Miminko nešťastné z maminky?

Anonymní
23.5.17 08:00

Miminko nešťastné z maminky?

Ahoj holky, jdu si vylít srdíčko.
Máme 4 měsíční holčičku, vytouženou, milovanou. Je šíkovná, pase koníčky, krásně drží hlavičku, chytá po hračkách. V noci krásně spinká. V těchto ohledech je úžasná.
Co mě ale trápí…když se ráno probudí, v postýlce se na mě usměje, nakrmím( bohužel je téměř od narození na UM). Pak ráno opláchnu, dám čistou plínečku. Jenže jak ji vezmu do ložnice na deku a chci si s ní hrát tak je mrzutá, pořád kníká, je vidět že se jí to nelíbí. Občas se na mě usměje… jediná doba kdy je spokojená je když ji nosím po bytě a nebo navážu do šátku. To ale nemůžu dělat každej den než tata dorazí z práce domů… jakmile příjde tatínek tak hned úsměv od ucha k uchu, vypískává…
Moc mě to mrzí, mám pocit že mě nechce a nemá mě vůbec ráda…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

150
23.5.17 08:05

Vubec se tim netrap. Dnes je takova a za mesic bude uplne jina. Neboj se!!! Pokud ji milujes, urcite to z tebe citi a vsechu tvou lasku ti brzy bude vracet. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1291
23.5.17 08:06

Nevysiluj :hug:, neni treba uz unavena a nechce zase spinkat…nebo treba nedotazena? Pokud chce nosit, tak ji nos, satek nebo nositko je super. Ja taky mela kontaktni deti a nosili jsme porad. Prevazne tedy manzel a byl na to nalezite pysny :palec:. Je to mozna jen obdobi, urcite se to srovna (a prijde zas jiny problem :mrgreen: - od zoubku, pres skolku az po pubertu :mrgreen: ). Hlavne klid, spokojena maminka = spokojene miminko a male z tebe nervozitu vyciti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4807
23.5.17 08:07

Tatínkové bývají doma málo, tak jsou vzácní a tudíž velmi milovaní. Přečti si emimino a zjistíš, že stesků podobného typu je tu plno. Takže je to normální :mrgreen: Buď v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17372
23.5.17 08:07

Ale vzdyt pises, ze nechce na deku, k tobe do naruce chce. Tak proc by mela byt z tebe nestastna? Take jsem to tak mela, odlozitelne bylo dite jen po probuzeni, pak chtelo ke me. Ale ja jsem v tom problem nevidela a v klidu nosila. Ted uz to neni potreba a dite samo objevuje svet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1896
23.5.17 08:10

Tak táta je pro ni vzácnější, se nediv, že má z něj radost, když ho vidí denně jen pár hodin, zatím co tebe od rána do večera. Moji kluci jsou to samé :nevim: Ja se můžu přetrhnout, aby se měli dobře, měli všechno, starám se…přijde táta a ani si mě nevšimnou. S tím nošením, je ještě malá. Až se naučí lézt, nebude chtít zase nosit a začne zkoumat prostředí sama. Asi jí to nebaví být na zemi. Starší syn, dvouletý už chovat nechce vůbec, mladší roční začíná chodit. Jak mě občas mrzí, když se chci pomazlit a oni chtějí dolů :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.17 08:10

@Lucmína únavou a přetažením to není, v tomto duchu se to nese od rána. Fakt jsem jak magor, vždy když usne hledám info jak ji zabavit, různé aktivity aby se nenudila, ale vůbec…
Jakmile odvážu z šátku nebo položím na postel tak spustí řev než ji zase nevezmu do náruče…

• Nahlásit
  • Citovat
23.5.17 08:12

První byl taky prisavka. Nosila jsem prakticky porad. Druhy je dobrodružný a neustale ho někde chytám. Za mne je rozhodne jednodušší kontaktní mimco než akční samorost. Táta u nás taky vede - což je dobre, protože mi je muzu večer hodit na krk :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9123
23.5.17 08:12

Myslím, že bys v první řadě měla posílit své sebevědomí, protože myslet si, že tě 4m miminko nemá rádo, protože nemá celý den úsměv od ucha k uchu, není normalni.
Jinak bych to jako ostatní viděla spíš na neoblibenost lezení na dece a polohy na brisku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
23.5.17 08:13
@Anonymní píše:
@Lucmína únavou a přetažením to není, v tomto duchu se to nese od rána. Fakt jsem jak magor, vždy když usne hledám info jak ji zabavit, různé aktivity aby se nenudila, ale vůbec…
Jakmile odvážu z šátku nebo položím na postel tak spustí řev než ji zase nevezmu do náruče…

no, možná je na ni těch různých aktivit až moc… pro čtyřměsíční dítě je aktivitou i to, že je vzhůru v náruči a jen kouká kolem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.17 08:14

Bojím se že když ji dostatečně nebudu stimulovat hračkama že se nebude správně vyvíjet. Copak když ji mám celej půlden s přestávkama v šátku tak může trénovat otáčení? Nebo trénovat motoriku rukou? V šátku kouká, já jí chvilku něco povídám a ona za chvilku zalomí…

• Nahlásit
  • Citovat
11689
23.5.17 08:14
@Anonymní píše:

Za to si ale můžeš kočko sama, ušila sis na sebe bič, dítě nepotřebuje neustále zabavovat, to je jasné, že když sis jí naučila, že kolem ní neustále skáčeš, tak jí pak dáš na deku a řve…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.17 08:16

@AnastazieB o svém sebevědomí si to uvědomuju. Vychovali mě adoptivní rodiče, takže ten pocit nechtěnosti si nesu odmala…

• Nahlásit
  • Citovat
29386
23.5.17 08:16
@Anonymní píše:
Bojím se že když ji dostatečně nebudu stimulovat hračkama že se nebude správně vyvíjet. Copak když ji mám celej půlden s přestávkama v šátku tak může trénovat otáčení? Nebo trénovat motoriku rukou? V šátku kouká, já jí chvilku něco povídám a ona za chvilku zalomí…

asi potřebuje víc ten spánek… nepřeháněj to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.17 08:27

@Regina Hero spánku má díky šátku naštěstí dost. Je to fakt na palici. Tata dojde, malou položí na sedačku vedle sebe, otevře noťas, sem tam do ní šťouchne a ona je spokojená. Já kdybych dělala stojky, tak mručí…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama