Miminko-otok na hlavicce-zkusenosti.prosim

239
16.5.17 16:49

Miminko-otok na hlavicce-zkusenosti.prosim

Hezky den holky. Pred tydnem se nam narodil 2.syn :srdce: ale mame tzv. kefalhematom…cca 3×5cm..na vrsku hlavy…vsichni doktori rikaji ze se to vstreba a ze to nic neni…ale ja potrebuju asi vic uklidnit ze zkusenosti…ze to opravdu nic neni.ze to neni na mozku.ze ho to netlaci.ze to zmizi.ze to nebude mit vliv na vyvoj.atd atd atd :,( :oops: :oops: :srdce: prosim mate nektera zkusenosti…? Jedna kamaradka s tim synem taky mela ale jemu to po mesici odsali (a je autisticky.tak mam ted paranoie. i kdyz on to ma opravdu vrozeny. kefalhematomem to nema) :nevim: prosim hl. o uklidneni…moc dekuju :srdce: :srdce: :srdce: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13398
16.5.17 16:56

My to měli taky, vypadalo to hrozne, ale je to skutečně jen na povrchu hlavy, chlapci je dnes uz 13 roků, všechno bylo v pořádku a bez problémů. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
16.5.17 17:07

Kamaradcina holcicka to taky mela po narozeni, ani nemohla nosit zadne cepicky kvuli tomu.. ted jsou ji 3 roky a je uplne v poradku :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3596
16.5.17 17:08

Synovec to mel z klestoveho porodu, museli to odsat, ale je ok, dokonce hrozne sikovny na svuj vek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
630
16.5.17 17:42

Moje malá to měla taky, zhruba v měsíci ji to odsáli. Nic víc než pár slziček ( jejich i mojich) jsme z toho neměli. Teď má dva roky a je naprosto v pořádku, běhá, mluví, vykládá básničky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 18:50

@hanourek moje dcera to po porodu mela taky. Pediatr nas poslal na neurochyrurgii a tam ji to na dvakrT odsali. A docent nas pochvalil. ze je lepsi tyhle sraueniny odsavavat. nez nechat dlouhe tydny vztrebavat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1133
16.5.17 19:30
@ještěřice píše:
@hanourek moje dcera to po porodu mela taky. Pediatr nas poslal na neurochyrurgii a tam ji to na dvakrT odsali. A docent nas pochvalil. ze je lepsi tyhle sraueniny odsavavat. nez nechat dlouhe tydny vztrebavat.

Přesně. Taky jsem byla asi týden po porodu s dcerkou na neurochirurgii, odsátí trvalo asi pět sekund, zavázli ji hlavičku a jeli jsme domů. Říkali, že lepší je odsát, umí se to totiž někdy i zapouzdřit a měla by natrvalo hrbolatou hlavičku. Je to ale jen estetická záležitost, žádné komplikace nehrozí, natož následky. Je to mezi kostí a kůží, ne vevnitř hlavičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
17.5.17 12:55

@krrrenka dobre.jsem rada ze nic nehrozi. S dr.jsem domluvena ze pokid se to do mesice nevstreba tak se objedname taky do toho Brna…radeji… :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama