Miminko se nepřetáčí ze zad na bříško

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.10.21 15:53

Miminko se nepřetáčí ze zad na bříško

Hezkou neděli přeji :kytka:
Holky prosím poradíte mi?
Nebo mě prosím alespoň uklidněte :hug:
Mám holčičku které bude mít za 5 dní 6 měsíců… A doteď se neumí přetočit ze zad na bříško.
Podařilo se jí to jednou ale to asi byla jen náhoda..
Když ji položím na záda tak jen leží jako placka a vůbec nemá snahu se přetočit.
Nepřetočí se ani na bok..
Motivuji ji hračkami. Dokonce jsem i zkusila si k ní lehnout a ukázat prso :)
Ale s ní nic nehne :nevim:
8.11. jdeme na 6ti měsíční prohlídku tak se doktorce zmíním.
Naučili se to vaše děti také později? 8o
Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
192
24.10.21 18:29

Moje se to naučila dřív, ale pomáhala jsem jí, že jsem ji ukazovala, jak se to dělá - pokročit nohu a přetočit. A tak jsem ji trochu podkladala na boku, aby byla trochu na šikmo a šlo ji to snaz. Jestli ji to nejak pomohlo, to netuším, ale za zkoušku nic nedáš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1021
24.10.21 20:12

Dcera se přetočila až v 6 měsících + 1 týden. A zároveň se naučila otočit i zpět na záda. Myslím, že by to měli zvládnout do 7. měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.21 22:47

Dcera se to naučila někdy těsně po 6 měsíci. Už jsem taky byla dost nešťastná :) Teď už je velká a je velmi nadaná, takže to vůbec nic neznamená. Motoricky je na tom průměrně, sportovec z ní nebude, ale je to ok.

• Citovat
  • Nahlásit
1083
28.10.21 19:43

Dcerka se poprve otocila tydne pred ukoncenym 6m. Moc to ale pak nedelala a fakt hodne uacala na prelomu 7 a 8m ldy se to naucila i zpet. Od te doby na zadech uz moc neni. Motoricky je ale pozadi i s lezenim a tak..Vysetrena je, problem tam neni, po jinych strankach je v norme, ne-li nadprumer. Ale ta hruba motorika… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat