Reklama

Miminko po odložení pláče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Limbik
Nováček 2 příspěvky 03.10.18 14:13
Miminko po odlozeni place

Ahoj, mam sesti mesicniho syna a donedavna to bylo az neuveritelne hodne miminko. Tedka mi zacal delat to, ze kdyz ho polozim a jdu treba na zachod, tak zacne silene brecet a vztekat se. To same se opakuje i kdyz si hrajeme. Nejakou chvili ho to bavi, ale pak se zacne vztekat a neni k utiseni. Jedine, co pomuze je ho nosit, ti hned prestane. Nerada bych ho ale takhle nadale rozmazlovala a vzdy mu vyhovela. Nemate nejake rady, co s tim mohu delat? Nestiham doma posledni dobou nic, protoze jak se mu chvilku nevenuji, hned rve. A nosit ho mohu omezene kvuli druhemu tehotenstvi.

Reklama

Reakce:

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 49 inzerátů 03.10.18 14:16

@Limbik Je to normální, prostě chce mámu. Nos v nosítku-dokud můžeš tak na břiše, pak na zádech. Je zcela běžné, že těhule nosí mladší děti do porodu-většinou starší a těžší. Takže pokudnemáš rizikové, pak je to v pohodě.

Uživatel je onlineKristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8038 příspěvků 03.10.18 14:37

Klasická první separační úzkost, nic neobvyklého a nošením dítě nelze rozmazlit!!!! proboha :zed: syn má 23m a nosím denně a jsem ve 25tt a nevidím na tom nic špatného a syn je zcela samostatný, motoricky šikovný apod, takže nošením dětí nerozmazluješ! a nejsou líné a opožděné!!!!

Limbik
Nováček 2 příspěvky 03.10.18 15:10

Separacni uzkost. Dobre. Ale proc tedy breci i pri hrani a rozciluje ss pak? A prestane brecet at ho nosi,kdo ho nosi. Babicka,tata..

Uživatel je onlineKristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8038 příspěvků 03.10.18 19:39

@Limbik prostě potřebuje kontakt, co je na tom divného, nevidím problém v tom ho nosit, za pár let si ještě vzpomeneš jak Tě potřebovalo a dopřálo Ti kontakt a mazlení :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >