Miminko s refluxem - jak s ním zacházet - zkušenosti

18.9.19 14:59

Miminko s refluxem jak s ním zacházet zkušenosti

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo miminko s refluxem jak s ním zacházíte po kojení atp… malý má 5 týdnů a pomalu mi ani nespí 3h po kojení, protože se mu vrací mlíčko a pláče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2612
18.9.19 15:28

Moje 5tydenni 3 h nespala ještě nikdy. To s refluxem opravdu nesouvisí. Každopádně pokud ho tvoje dítko má, tak podloz postýlku, ať je lehce hlavou vys, po kojení s ním manipuluj opatrně, při prebalovani nedávej nohy nahoru, snaž se, ať si odbrkne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.9.19 22:25

Jj přesně tak. My taky měli reflux. Hlavně zvýšená poloha. Klidně kvůli tomu opravdu spát nemusí. Dr.mi říkala, že u refluxu může i pálit žáha, tak třeba i proto pláče.

• Nahlásit
  • Citovat
23.9.19 20:59

Taky ho máme :( v takové míře, že nás čeká ve středu vyšetření na ORL, jelikož po každém krmení má malý plný nos mléka :( a paní doktorka už si taky neví rady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.9.19 15:43

@Nicki007 zvednout postylku a nam treba pomohlo po odrihnuti si prcka nechat ve svisle poloze jeste cca 10 minut. To si potom treba ublinkl, ale nebylo to tak hrozny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.9.19 15:51

Chce to hodně trpělivosti, postýlku máme taky zvednutou, ale i přesto se nám několikrát dusil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama