Miminko se budí hned po usnutí

56
16.11.20 10:47

Miminko se budi hned po usnuti

Maminky, mam mesic a pul starou holcicku. Usinani je boj. Hned po usnuti se probudi a to nekolikrat, nez konecne poradne usne. Je uplne jedno, jestli je v naruci, v kocarku nebo v postylce. Poprve si krasne usne, bud u krmeni nebo v naruci. Kazde dalsi usinani je pak horsi a horsi. Behem dvou minut je vzhuru a oci jako zarovky. A takhle klidne treba 4× i vic. Snazim se ji ukladat nejdyl hodinu a pul pro probuzeni, aby nebyla pretazena, ale porad to nejak nemuzu vychytat. Ve finale ji treba dele uspavam nez pak spi. Delali vam to deti taky a pripadne nejakou radu, jak na ni vyzrat, aby si usnula pekne napoprve. Nebo jestli to casem odeznelo…spi zavinuta do plinky a v perovce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1235
16.11.20 10:56

Já jsem musela malé pouštět v telefonu zvuk vysavače aby klidně spala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2489
16.11.20 11:11

Me se zda 1,5 hodiny bdelosti na tak male dite moc :nevim: Bily sum jsi zkousela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
16.11.20 12:06

Bily sum jsem zkousela. Poprve to fungovalo, tak jsem mela radost, pak uz ne. Tak ta hodina a pul max…vzbudi se, chvilku pokouka, prebalit, pak jde treba jist, coz taky nekajou chvili je. Nekdy u toho usne, ale je to stejne, stejne se hned zas vzbudi. Kdyz neusne, tak ji necham jeste chvilku pokoukat a kdyz vidim, ze zacina zivat, snazim se ji uspat…takze ta hodina a pul zas asi tolik neni. A v noci, kdyz se vzbudi, tak ji vlastne prebalim a hned ji davam pit, takze tam ma bdelost uplne minimalni, ale je to to same. Taky nezabere napoprve :think:

Příspěvek upraven 16.11.20 v 12:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
16.11.20 12:11

Jo a dudlik nechce. Spolehala jsem na to, ze kdyby mela dudlik, jak by se probouzela, podudala by si a pokracovala by treba dal. Mam jich doma uz asi 6 druhu s do pusy nevezme zadny, ac to stale zkousim. Spis ji tim naopak jeste vic rozzurim.

Jedine, co me tak napada…ona je teda pekna hamtalka, takze jestli se ji treba nevraci mliko zpet a nebudi se. Nekdy si totiz pri tom probuzeni trochu ublinkne i presto, ze je odrihnuta. Ale tezko rict, co je prvni a vyvola to druhe…jestli vracejici se mleko a vzbudi ji to nebo se vzbudi a jak se zacne mrskat a vztekat, tak z toho si ublinkne :nevim:

Ale stve me to, protoze pritom by si jinak tak pekne spala. Mam strach, aby si timhle spani nejak nerozhazela uplne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5247
16.11.20 12:26

Mám trochu menší mimino, ale je dost náročné, spí jen s námi nebo nejlíp na nás, zkus to, sice člověk si nedojde ani na záchod ale odpočinu si i s ní, většinou usneme obě. A nech jí volně, ty zavinovačky a ostatní blbinky, jsou jen horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
16.11.20 12:49

@Mrs. S to ja si uplne nemuzu dovolit, mam doma jeste triletaka. :)

A jak pises, clovek si pak nedojde ani na zachod…na tohle si ji asi taky uplne naucit nechci. A jak jsem psala v prvnim prispevku, vzbudi se, i kdyz ji mam jeste stale na ruce. Nechavala jsem ji u sebe, aby vic zabrala, ale vysledek je stale stejny.

A bez zavinovacky…ma takovy ty novorozenecky zaskuby, jak ze spanku rozhazuje rukama, takze ji pak budi i to. Proto se snazim zavinovat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60910
16.11.20 13:40

@ZanS dej ji spát později :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu