Miminko se mě boji?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 13:13
Miminko se mě boji?

Ahoj maminky, asi mám blbou otázku, ale může se mě mimi bát? Mám 4 měsíční miminko a už od prvniho dne mi s malým pomáhala mamka. Od 2 měsíců jsem na něj sama, ale když se na nej podivam do kočárku, začne hrozně brecet, a teď sem vypozorovala, že když si ho vzala mamka na ruky a já na něj promluvila a koukala na něj hned začal brecett :nevim:. Hrozně mě to trápí. Nechci aby se mě mé vlastní dítě bálo :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
arinecka
Kelišová 6175 příspěvků 14.04.19 13:24

To se ti o něj ty dva měsíce starala mamka a tebe vůbec nevidělo? Mimina brečej často, nedělala bych si z toho hlavu, co děláš když začne?

Kriss Tina
Extra třída :D 10165 příspěvků 14.04.19 13:27

Jak moc ti mamka pomáhala? To s miminkem jako byla víc než ty?? Jinak může brečet z různých důvodů, nemáš třeba jenom nějaký šílený účes kterého by leklo?? :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 13:28

Ne, jen občas sem ji ho dala, když sem se potřebovala najíst, umýt. Když sem snim, tak se směje. Když brečí, vezmu si ho a přestane :nevim:

Kriss Tina
Extra třída :D 10165 příspěvků 14.04.19 13:29
@Anonymní píše:
Ne, jen občas sem ji ho dala, když sem se potřebovala najíst, umýt. Když sem snim, tak se směje. Když brečí, vezmu si ho a přestane :nevim:

No tak co řešíš? To dělá každé miminko. Občas prostě pláčou i bezdůvodně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 13:32

@Kriss Tina jako chápu, ale proč když mě vidí? Že by se mě lekl? I v tom kočárku, už se to párkrát stalo, předtím to nedělal. :zed:

Kriss Tina
Extra třída :D 10165 příspěvků 14.04.19 13:33

A neděláš nějaký prudký pohyb třeba? Ono to s tebou nemusí mít ani nic společného…

Taka
Ukecaná baba ;) 1044 příspěvků 19 inzerátů 14.04.19 13:36

Když jsem byla dítě a měla malou sestřenku, často jsem ji dostávala na vození v kočárku po ulici. Když jsem se nad ni naklonila, často začala natahovat. Mnou to vůbec nebylo, bála se vlasů ;) Tak jen tip, že tebou jako takovou to taky být nemusí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 13:36

Nejsem si toho vědoma. Prostě na neho promluvim a do toho kočárku se jen ppdivam usmeju a promluvim na něj a už vidím ten obličej jak nabírá a pak začne, ale jak ho vezmu na ruky tak přestane :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 14936 příspěvků 14.04.19 13:40
@Anonymní píše:
@Kriss Tina jako chápu, ale proč když mě vidí? Že by se mě lekl? I v tom kočárku, už se to párkrát stalo, předtím to nedělal. :zed:

to dítě roste a víc vnímá předtím tě tak nevnímal ted líp vidí a možná ho rozhodí třeba delší vlasy když se zavlní prostě cokoliv

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 13:53

Ale že by pokaždé. Už se bojím někam jít. :pocitac:

ElucaK
Kecalka 335 příspěvků 14.04.19 14:13

Třeba když tě uvidí, tak mu dojde, že není přímo u tebe a pláčem si vynutí pochování. Děti jsou mazané :lol: pláč ze strachu bys poznala, ten vypadá jinak než běžný pláč. Jinak mé dceři se hodně nelíbili lidé s černými vlasy a lidé s tmavými výraznými brýlemi, i když já mám tmavé vlasy a brýle.
Tohle neřeš. Já mám teď nervy z toho když dvouletá dcera srdceryvně pláče, když odjíždí babička, a mě nechce, odstrkuje a říká mi „nehlaď mě, nedávej mi pusu“. To mě vždy hrozně mrzí, ale když ji přejde ten amok, tak se přijde přitulit.

arinecka
Kelišová 6175 příspěvků 14.04.19 14:31
@Anonymní píše:
Ne, jen občas sem ji ho dala, když sem se potřebovala najíst, umýt. Když sem snim, tak se směje. Když brečí, vezmu si ho a přestane :nevim:

V čem je tedy problém? Nějak nechápu :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 14:44

@ElucaK to asi ano. Jen mě to hrozně mrzí. Dělám pro něj první poslední. Tak u nás v rodině mají všichni brýle. Tím to asi nebude. Dřív to nedělal. Teď se bojím ho z kočárku vyndat aby zase nespustil. Je mi z toho smutno. To ti věřím, že je ti to líto. To by mě taky bylo. To mě asi taky nemine :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 14:49

@arinecka ty reakce, kdy začne brecet, přece tam musí být nějaký důvod :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama