Miminko řve a nechce pít z prsu

27
2.6.21 06:53

miminko rve a nechce pit z prsu

Zdravím, zajima me jestli tady nekdo ma, nebo mel podobnou zkusenost. 3. tydenni miminko jsem skrz laktacni poradkyni konecne naucila na prso, jenze po par dnech stejne zacal zas prso odmitat se strasnym rvem. Strasne mi to rve srdce a mrzi ze nemuzu normalne kojit. Mleko mam a myslim ze i dostatek lro nej, ale tady tim trapenim bych se nedivila kdyby se ztratilo… Odstrikavam ale nestiham uplne vsechny davky, takze davam 2 az 3 um. Partner me nepodpori, tomu vadi jen kdyz maly rve 5 minut, tak je v nervech a kdyz ho mel chvili hlidat a rval mu tak s nim trepal a nadaval, ale to je z jineho soudku… Ma to cenu zkouset dal kojeni? Mohl by jeste zacit normalne sat? Uz mi dochazi trpelivost, porad brecim. :? :,( Chtela jsem kojit, ale ted si rikam zda to ma cenu vubec a jeste mam dotaz zda bude pit z lahve a i z prsu poprilade, nebo mu davat pit jen pres strikacku, tak jak to delam doted? Dekuji za reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5537
2.6.21 07:02

Pokud dáš láhev, už prso spíše nebude chtít vůbec.
A ohledně přítele…ať se zavčasu vzpamatuje proboha! Víš jak je nebezpečné s miminkem třepat??? Skvělého otce jsi dítěti vybrala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
2.6.21 07:03

Trepal a nadával tritydennimu miminku? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
2.6.21 07:06

@Veru1987 Slysela jsem par nazoru, ze u nekoho sla lahev vs prso. Joo mate pravdu, netusila jsem ze bude takovy netrpelivy, doufam ze uz to neudela, :,( vysvetlila jsem mu to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5537
2.6.21 07:08
@Janny009 píše:
@Veru1987 Slysela jsem par nazoru, ze u nekoho sla lahev vs prso. Joo mate pravdu, netusila jsem ze bude takovy netrpelivy, doufam ze uz to neudela, :,( vysvetlila jsem mu to.

Jo někdy je to možné, ale nejdříve by bylo dobré kdyby bylo miminko fakt rozkojené. Přítel to miminko chtěl? Bylo plánované?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2581
2.6.21 07:10

Moje dite pilo z lahve i prsu, ale pilo bez problemu..zavolala bych znovu laktacni poradkyni… nevim, jak se to u vas strida, to piti/nepiti, ale nektera miminka v ruznych obdobich kojeni bojkotuji, nebo se u toho vztekaji, treba, kdyz maj spurt…v nejhorsim kojit prestanes no, to neni konec sveta :nevim:, ale chapu te, ja tohle resila kazdy den, kvuli bolesti, kazdy den jsem rikala, zitra uz na to se…ru a vydrzela jsem a po konci sesti nedeli, jako kdyz utne..bolest pryc a miminko pilo krasne, za 5 min z kazdeho prsa a jdem si hrat :nevim: uplne pohoda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
2.6.21 07:10

@mackA159 jj byl hrozne rad kdyz se narodil, neni to slatny clovek, ale jak sme prisli domu a vidi ze jen nespinka ze ho trapi prdiky a rve a on nevi jak ho uklidnit tak s nim zatrepal. Hned jsem ho za to servala, tak snad pochopil ze se to nrmuze delat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
2.6.21 07:12

@Veru1987 Ano, bylo dokonce vymodlene, o to vic mne to zamrzelo, kdyz se tak zachoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8051
2.6.21 07:20

Rekla bych, ze malyho boli bricho. Pro kojeni vsede podsad panev a naval si ho briskem na sebe hodne. On se napije, plyny se posunou a prestane ho to bolet. Nos na tygrika, v satku, pokladej na brisko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2552
2.6.21 07:35

Hele já to měla u obou dětí, taky měly období řevu a odmítání. Probíhalo to asi tak, že odhaduji, že je dítě hladové. Dam ho k prsu, řev zesílí, nakonec si cucne, pustí se a řve opět. A takhle pořad dokola, dokud není napité. Bylo to trochu na palici no :lol: ale vždy to přešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36082
2.6.21 07:42

Vykašlala bych se na kojení a netrápily ani dítě ani sebe. UM není jed.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6052
2.6.21 07:51

Každý dítě je jiný. Moje dcera naprosto v pohode zvladala lahev i prso(ale jednoduché to taK nebylo). Každopádně můžeš odsavat a kombinovat to z um, jak to děláš teď. Treba se to po šestinedělí zlomí nebo přestanes kojit na tom taky svět nestojí.
A přítel je trochu cholerik, co? Jako zatrepat s miminkem 8o. Musí se naučit s nim zacházet, kdyby si nedejbože nemohla (treba nemoc), tak on tě prostě musí umět zastat. Miminka prostě obcaa řvou, někdy i hodinu/y, tak ať ae vzpamatuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1446
2.6.21 08:08

Dcera odmítala prso, protože mlíko bylo málo výživný i když ho bylo dost, než se trápit, přešla jsem na um, ona byla spokojená a pro mě to bylo i pohodlnější, takže to zas žádná katastrofa není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2418
2.6.21 08:12

Tak to sis vybrala skvělého muže, ono miminko jenom nespí a neleží.. A trepat s mimcem tak to je pořádny Blbec sorry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
2.6.21 09:16

@Tarjei Dekuji, urcite ho boli brisko, tygriks zkousim, i nahrivat, masirovat brisko. Povoli to vzdy na chvili a pak zas. Ale u toho kojeni ho zkusim vic natlacit, dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat