Miminko nemá rádo kočárek

110
17.7.20 16:25

Miminko nemá rádo kočárek

Ahoj, chci se zeptat, zda někdo nemá podobný problém. Naše miminko nemá rádo kočárek…když v něm vydrží hodinu, je to výhra…obvykle tam spí tak 40 minut, po probuzení pláče a před usnutim taky. Takze rychle vyřídit, co potřebuju a honem domů. Někdy dávám do šátku, ale tam to ne vždy projde…Takze je léto a jsme doma jak ve vězení…Když slyším, jak někdo jezdí s kočárkem dvě tři hodiny jdu do kolen, jaká to musí být pohoda…malému jsou tři měsíce…tiše doufám, že ve sporťáku to bude lepší..ale na ten si ještě pockame…máte s tím někdo zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Sybilla2020
17.7.20 16:29

@Mandragora13 Mám. Naše malá v kocarku až do čtvrtého měsíce nevydržela snad ani 15 minut! Nekam jít s kočárkem, to pro mě bylo docela hrozný, protože za chvíli vždycky pláč a
mně ji bylo líto, takže honem domu a nejradši nik nechodit. Přešlo ji to až někdy v pátém měsíci, z ničeho nic. Vubec nevím čím to bylo. Jak máte starý mimčo?

• Citovat
  • Nahlásit
8871
17.7.20 16:33

Dcera to taky měla tendenci dělat, nikdy jsem ji nenechala rozeřvat, ale že bych ji vyndávala nebo něco takového, to ani náhodou. Já měla dvojčata a nehodlala jsem se sociálně izolovat doma jen proto, že si dítě potřebovalo zvyknout na kočárek.
Zvykla si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5202
17.7.20 16:36

Mám. Do 4 měsíce dobrý, teď asi 14 dní řev, řev a řev. Zkusila jsem dát i sportak, malej se už stejně do korby nevesel a zlepšení téměř žádný. Půjčila jsem si od sestry nositko, když už je fakt hysterak. Mě připadá, že je mu tam teď asi teplo. Už si říkám, že by mohl sedět, ať vidí víc ven. Dcera v létě taky moc v kočáru být nechtěla. Pak zase na podzim v něm hned usla a spala i 3 hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
17.7.20 16:37

@Sybilla2020 Malý má tři měsíce..dělá to od začátku…jako někdy vydrží i hodinu…dnes třeba 25 minut…a pak brečí a já utíkám se rvoucim kočárkem domů…nechat ho tam plakát třeba půl hodiny nechci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2152
17.7.20 16:39

Naše děti kolem toho 4. měsíce v kočáru taky začaly řvát. Pomohlo dát je na břicho a sklopit stříšku. Viděly ven a byly spokojené. Ale muselo se jezdit, nesmělo se stát :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5202
17.7.20 16:43
@Jahru píše:
Naše děti kolem toho 4. měsíce v kočáru taky začaly řvát. Pomohlo dát je na břicho a sklopit stříšku. Viděly ven a byly spokojené. Ale muselo se jezdit, nesmělo se stát :mrgreen:

Tak u nás přesně naopak, jak se zastaví ideálně pod stromem, aby se díval na listy tak dobrý. Jak jedeme tak řev

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13750
17.7.20 16:55

Nam taky pomohlo jedine jet na brise se sklopenou striskou, jinak po 20ti minutach urvavani do spanku a 20ti minutach spanku byl opet rev :roll: ale na brise se ji libilo, krasne si tim zpevnila zada a brisko a velmi brzy zacala sama lezt a sedet, takze na sportak jsme nemuseli cekat moc dlouho :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13750
17.7.20 16:57

A jak zde padlo, kdyz tohle dela druhe nebo dalsi dite, tak proste ohledy tolik brat nemuzes a dite to musis nejak naucit. Tak se neboj, ze by pulhodinovym vztekem bylo nejak traumatizovane :mrgreen: u nas to bylo taky druhe dite a zkratka se musel hledat zpusob, jak to zvladnout, protoze sedet na zadku doma a k tomu 3lete batole, to by fakt bylo na masli :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28278
17.7.20 17:12

Dcera nesnášela kočár od narození do cca 4 měsíců, vůbec tam nespala, celou dobu brečela, nedalo se s ní nikam jet - zkoušeli jsme pomalu, rychle, drncat, nechávat stát - nic, jen řev. Pak se to změnilo jako mávnutím proutku a spala tam třeba 3h ve stojícícm kočáru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18707
17.7.20 17:22

Starší syn musel jenom jet, jak se zastavilo, tak rev a bylo mu jedno jestli se stoji v parku nebo v kramu ve frontě :D jak nebyl pohyb okamzite se probudil a kricel. Kdyz byl ve sportaku, tak pak chtel porad jezdit ve stoje :roll: mladsi ma satek, tak kdyz náhodou nema naladu na vozeni, tak se nese. Jo a když byl uplne mimi, tak sme mu davali do kocaru bílý šum :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3822
17.7.20 23:18

Naší malé je devět měsíců, má už sporťák a řve v kočáru furt. Asi si nikdy nezvykne :cert: vydrží se vztekat třeba i hodinu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
18.7.20 06:49

@juliettee tak to nejsou dobré vyhlídky :D hodinu řvát nenechám, ale když má člověk více dětí, tak to asi jinak nejde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3822
18.7.20 08:51

@Mandragora13 Normálně ji taky nenechám řvát tak dlouho..je mi jí vždycky po chvilce líto :lol: ono vždycky vypadalo že už usne a nakonec nic a zase začala řvát a takhle pořád dokola to bylo asi hodinu…já si myslím že ona si na kočár nikdy nezvykne… nejhorší je, že člověk ani nemůže v klidu vyjet třeba s kamarádkou s kočárem, protože skoro pokaždý řve…mám teda teď nosítko, tam se jí líbí, ale zase v něm nespí…a já potřebuju aby taky někdy spala a doma taky nechce spát, takže jediná možnost je kočár :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sybilla2020
21.7.20 15:03

@Mandragora13 Rozumím Ti, já ten pláč v kočárku nikdy nesnesla taky a taky jsem vždycky letěla domu. A pak jsou takový strelkyne, co vezmou miminko do kavárny, pijí v klidu kávičku a děťátko u toho hodinku dvě pláče a s níma to vůbec nic nedělá… :nevim: Chci tim říct, že jestli ti pláčil miminka v kočárku nedělá dobře, tak se snaž ho do toho kočárku nedávat, anebo když není jiná moznost, tak vyřídit co potřebuješ a honem domu. Tvy mimco z toho vyroste, neboj se!

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama