Miminko pláče při každém uspávání. Co s tím?

218
4.2.20 23:02

Miminko pláče při každém uspávání. Co s tím?

Zdravím všechny :mavam: a prosím o radu :)
Moje teď už 4 a půl měsíční holčička neustále před každým usnutím pláče. A to už cca 2 měsíce. A upřímně..mě už z toho doost hrabe. Když je vzhůru, je v pohodě. Ale jakmile "zjistí " že se jde spát, tak spustí a řve dokud neusne (někdy 10 a někdy taky třeba 50 minut). A je jedno jestli je ráno nebo večer. Jestli je v kočárku nebo v posteli. :nevim: A já už vážně nevím co s tím. Hlad nemá, zima ani horko si myslím, že ji není. Tak nevim :nevim: Párkrát už mi bylo řečeno, že to je tím, že ji nejde usnout, že až se naučí usínat, tak to přejde. Ale ono to prostě nepřechází a já už se asi zblázním. :lol: Nějaké nápady nebo zkušenosti? Ocenim cokoliv :lol: :lol: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7144
4.2.20 23:06

@Téčko1 syn to měl také a zmizelo to někdy po roce života. Pak nastalo období, kdy neplakal, ale usínal i dvě hodiny. Dobře usínat se naučil až poslední dobou, jsou mu 2 a 2 měsíce. Rada? Obrnit se a vydržet :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 00:13

@Téčko1 Máme úplně to samé, snad od narození.. teď už má 10 měsíců a když řekneme spinkat, (už ví o co jde) i když to řekneme kdykoliv přes den, tak začne natahovat.. jediné, v čem nebrečí a do pár minut spí je nosítko. Vynález k nezaplacení :dance:. Pak přendám do postýlky a spinká. Taky marně vyhlížíme, kdy už si prostě lehne a usne :roll: :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
956
5.2.20 00:32

Taky jsem to tak měla. Zabralo až usínání u prsa. Jak vytuhla, přendala jsem ji do postýlky. v noci jsem ji nepřendávala, spala se mnou. A na nějaký „zvykne si na to“ jsem se vyprdla. Zvykla si na to a když jsem ji asi v 9 měsících zkusmo položila do postýlky a začala zpívat, tak poslouchala, koukala na mě a najednou jí zaklaply oči :) V noci asi do roku se mnou, ale to už spíš z mojí pohodlnosti. Pak jsem v noci přikrmovala (už jsem neměla tolik mlíka a vodu nechtěla) a to jsem jí dala flašku v postýlce, ani jsem ji nevytahovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
990
5.2.20 10:36

A ted si představ že ja mam dvojcata, ve 4 měsících spali 3×denne a rvali takhle oba. To by ses teprve zblaznila :mrgreen: Bylo to šíleně na nervy a bylo to pred kazdym usinanim. Dneska je jim rok a rekla bych, ze od toho 9.mesice je to bez revu. Pres den uspavam jedine v kocare venku na trávě :lol: Prejde to, neboj, i když chápu, že je to na hlavu, ale i když ti to ne každý řekne, tak takhle usina asi 80% vsech miminek, jenom ne každý ti to řekne a ty si připadáš, co je s tvým ditetem špatně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama