Miminko nevyžaduje pozornost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Studie
Kecalka 122 příspěvků 23.03.18 15:36
Miminko nevyžaduje pozornost.

Dobrý den, nedá mi to a už jsem tu zase. Mám 4 měsíční holčičku, která je už od narození neuvěřitelně hodná. Pláče jen když má hlad a nebo prdíky, jinak si celý den hraje pod hrazdičkou, je pořád spokojená, směje se, když na ní mluvím, ale jinak nevyžaduje pozornost. Všechno v domácnosti stihnu, nevadi ji být delší dobu sama pod hrazdičkou. Klidně tam i sama usne, nebo jí dám do postýlky a sama spí. Někdy ani nevím, že je vzhůru. Sama si v postýlce povídá. Dělám si velké starosti, jestli je to normální. Máte/měl jste někdo taky takové dítě? Jak se vyvíjelo? Moc dekuji za každý komentář.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56917 příspěvků 23.03.18 15:38

@Studie buď ráda, ne? Máme takové dítě, je zlaté.. a láme se to až teď, kdy je mu 3,5 roku, každá jeho činnost trvá max pár minut a nám celkem tečou nervy :lol: holt je toho teď tolik, co musí asi dohnat…

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 14605 příspěvků 23.03.18 15:39

Takový byl první syn užívej si to

radkka
Generální žvanilka 20805 příspěvků 23.03.18 15:40

Ano, mám. Syn je takový. Ale já mám dvojčata, takže mi to vynahradila dcera :mrgreen:
Syn se potřebuje jenom najíst a přebalit, jinak je mu všechno buřt, nikdy mě nenapadlo, že by nebyl normální. Ty neznáš dospělé salámisty?

Petistaaa
Kecalka 218 příspěvků 23.03.18 15:42

To je uplně v pořádku neboj se…až bude chodit bude vynakládat více pozornosti to se neboj :D

mischelinka
Kelišová 6516 příspěvků 23.03.18 15:42

Takový byl první syn taky, byla to paráda, spal od narození noc v kuse a i přes den hodně a mezitím spokojený. Stihla jsem všechno, byla vyspaná, byla to pohoda. Asi jsem si taky někdy říkala, jestli je to normální a tak se mi pak narodil druhorozený, když jsem teda nebyla spokojená s pohodářem. a pak se mi narodil třetí a ten byl něco mezi. Spokojené dítě neznamená problém, neboj se a užívej si pohodového chlapečka

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 23.03.18 15:43

Buď ráda. Pokud normálně prospívá a dětský doktor je spokojený, zajdi do kostela a zapal tam svíčku jako poděkování, že ti nadělili takové zlaté dítě :mrgreen: za jeden jediný pohodový den (a hlavně noc) bych upsala duši peklu :cert:

Patie
Ukecaná baba ;) 2468 příspěvků 23.03.18 15:46

Tezce zavidim, ani nevis, jakej je to dar…Dcera sice neni nejak extremne zlobiva, ale doma mi neusne, 3× denne, i vickrat s ni jezdim venku za kazdyho pocasi. Budi se casto v noci, pres den vydrzi sama chvilku a vyzaduje mou pozornost. Tatinek nebo babicky casto nestaci, chce proste me, takze si kolikrat fakt neodpocinu :lol:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28424 příspěvků 23.03.18 15:53
@Studie píše:
Dobrý den, nedá mi to a už jsem tu zase. Mám 4 měsíční holčičku, která je už od narození neuvěřitelně hodná. Pláče jen když má hlad a nebo prdíky, jinak si celý den hraje pod hrazdičkou, je pořád spokojená, směje se, když na ní mluvím, ale jinak nevyžaduje pozornost. Všechno v domácnosti stihnu, nevadi ji být delší dobu sama pod hrazdičkou. Klidně tam i sama usne, nebo jí dám do postýlky a sama spí. Někdy ani nevím, že je vzhůru. Sama si v postýlce povídá. Dělám si velké starosti, jestli je to normální. Máte/měl jste někdo taky takové dítě? Jak se vyvíjelo? Moc dekuji za každý komentář.

jo, je to úžasné… naše třetí dcera byla taky takové miminko… a vydrželo jí to dosud… je prostě anormálně hodná, pohodová, rozumná, až je to neuvěřitelné… moc podobných dětí neznám, z těch našich čtyř je taková jediná…
Od pěti týdnů spala v noci bez probuzení (teda užila jsem si s ní až po roce, když jí začaly růst zoubky, to byl masakr, to si to noční buzení a pláč vynahradila), jinak ji vše zajímalo, všechno pozorovala, později velmi brzy mluvila, o hodně dřív mluvila i ve větách, zdálo se, že všemu rozumí a vše chápe - bez gumáčků nemůžu šlápnout do kaluže, když měla gumáčky, tak věděla, že může… vydržela sedět v kočárku v klidu a pozorovat okolí, když jsem s kamarádkou seděla na kafi v kavárně… ve školce i ve škole si ji strašně chválili… teď má deset a je to fakt dítě za odměnu…

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1467 příspěvků 23.03.18 16:01

@Studie neboj to přejde :mrgreen:

Conulka
Závislačka 3761 příspěvků 23.03.18 16:07

Mám dceru takovou, před porodem jsme se s chlapem připravovali na nejhorší scénáře, které nás můžou v rodičovství potkat, ale dcera nenaplnila zatím ani jeden - do půl roka spala snad 20hod denně :mrgreen:, teď jsou jí 3roky a klidně si po obědě dá 3-4hodinky, když byla vzhůru tak pohoda, taky si klidně sama žvatlala, hodná doma i u cizích i beze mě, hodná v autě v kočárku v šalině…zuby vyrostly ani nevím jak, hodná byla ikdyž byla nemocná - mimochodem jednou za 3roky - ťukám na zuby, učenlivá, rozumná, s pudem sebezáchovy, krásně papá cokoli jí strčím pod nos, včetně medicíny, až na sladké - to nerada :mrgreen: :mrgreen:, dokonce ani reakce na očkování neměla, ve školce to zvládá, furt čekám, kde je zakopaný pes, ale zatím se naštěstí nic nevyvrbilo

jak já říkám - dítě pro začátečníky :mrgreen: :mrgreen:

jsou jí čerstvé 3roky a je úplně normální

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1795 příspěvků 23.03.18 16:15

Já žádné takové neznám, ale dala bych za to všechno :mrgreen:

Jana206
Nadpozemská drbna 27187 příspěvků 23.03.18 16:32

Mám takové jedno dítě. Jsou jí tři roky a kousek a dá se říct, že jí to vydrželo doteď. Je moc hodná, klidná, žádné bouřlivé období vzdoru, dlouhou dobu si dokáže sama hrát, malovat, skládat puzzle.
Ale její sourozenci, starší i mladší, mi to bohatě vynahrazují.

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 23.03.18 16:34

Ach jo. Tak někdo si stěžuje, že dítě pořád brečí a nemůže se od něj hnout, někdo zase, že to má obráceně. :) Buďte ráda, ne? ;) Taky to tak mám už skoro rok a je to fajn :) Každé mimčo je jiné, plus také platí „jaké si to uděláš…“ :) užívej si to a nestresuj se tím ;)

Uživatel je onlineFíková
Kelišová 5867 příspěvků 23.03.18 16:43

Taky jsem měla takové miminko. :) Po druhém roce to začalo být horší, ale pořád je víceméně hodná, akorát trochu cholerik. :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama