Miminko - od kdy nechat sedět v nákupním vozíku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 17:08
miminko - od kdy nechat sedět v nákupním vozíku

Ahoj, odkdy jste dávali sedět miminka do nákupního vozíku? syn už začal sám sedět, bude mu 11 měsíců. Není to nebezpečné? nemůže přepadnout dozadu nebo dopředu?

Reakce:
a12
Vesmírná mluvilka 33718 příspěvků 23.10.18 17:12

V tomhle veku uz jsem davala sedet do kosiku.. Ze by prepadl dopredu nebo dozadu se mi nezdalo, spis muze vyskocit, ze se zapre nozickama :mrgreen: takze mit ho porad na ocich no :lol:

pikola
Neúnavná pisatelka 19659 příspěvků 23.10.18 17:12

Když sedělo, ale musíš samozřejmě být nonstop u něj. Neznám dítě co by vypadlo :think:

Aduš8
Závislačka 2972 příspěvků 23.10.18 17:14

Já nechávám sedět od 9. měsíce, kdy si sám sedl. Samozřejmě ho musíš mít pořád na očích, náš prcek si tam zvolí vždycky polohu jako doma na sedačce. Jednu nohu vtáhne pod sebe a je spoky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 17:16

a nemůže miminko třeba ten vozík převrhnout když se prudce předkloní?

a12
Vesmírná mluvilka 33718 příspěvků 23.10.18 17:19
@Anonymní píše:
:mrgreen: to rozhodne nemuze :lol: navic tam davas nakup, to by musel mit sakra silu :lol:
Ani nevim jak se nadzvedne kdyz se o nej opre dospelak
Tichošlápek
Extra třída :D 11532 příspěvků 23.10.18 17:25
@Anonymní píše:

Ne, ale muze docela slušně rabovat regály, takže pak zkontroluj obsah košíku před placením :lol:

a12
Vesmírná mluvilka 33718 příspěvků 23.10.18 17:27
@Tichošlápek píše:
Ne, ale muze docela slušně rabovat regály, takže pak zkontroluj obsah košíku před placením :lol:

To je pravda :mrgreen:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17623 příspěvků 18 inzerátů 23.10.18 18:14

Od té doby, kdy děti pěvně seděly = žádné přepadnutí nehrozí. Jen bacha na to, aby Ti nechtěl vystupovat. Měla jsem na to doma expertku, stačilo se sehnout pro mlíko a byla málem z koše venku. :zed:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 23.10.18 18:15

Od doby co umela sedet- cca 10m. Ja ji stejne hlidam a pridrzuju, od kosiku se nevzdaluju, bojim se ze ji nekdo capne. Sem na tyhle veci strasne choulostiva az paranoidni

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1746 příspěvků 5 inzerátů 23.10.18 18:17

Mala si sedla pred osmym mesicem, docela rychle to krasne vypilovala, takze jsme se brzy vyprdli na vajicko a sedi normalne ve voziku ;) ted ale mam problem, ze mi z toho voziku vyleza, fakt musim byt nonstop u ni :mrgreen: jeste se to zhorsilo od chvile, kdy chodi, to by chtela sama chodit po krame, ale to by to dopadlo :dance:

stinga
Závislačka 4818 příspěvků 5 inzerátů 23.10.18 20:04

od 7 měsíců, kdy uměla sama sedět, vypadnout nemůže, přepadnout taky ne, ale živější dítě začne po čase samo vystupovat, „nakupovat“ a chytat okolní vozíky :D je nutné pořád hlídat, klidné děti ostatních maminek hezky sedí a koukají, to já neznám

zuzan
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 23.10.18 22:00

Já byla jen svědkem nehody kdy asi tříleté díte stouplo zepředu na košík a ten na sebe prevratilo. Mělo ošklivě rozzsekly obličej.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rasta kočka dne: Hvězda České televize Tvarůžková změnila image a je to pecka!

Čokoládová kráska z České televize Zuzana Tvarůžková (35) si nechala udělat... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >