Reklama

Miminko nejí příkrmy - má to někdo taky tak?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 231 příspěvků 22.08.18 15:08
miminko nejí příkrmy - má to někdo taky tak?

Ahoj, je tu někdo komu osmíměsíční a starší miminko snědlo třeba jen lžičku, dvě příkrmu? malá nechce masozeleninu ani ovoce, na začátku papala docela hezky a teď lautr vůbec, vůbec nevím co s ní

Reklama

Reakce:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 22.08.18 15:15

Ano prvni syn. Byl ziv z mleka do roku a ctvrt, kdy zacal aspon trochu jist. A tim trochu myslim pouze omacku s ryzi. Obcas omacku s ryzi a hraskem. V zivote mi nevzal do pusy treba brambory nebo cokoliv ve forme kase. A zije :lol:

aduska912
Kecalka 231 příspěvků 22.08.18 15:19

takže do roka a čtvrt jenom mléko nic jiného?

katyna1984
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 22.08.18 15:29

@aduska912 nic jineho do pusy nevzal???? ani ovoce. Je to zdravy kluk, co ji temer vse. Jen ty brambory a kase mu zustaly, ty nesnese ani ted v pubertě.

lampicka11
Závislačka 3352 příspěvků 1 inzerát 22.08.18 15:31

Dcera měla taky období. Zkus pár dní vynechat a zkusit jinou značku jestli kupuješ a nevaris. To prejde

aduska912
Kecalka 231 příspěvků 22.08.18 15:32

@novakova.t a jak dlouho to období trvalo?vařím doma,nechce vůbec nic

Lerista
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 22.08.18 15:42

Byly dny, kdy byla dcera čistě na UM ještě v 18 měsících. Žádný příkrm jsem do ní nedostala. Vlastně ano, řídkou mléčnou kaši z lahve. Nebo třeba jednu lžičku. V roce měla rekord asi 50 g příkrmu. Dnes je to zdravá šestiletá holčička, která baští skoro všechno, i zeleninu. Jen sýr do ní nedostanu. Ale to jídlo byl fakt horor. Ještě, že je to pryč.

Lupilulu
Kecalka 121 příspěvků 22.08.18 16:07
@aduska912 píše:
Ahoj, je tu někdo komu osmíměsíční a starší miminko snědlo třeba jen lžičku, dvě příkrmu? malá nechce masozeleninu ani ovoce, na začátku papala docela hezky a teď lautr vůbec, vůbec nevím co s ní

U nás mladší šla z mléka zrovna na nase polévky mixlé a za chvilku i na omáčky. Dochucovala jsem až po odebrání pro malou. No a jak je pěkná :lol:

lampicka11
Závislačka 3352 příspěvků 1 inzerát 22.08.18 16:25
@aduska912 píše:
@novakova.t a jak dlouho to období trvalo?vařím doma,nechce vůbec nic

Upřímně, dcera domácí taky nejedla…jen skleničky :nevim: :zed: tak že nic moc ale přežili jsme. Tuším tak 2-4tydny. Ono to může být i od zubu. Brambory(neji do dnes 5l) plivala a velké kusy jsem musela rozmackat nechtěla vůbec kousat a dávila se. Milovala omáčky a polévky.

Lelio
Kelišová 5875 příspěvků 22.08.18 17:21

Co zkusit BLW? Mi mala ze lžičky taky nic nesni, ale do ručky si jídlo vezme a něco malo sezuzla.

neta30
Povídálka 21 příspěvků 22.08.18 22:49
@aduska912 píše:
@novakova.t a jak dlouho to období trvalo?vařím doma,nechce vůbec nic

mě domácí jídlo nechce vůbec, takže jí skleničky masozelenina i ovoce. Ale jí málo, tak 120-150g

shanin
Stálice 91 příspěvků 23.08.18 14:51

Dcera nechtěla pyré ze lžičky nikdy. V cca třičtvrtě roce jsem jí to vždycky po neúspěšném pokusu se lžičkou dala z lahve a zbaštila takhle skoro všechno (všechno, co šlo udělat dostatečně hladké, aby to prošlo jedinou lahvičkou, kterou akceptovala). Sama začala jíst až po roce normální jídlo. Hladké pyré snědla dobrovolně snad až kolem druhého roku a takové ty kouskovité směsky, batolecí eintopf, to by nepozřela ani kdyby ji mučili.

Jinak budou jí tři roky a lžící jí nerada doteď. Radši má vidličku nebo ruce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama