09.11.14 20:52

Syn mi to občas coby miminko dělal taky. Když byl večer unavený, tak se nechtěl přisát. Řešila jsem to tak, že jsem ho v náručí uspala a za hodinku jsem si ho vytáhla a rozespalého jsem ho nakojila.
Flašku jsem nedávala.

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 09.11.14 20:58

Davala bych papat driv, nez bude miminecko uplne unavenoucky a bude uz chtit jen hajat. Takhle se ti brzo odstavi od prsicka a bude chtit jen mlicko z flasticky

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 09.11.14 21:00
@Bibi239 píše:
Davala bych papat driv, nez bude miminecko uplne unavenoucky a bude uz chtit jen hajat. Takhle se ti brzo odstavi od prsicka a bude chtit jen mlicko z flasticky
8o
Svandu
Echt Kelišová 8726 příspěvků 09.11.14 21:02

A proc jsi zacala krmit lahvi? Pokud mozno to zrus, nebo se ti muze odstavit. Mimco si brzo zvykne a bude pit normalne z prsu, kdyz bude mit hlad. Jen nesmis plasit, ono hlady neumre, neboj.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 09.11.14 21:07
@Bibi239 píše:

co to je 8o
jinak flašku bych úplně odbourala, pokud na existenci flašky zapomene, tak bude pít i z prsu :)

u763
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 09.11.14 21:09
@Bibi239 píše:
8o
Svandu
Echt Kelišová 8726 příspěvků 09.11.14 21:11

@slavuska1 podle me jen ironie ;)

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 09.11.14 21:11
@slavuska1 píše:
co to je 8o

Tipuju pomsta modrého koníka :think:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 09.11.14 21:17
@Bibi239 píše:

twl :mrgreen: :lol:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 09.11.14 21:18

@verunkaslivka z flašky Ti pije, protože je to mnohem snažší. Pokud budeš dávat flašku, může se Ti stát, že Ti pak prso odmítne úplně. Osobně to řeším tak, že kluka nechám usnout a po cca hodině už si natahá sám z prsa :think:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17757 příspěvků 10 inzerátů 09.11.14 21:29

@verunkaslivka Dej jí najíst dřív, než je unavená a flašku zahoď.

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 09.11.14 21:48

Taky bych nedávala flašku. NEchala bych spát a dala napít, až bude mít hlad ;) Nebála bych se, že si neřekne…

vodolejka
Vesmírná mluvilka 30816 příspěvků 09.11.14 22:05

S tou únavou je to zvláštní, srdíčko ma v pořádku? Popravdě toto u mých děti neznám, ze by v době krmeni byli unavené na sání z prsu :think:

Lama Lama
Hvězda diskuse 51156 příspěvků 3 inzeráty 09.11.14 22:13

Proč nechceš, aby usínala nenajedená? Kluk byl to samý, kojila jsem jedině po spaní. Večer chodil spát hlady a kojila jsem až když se probudil. Vážil v 5m přes 8 kilo, takže rozhodně nestrádal

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >

Královna a vévodkyně na státní návštěvě: Panovnice tímto utnula všechny drby

Královna Alžběta (92) navštívila londýnskou univerzitu po boku Kate Middleton... číst dále >