Miminko po kojení ublinkne, může mít stále hlad?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klarcaa
Povídálka 23 příspěvků 28.10.18 18:59
miminko po kojeni ublinkne, muze byt stale hlad?

Ahoj holky, prosim o radu. Mam 8mi tydenni holcicku, kterou plne kojim. Ze zacatku jsem kojila casove dlouho, protoze porad honila prs a myslela jsem si ze ma hlad. Taky hodne pribirala a zvracela hodne prepitim. Ted pravidelne kolem.6te hodiny kdyz nakojim tak po kojeni rve hodne ublinkava ale porad porad honi prs a rve. Je mozne ze i kdyz blinka dost tak stejne neni poradne napita? Pres den kojim tak 10 minut a je v klidu..dam ji do kocaru a spi. Ale ty vecery jsou kazdy den strasny..mam doma. i kocar ale rve silene i v nem. Ven se mi uz takhle vecer nechce. Nepomaha nic na utiseni je jak blazen..dudlik. samozrejme nechce nutim vsechny druhy. Od zacatku mi usina u prsu. Nechat rvat ji nechci. Ale nepomaha nic. Dekuji za rady

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

GirlsNick
Kecalka 370 příspěvků 28.10.18 19:07

Ahoj a když si dáš dudlík na místo prsa a třeba jí houpeš v náručí?
Malá takhle řve u kojení, když už nechce, ale chce jen dudlat, tak jí tam rychle šoupnu dudlík a houpu jí v náručí.
Ale dudlík mi dudlá jinak v pohodě.

GirlsNick
Kecalka 370 příspěvků 28.10.18 19:08

Jo a jinak, mně když malá ublinkává, tak je přecpaná.

Klarcaa
Povídálka 23 příspěvků 28.10.18 19:15

Ona dudlik za boha nechce. Jsem z toho docela na nervy. Ale co muzu delat. Je precpana ale stejne chce prs :( neuklidni se vubec nijak jen prsem a v kocaru.

GirlsNick
Kecalka 370 příspěvků 28.10.18 19:18

Už jsem tady i četla, že některé děti mají rády odudlaný dudlík po nějakém jiném dítku.
Co zkusit to? Jinak já kojím přes kloboučky, takže asi i proto jí tolik nevadí dudlík.

Markii2
Stálice 59 příspěvků 7 inzerátů 28.10.18 19:27

Pokud se to deje jen vecer nemuze mit koliku?? Jinak za me dudlik nedavejte, jen nici kojeni a zadelate si s nim na pekny bojkot ;)

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 1 inzerát 28.10.18 19:32

Kolika.. Překonat. Malý řval vecer do 4m… Můžeš zkusit satek

GirlsNick
Kecalka 370 příspěvků 28.10.18 19:32

@Markii2 A to vzracení? Myslím, že bude překrmená, když se jí vrací nahoru, ne?

scentini
Závislačka 3417 příspěvků 28.10.18 19:32

Podle me ji boli brisko, dala bych neco na brisko a dala k sobe do satku.

P4ja
Kelišová 6336 příspěvků 28.10.18 19:41
@Klarcaa píše:
Ahoj holky, prosim o radu. Mam 8mi tydenni holcicku, kterou plne kojim. Ze zacatku jsem kojila casove dlouho, protoze porad honila prs a myslela jsem si ze ma hlad. Taky hodne pribirala a zvracela hodne prepitim. Ted pravidelne kolem.6te hodiny kdyz nakojim tak po kojeni rve hodne ublinkava ale porad porad honi prs a rve. Je mozne ze i kdyz blinka dost tak stejne neni poradne napita? Pres den kojim tak 10 minut a je v klidu..dam ji do kocaru a spi. Ale ty vecery jsou kazdy den strasny..mam doma. i kocar ale rve silene i v nem. Ven se mi uz takhle vecer nechce. Nepomaha nic na utiseni je jak blazen..dudlik. samozrejme nechce nutim vsechny druhy. Od zacatku mi usina u prsu. Nechat rvat ji nechci. Ale nepomaha nic. Dekuji za rady

A když jí dáš odříhnout a nebo na tygříka to nepomáhá ??

Sůvička80
Kecalka 163 příspěvků 28.10.18 19:54
@Markii2 píše:
Pokud se to deje jen vecer nemuze mit koliku?? Jinak za me dudlik nedavejte, jen nici kojeni a zadelate si s nim na pekny bojkot ;)

Blbost, dudlík kojení neničí. Dcera bez dudliku ( co bych dala za dudlík ) plně kojena 6 měsíců a syn dudlík od porodnice a také plně kojen 6 měsíců. Oba kojeni do 13 měsíců.

@Klarcaa : viděla bych to na kolíků nebo prdíky, dcera to měla 3 měsíce. Vecery byly horor.

tereza12345
Echt Kelišová 9963 příspěvků 2 inzeráty 28.10.18 20:01

@Klarcaa tento vecerni plac jsem.mela s tretim ditkem v sedum zacal a v 11 skoncil. :roll:
vetsinou blinkal, jedl, kakal, prd.el a tak porad dokola. Bylo to na palici, nic nepomahalo. Preslo to po ctyrech mesicich.

JaninaMam
Kecalka 294 příspěvků 1 inzerát 28.10.18 20:17

@GirlsNick taky mam osvědčený tenhle způsob  :D

GirlsNick
Kecalka 370 příspěvků 28.10.18 21:14

@JaninaMam Takže dáváte normálně dudlík? Jako já? :mrgreen:

AnnaNuvoletta07
Kecalka 403 příspěvků 28.10.18 22:59

U nás se večer taky řve, už v bříšku jsem o něm přes den nevěděla a večer sebou házel jak kapr. Setmí se a má oči jak baterky, to už je mi jasný že přijde řev a chaos. :) Taky se snaží pořád hledat něco k jídlu, hrabe po prsou a když už svolím, tak mu to buď rovnou teče z pusy ven nebo to o pár chvil později vyhodí a chce vesele pokračovat dál. Přijde mi, že se tím snaží uspat nebo uklidnit. :nevim: Pár dní jsem to tak nechávala, potom jsem ho nakrmila, zabalila do zavinovačky a ťapala s ním po bytě, houpala. Většinou se rozhlíží, nepláče a do hodinky usne. V nejhorším si zalezeme pod peřinu, přitisknu ho k sobě, pár minut šílí ale potom ho teplo a tma uspí. Jindy zase pomáhá teplá vanička. Připomíná mu to bříško tak je v klidu, zároveň se vyprdí a ta teplá voda ho uspí. :) Vybrečet taky zásadně nenechávám, spíše hledám jiné způsoby jak ho uklidnit. Co se bříška týče tak v nejhorším doporučuji před krmením Balonix a během krmení dělat přestávky na odkrknutí. My máme dravce takže když už se do toho jó opře, tak dělám přestávky, jinak potom ublinkává. Ale jak říkám, i já byla jako miminko noční nezmar. Jak se setmělo tak nespal nikdo. Jak jsem se naučila dostávat ven z postýlky, tak mě věčně po nocích lovili v kuchyni nebo na chodbě. :) Ještě mě napadá, že malého často rozptýlí od pláče i cvičení s nožičkama. Nahoru, dolu, narovnat, pokrčit atak.. :) :dance:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >