Miminko přes den nespí a stále pláče

12
28.11.19 05:35

Miminko přes den nespí a stále pláče

Ahoj všichni, mám na Vás prosbu, zda nevíte, co může být tomu našemu pokladu. Malej má 2,5 měsíce přes den se najedl, pak chvilku ležel, koukal po okolí, smál se a třeba na hodinu usl. Když jsem s ním šla ven, tak spal mnohem déle. Je to asi týden co se to celé pokazilo. Po jídle pláče a vůbec přes den nespí. Večer kolem 20:00-21:00 pláče nejvíce, příjde mi, že je to únavou a nemůže usnout, tak ho vždy uhoupám na balonu. Jsem z toho už docela zoufalá. Nikdo v mém okolí neví, proč přes den stále pláče. Na prdíky někdy trpí, dávám mu BabyCalm před každým jídlem a dostává i kapky BioGaia. V noci spinká hezky, většinou 4-5hodin vkuse, ale den propláče. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2853
28.11.19 05:46

A v kocarku ti neusne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.19 06:03

Může mít hlad nebo skrytý reflux. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.19 06:04

Pokud je to po jídle, mohou se mu vracet žaludeční šťávy nahoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
489
28.11.19 07:50

Tak asi zakladem bude zjistit proc place. Muj druhy syn takhle hodne plakal pres den, protoze mu neslo se vykakat. Stacilo pomoct a byl klid. Pres den by urcite spat mel, tak pak muze plakat i unavou. Urcite mu ten spanek zajistit a kdyz to nejde jinak tak holt uvozit, unosit, ukojit ke spanku. Treba potrebuje tu blizkost maminky, pak nejake nositko, satek. Dudlik mate? Kratkodobe treba to vibracni kresilko. Chce to vyzkouset, co zabira.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
28.11.19 08:09

Naše malá skoro nepláče a když už pláče, tak je to hlady nebo únavou. Když usíná a začne fňukat, tak jí uspím, klidně i několikrát za sebou, jinak je pak právě protivná a pláče celý den, protože je přetažená. Taky mi hodně plakala při růstovém sprutu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
28.11.19 08:23

Také bych řádila pomoci vykakat po kojení, když po jídle pláče - vzít do klubicku, nízký nahoru a držet nad umyvadlem nebo kyblickem po kojení, zatím co vše neudělá, u nás to rozhodne pomáhá. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
28.11.19 08:26

Vydržet vzhůru v tomhle věku by měl max 1,5 hod, tak ho nepretahovat dle možnosti, aby zbytečně neplakal, večer to muže být i min, jestli přes den spinkal špatně a je hodně unavený. S balónem teda nemám nejlepší zkušenost - poradila sousedka a hlupála jsem do pulroku - to mi teda malém odpadky zadá, ale pak jsme odnaucili a všechno hned lepší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
28.11.19 09:27

Když ho v noci nakrmím a položím, tak si brouká a směje se a do hodinky ani ne sám usne. Přes den ho nakrmím, položím a začne nesnesitelný pláč. Kdyby měl reflux, nebo malé dávky, tak by takto plakal i v noci, ne? Zkoušela jsem šátek i lehátko, ani v jednom se mu nelíbí a vzteká se. V kočárku většinou usne, ale bydlíme v domě bez výtahu, takže ho nemáme doma a chodit s ním po venku, když třeba hodně prší nemůžu. Co na něj ještě hezky zabírá je jízda autem, tam usne vždy, ale bohužel nemám auto l dispozici každý den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.19 10:29

A uspat v naruci se nenecha?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
28.11.19 10:32

@Džejn2905 Usne v náručí, ale jen když s ním lehce houpu na balonu. Problém je ten, že jakmile usne, počkám chvíli, aby usl tvrdě a pak když ho chci položit se vzbudí a začne plakat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
28.11.19 10:35

@Džejn2905 Zkoušela jsem i bílý šum, koupili jsme mu i toho medvídka Myhummy, ale žádný zázrak se nekonal. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.19 10:43

Ja bych to asi nejak pretrpela. Ono se to zase zmeni, uvidis. Ja jednu dobu taky malou nechavala spat na me, protoze mi jinak nespala. Pak mi usinala sama od sebe a ted zase od ty doby, co ji rostou zoubky, tak uspavam v ruce, ale pak ji muzu polozit do postylky. Ale v noci problem nema. To se zmeni jeste nekolikrat. Mozna jen chce byt proste s tebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
28.11.19 11:04

Zkus ho překládat až po 20 min - do hlubokého spánku se přepne až po této době

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2853
28.11.19 12:06

Ja chodila i v desti. Dcera jinak neusnula. Jenze ja mela vyhodu, ze mame vytah, takze ji sracilo venku uspat, potom doma otevrit v mistnosti okno a spala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama