Miminko se nechce kojit jinde než doma

18.5.20 18:51

Miminko se nechce kojit jinde než doma

Ahoj holky, potřebuju radilu, Viki budou za chvilku 4 měsíce a poslední dny, když jsme venku tak nechce jíst, a nekoji se třeba i šest hodin dokud nepřijdem domů. Nestalo se někomu??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13696
18.5.20 19:00

Asi ho ruší okolní podněty. Zkoušela jsi přes něj přehodit plínku, aby nemohl koukat okolo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.20 19:02

Kojím ji práve vždycky někde bokem, ale odhalím prso a začne řvát, nikdy dřív to nedělala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22626
18.5.20 19:08

U jedné z dcer jsme to tak měla. Štvalo mě to, ale přizpůsobila jsem tomu režim. Však toho půlroku, kdy je dítě plně kojeno, se to dá vydržet. Ono to dítě v parku neumře, když se kojení o hodinku natáhne, pokud ho odmítá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.20 19:12

Když mě je jí líto, když jsme doma tak papa každou hodinu dvě a teď je vedro. Asi začnem dávat cajik aby se alespoň napila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11690
18.5.20 19:40

Jasne, v tomto veku vetsina deti vnima okolni svet intenzivneji a vebku se jim hur ji. Me pomahalo kojit bokem, v tichu a plenu pres rameno a hlavne unavene dite-ne hned po probuzeni. Pokud se bojis dehydratace, dej ji vodu z nejake ergonomicke lahve, ale jinak bych se tim prilis netrapila. Vic by me stvalo takto stare dite, co se koji co hodinu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8804
18.5.20 19:50

Urcite jsem zazila s nekterym z deti, jen uz si nepamatuju, se kterym. Mozna se vsema. Prizpusob docasne rezim, za mesic muzes zacit s prvnimi prikrmy, ty mi pak deti celkem jedly vsude. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12512
18.5.20 19:52

Já jsem v tomhle věku už kojila v nositku. Tam byly schovaná a měla klid.
A když to jde, tak se prispůsobit a chodit na kojení domů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2265
18.5.20 20:27

Kojila sem do roka a půl a vyloženě mimo domov snad jen 3×, protože sem na věřejnosti nechtěla. Takže po celou dobu sem si režim přizpůsobovala. Asi chce mít svůj klid :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
18.5.20 22:40

@Martina0803 zrovna v tomhle věku se mi to stalo s dcerou, když jsem byla na návštěvě u rodičů. A mamka mi řekla, že se jí stalo to samé se mnou. Moje nevzala na milost ani vodu, dudlík, rozmačkaný banán, nic, dokud jsme nedojely domů. Asi po měsíci to přešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
20.5.20 00:27

Tak se zkuste dočasně přizpůsobit tak, abyste se na tu chvilku zastavila doma. Malou nakrmte, taky si v klidu dejte sváču a pak klidně zase běžte ven. Se čtyřměsíční asi stejně nemusíte být venku nutně 6 hodin v kuse, ne? Ono ji to zase přejde a brzo se naučí i ty příkrmy a bude to snazší. Nelámala bych to přes koleno, když je jí to nepříjemné. Mě se třeba taky nechce občas něco dělat, vím, že bych se u toho cítila nepříjemně - a taky by se mi nelíbilo, kdyby mě tomu někdo chtěl vystavovat, když to není nezbytně nutné :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama