Miminko pohlaví ultrazvuk poradte

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
41
24.6.22 17:49

Miminko pohlaví ultrazvuk poradte

Zdravím všechny maminky, vím že už taková diskuze tady je. Takže jí za pár měsíců smažu.
Jsem zmatená ohledně ultrazvuku, jsem v 16 týdnu a miminko né a né se ukázat pořádně. Jak jste to měli vy? Co si tipujete že to může být. Předem děkuji všem maminkám za odpovědi. :)

Příspěvek upraven 25.06.22 v 00:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1729
24.6.22 18:01

Ano, takové diskuze tu jsou a nesetkávají se moc s pochopením. Ani já to nechápu. Tak buď to poznat jde a řekne Ti to doktor nebo to poznat nejde. My nemáme křišťálovou kouli. Je to prostě 50:50, tak si počkej. Mně to taky řekli až na druhém screenu 🤷‍♀️. 100% je to stejně až u porodu.
Nehledě na to, že jsi přidala uz z boku, to pohlaví fakt vidět nejde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.22 18:07

Já bych ti řekla, co to je, ale musela bys poslat fotku, kde je zachycený pohlaví, takhle podle lebky v 16tt to poznat nejde ;)

• Citovat
  • Nahlásit
27589
24.6.22 18:18

Já čekala na určení pohlaví snad do 33tt. Dřív se mimčo odmítalo ukázat.
Z tvé fotky poznat nejde nic. Tipuju na 50% holku. Stačí takhle?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5816
24.6.22 18:22

Z téhle fotky fakt nic nevyčteme. Náš první se v 16tt ukázal. Druhý až ve 24tt. Třetí už mi řekla ve 12tt říkala, že ne 100%,ale kdyby to nešlo vidět tak nic neříká později to jen potvrdila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
3225
24.6.22 18:27
@Shamanta píše:
Zdravím všechny maminky, vím že už taková diskuze tady je. Takže jí za pár měsíců smažu.
Jsem zmatená ohledně ultrazvuku, jsem v 16 týdnu a miminko né a né se ukázat pořádně. Jak jste to měli vy? Co si tipujete že to může být. Předem děkuji všem maminkám za odpovědi. :)
  1. Na téhle fotce není vidět mezi nohy. Nemáš jinou…?
  2. 16 tt může být ještě pořád brzy, zvlášť na rozpoznání holčičky.
  3. Doktor to na svém přístroji vidí mnohem ostřeji. Jestli ti nebyl schopný říct on, tak to internet nevyřeší.
  4. Doporučuju vydržet do II. screeningu. Tam, jestli nebude miminko opravdu špatně natočené, to zjistí.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
24.6.22 21:14
@TRG píše:
  1. Na téhle fotce není vidět mezi nohy. Nemáš jinou…?
  2. 16 tt může být ještě pořád brzy, zvlášť na rozpoznání holčičky.
  3. Doktor to na svém přístroji vidí mnohem ostřeji. Jestli ti nebyl schopný říct on, tak to internet nevyřeší.
  4. Doporučuju vydržet do II. screeningu. Tam, jestli nebude miminko opravdu špatně natočené, to zjistí.

Mozna jsem ji spatne vyfotila tu fotku ale mezi nozkama ma naky hrbolek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
3225
24.6.22 23:15
@Shamanta píše:
Mozna jsem ji spatne vyfotila tu fotku ale mezi nozkama ma naky hrbolek

Tak pohlavní hrbolek tam mají holky i kluci, jde o ten tvar. Já i tuším, jak to má vypadat, ale tady mi nepřijde, že je to správně vidět. Ale když tvrdíš, že to tam asi je, tak počkej, až se ozve někdo, kdo to má vykoukané líp. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.22 23:46

Dobrý den mohu poprosit o názor jeslí je to holčička nebo kluk

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.22 23:50

Foto

• Citovat
  • Nahlásit
41
25.6.22 00:18
@Anonymní píše:
Já bych ti řekla, co to je, ale musela bys poslat fotku, kde je zachycený pohlaví, takhle podle lebky v 16tt to poznat nejde ;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
25.6.22 00:19
@Anonymní píše:
Já bych ti řekla, co to je, ale musela bys poslat fotku, kde je zachycený pohlaví, takhle podle lebky v 16tt to poznat nejde ;)
@Anonymní píše:

Dole tam jde krasne videt hrbolek :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.22 00:26

Jiný foto bohužel nemám ale doktor my minuli týden řekl že pindíka nevidí a víc mi neřekl

• Citovat
  • Nahlásit
3251
25.6.22 07:02

Holky to píšou správně, hrbolek maji obem pohlaví a záleží na jeho sklonu…

Na první fotce nelze říct, co se do řezu promítá, proto ti to doktor neřekl! Mulže to nýt ruka, noha, pupečník a jen tobě to tak připadá.

Na 3D ultrazvuku jje noha přes nožku- to je vidět, že si ti schovává- tak příště ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1125
25.6.22 07:14

@Shamanta pohlavní hrbolek vypadá takhle, na tvoji fotce nic takového není.
Já pořád nechápu, že když to není schopen určit lékař, tak tady se chceš dozvědět co? 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat