Miminko "zlobí" při kojení

713
22.9.06 20:23

Miminko "zlobí" při kojení

Holky, potřebovala bych prosím radu.
Nikolka začala mít období, kdy „zlobí“ při kojení. Kroutí se jak paragraf, cuká hlavičkou a tak, což mě asi netrápí tolik jako to, že začala spát.
Vždycky dvakrát cucne, usne, pak zase… pak se začne třeba kroutit, pak jí přehodím na druhou stranu a zase se to opakuje. Takhle mě školí třeba hodinu. Co s tím???
Předtím stačilo 10 minut, po pěti trošku pospala, ale jen lehce, sála dobře a byla nadlábnutá a spokojená.
Tohle na nás zkouší tak cca 3 dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1769
22.9.06 23:02

tamiku, řekla bych, že jí neteče. není plačtivá, uknourana? cítíš že se spouští mlíko? kadí žlutě? dělá to tak i v noci?
to usínání může být i jistá letargie z nedostatku- některé mimino řve, když neteče, ale jiné se spokojí doslova s ničím a pak strádá - tak to bylo i u nás.

elda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
713
22.9.06 23:07

elda to mě taky napadlo, takže se topím v tekutinách :lol: , snad se to zlepší.

Žlutě kadila naposled předevčírem, od té doby vůbec :( !

A plačtivá a ukňouraná je posledních pár dní parádně. Když se tak zamyslím, vlastně od té doby, co „zlobí“ při kojení!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1769
22.9.06 23:20

Tamiku, přkládej, přikládej, přikládej a v noci taktéž. střídej prsa..... a pouvažuj o dokrmu - lžičkou, aby se vzpamatovala a začala pořádně sát. top se v pití a pij radši teplé nápoje - líp se po nich spouští mlíko.asi máte laktační krizi.myslím že jestli bylo doted kojo v pořádku a mládě začne pořádně sát, tak se to spraví. elda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1935
22.9.06 23:33

Jeste by mohla pomoct odsavacka, odsaj a pak mas pod kontrolou jestli mala papala nebo ne. Cerstve odsate mlicko vydrzi v pokojove teplote 4 hodiny :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1935
22.9.06 23:37

Myslim jako priloz k jednomu prsu, druhy odsaj a dej ji to po tom. Pri dalsim kojen otoc. To by mohlo taky zabrat :-) Ja to delam skoro taky tak, malej proste nema silu prisat se dostatecne, u prsa se mi krouti jako paragraf, nekdy je vzteklej. Ale prikladame porad. Jen proste ho necham jako by sosat, ale dokrmim ho odstrikanym mlickem. Zkus to taky, kdyz to nebude fungovat tak pak jedine sunar nebo tak.. asi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
713
22.9.06 23:38

Díky!!
Odsát nemám čím, zatím zkusím přikládání a pití a klíííd!!! Snad to klapne!
Ale řeknu vám, jsou to nervy :roll: ! I když to asi víte, žejo :wink: !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
23.9.06 08:47

Me radili v porodnici, ze kdyz pri kojeni zacne usinat mam ji posimrat pod bradickou, aby neusnula a zase se roztahala. Ted uz nejsme kojeny, ale predtim to fungovalo. Tak hodne stesti :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
23.9.06 08:48

A kdybys chtela tak se mi v supliku vali avent issis. Prodam, za max. petikilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
713
23.9.06 10:00

Ajlili, chtěla!!!
Sice už to začíná vypasdat lepší, ale stejně - neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil!!!
Pošleš mi prosím SZ s tvým telefonem, brnkla bych ti, ať se domluvíme!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.19 20:11

Ahojky, můj syn 10 měsíců mě posledních několik dní zlobí u kojení. Nejvíc večer. Kojením ho uspávám, což mi nevadí, ale syn se mi u kojení přetáčí a různě zlobí. Položím ho na záda, lehnu si k němu a dám mu prso. Během chvilky se otočí na bok, což je v pohodě. Pak mi ale šmejdí ručičkama po břiše, což je mi nepříjemné, někdy i škrábe. Pak se ode mě nožičkama odstrkává až se přetočí na bříško a v tu chvíli většinou zvedne hlavu i s prsem v puse. Což je auuu! U toho všeho celou dobu vypadá, že napůl spí. Já ho pak položím zase na záda a jedem to nanovo několikrát, než konečně usne. Když se mu v tom snažím nějak bránit, pere se se mnou a ne a ne usnout. Přijde mi, že by chtěl usnout na bříšku, ale zároveň chce i prso a dohromady mu to nejde. Máte někdo podobnou zkušenost? A řešily jste to nějak? Díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2567
29.3.19 20:17

No jsem zvědavá co kdo napíše ,zrovna uspavám 10 měsíční,leží tak že je na břiše a hlavu má na bok,zvednutej zadek na kolenou…podle mě toho pohybu mají tolik že je to přitom uspávání samotný ruší protože moje malá u toho i pofňukává. když zvedne hlavu je teda opatrná ikdyž ji zrovna rostou dvojky dole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1047
29.3.19 20:20

Běžnej stav. Od devíti měsíců neuspávám u prsu, je to o nervy… Prostě tohle děti začnou dělat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.19 21:06

@zelenoockaa19 A můžete mi popsat, jak jste přešla od uspávání u prsa k jinému uspávání? Šlo to bez velkého křiku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6457
30.3.19 01:55

U nás je to taky. Ještě je dobrá poloha - matka leží na zádech, dítě je břicho na břicho, usne pootočením hlavičky, kterou si opře o moje rameno. Občas to takto zafunguje. Když začne tuhnout, opatrně otáčím na zádíčka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama